Strona glówna Informacje Regulamin Uczestnicy Foto galeria Archiwum Ksiega gosci Forum Linki Kontakt Wyloguj18-10-2017
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat

Bikemap
Waldic
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 10:26
Awatar
Doświadczony użytkownik

Rower: 2x sampchamalemam + 2 bidony + 2 dzwonki
Styl jazdy: Niedzielny
Nagrody:

Pojawiła sie zakładka Bikemap. Dobry pomysł, bo można prześledzić trasę. Ale pojawia sie pewna wątpliwość. Czy wycieczki tam przedstawione to rysunek admina, czy zrzut tracka GPS? Bo odległości podawane przez mapę mają się nijak do tych na głównej stronie Bezradny BTW, podobny serwis, ale chyba wieksza integracja z GPS - www.gpsies.com
Do góry  
http://waldic.digart.pl/
Komendant
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 29-07-2009 15:06
Awatar

Rower: GIANT Squadron
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:

Mapki sa zrzutami tras rowerowych z GPS-a Piotra S. i tylko tych tras na których Piotr był obecny. Długości tras podawanych przez GPS Piotra różnią się od podawanych na stronie, głównie na minus z tego powodu, że Piotr włącza urządzenie w miejscu zbiórki i wyłącza w miejsu zakończenia wycieczki. Ja podaje kilometry od domu do domu. Statystyka podawana przez Bikemap dotyczy tylko i wyłącznie wycieczek Piotra a nie całej grupy.
Zamieściliśmy zrzuty z GPS-a Piotra na stronie do ewentualnego wykorzystanie przez osoby zainteresowane, np do organizowania własnych wycieczek.
Prawdę mówiąc mam wątpliwości, czy będą chętni aby z tego korzystać i czy to jest potrzebne. Może pojawią się jeszcze inne opinie w tym temacie. Być może po pewnym czasie zrezygnujemy z tego pomysłu, aby nie zaśmiecać naszej strony niepotrzebnymi informacjami.
Pozdrawiam
Do góry  
edwardnawarski
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 17-09-2013 10:03
Awatar
Nowicjusz

Rower: Nie podano
Styl jazdy: Nie podano

Odświeżę trochę temat i chciałbym powiedzieć, że fajne trasy rowerowe są dostępne teraz w Google Maps.
GPS na rower to bardzo dobre rozwiązanie
Do góry  
Marcin
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2013 08:57
Awatar
Użytkownik

Rower: cube ltd cls pro

Witam
Wg mnie te trasy ja bym zostawił. Sam planując swoją samotną wycieczkę patrze najpierw na strone grupy wybieram sobie najlepszą i wrzucam do programu na androida i tak jadę.
Dla mnie to jest bardzo dobre że ktoś dodaje mapy wycieczek.
Do góry  
Kazimierz
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2013 10:09
Awatar
Doświadczony użytkownik

Rower: UNIBIKE Expedition
Nagrody:

Popieram pozostawienie tras GPS na stronie.
Wg mojej wiedzy, korzystają z nich turyści rowerowi nie tylko z Elbląga.
Do góry  
asvil
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2013 11:01
Awatar
Użytkownik

Rower: Author Reflex
Nagrody:

Marcin i Kaziu,
nikt ich nie chce zabierać. Popatrzcie na datę postu Komendanta. To, że wątek ponownie się pojawił jest zasługą "edwardnawarki'ego", który po prostu dorzucił kolejną (chyba przydatną) informację.

(a swoją drogą też się na to złapałem zanim zobaczyłem, że wpisy Zbyszka i Waldic'a są sprzed czterech lat)
Do góry  
Andrzej
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 18-09-2013 12:08
Awatar
Fusionista

Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC
Nagrody:

Czy to jest konkurent Garmina, czy coś innego - nowszego? Bezradny
Do góry  
Przeskocz do forum: