Flash not detected
Strona glówna Informacje Regulamin Uczestnicy Foto galeria Archiwum Ksiega gosci Forum Linki Kontakt Wyloguj19-01-2018
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat

Film z wyprawy rowerowej na Bornholm
Komendant
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 26-11-2008 20:15
Awatar

Rower: GIANT Squadron
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:

W uzupełnieniu informacji zawartej na stronie głównej chciałbym dodać, że nastąpiła drobna zmiana terminu naszego spotkania ze względów organizacyjnych ( planowane było początkowo na 12-go grudnia - piątek). Mam nadzieję, że nie będzie to stanowiło problemu. Film obejrzymy na ekranie telewizora. Będzie możliwość zakupienia napojów ( kawa, herbata, soczki oraz piwo).
Spotkanie będzie również okazją do złożenia sobie życzeń z okazji zbliżających się Świąt oraz omówienia spraw organizacyjnych.
Do zobaczenia.;)
Do góry  
alina
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 30-11-2008 15:32
Awatar
Użytkownik

Rower: Nie podano
Styl jazdy: Nie podano
Nagrody:

No może jeszcze te pytania przeżyję.
A po ile będą bilety?
I czy będziemy stać przodem, czy tyłem do ekranu?
To w ramach dow****u, bo już się cieszę, że sie spotkamy. Do zobaczenia. Alina
Do góry  
Marek55
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 11-12-2008 23:50
Awatar
Doświadczony użytkownik

Rower: Unibike
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:

Spokojnie, na prywatnym seansie obejrzałem powtórnie film z wyprawy na Bornholm. Fellini? Tarantino? Cóż to za reżyserzy? Zna ich najwyżej wąska grupa ludzi. Krzysztof - a, to zupełnie co innego. Zna Go dużo osób. Cóż za twórczy warsztat pracy. Jaka różnorodność planów i kompozycji obrazów. Usystematyzowany ruch kamery prowadzonej pewną ręką. Widać połączenie szeroko rozumianej wiedzy o wszelkich aspektach powstawania utworu filmowego z doswiadczeniem i dojrzałością twórcy.Szeroki uśmiech
Należy wspomnieć również o bohaterach tego udanego dzieła. Aktorem się rodzi lub zostaje. Pierwsza, dana jest tylko tym najbardziej utalentowanym. Do historii sztuki filmowej zapewnie przejdzie ujęcie kobiety na tle zrujnowanej ściany w wybitym oknie. A siedzący mężczyzna na pniu ściętego drzewa i drapiący się w kolano? Młodym adeptom sztuki aktorskiej powinna być pokazywana scena, w której rosły mężczyzna wypowiada jakże głębokie w treści słowa "o ja pie.....lę".
Wszystko to składa się na niepowtarzalne dzieło, które mieliśmy przyjemność obejrzeć.
Do góry  
Przeskocz do forum:
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: