Flash not detected
Strona glówna Informacje Regulamin Uczestnicy Foto galeria Archiwum Ksiega gosci Forum Linki Kontakt Wyloguj18-12-2017
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - bogdan
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia - bogdan
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat

Ścieżki rowerowe dla rowerów! Chodniki dla pieszych
rattel
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 23-07-2012 14:06
Awatar
Nowicjusz

Rower: Nie podano
Styl jazdy: Nie podano

Zarówno w "necie" jak i w "realu" pojawiło się sporo komentarzy dotyczących wzajemnych relacji rowerzystów, rolkarzy i pieszych.
Każdy ma swoje racje, a jak zwykle problemem jest zrozumienie dla drugiej strony.

Piesi: boimy się rowerzystów wyskakujących zza pleców. "Wkurzają mnie Ci rowerzyści którzy jadą ze znaczną prędkością nie patrząc na nikogo" - napisała na Facebooku Pani W.K..

Rowerzyści: nie chcemy pieszych i rolkarzy na ścieżkach

Inni rowerzyści dostrzegli problem pieszych na ścieżkach rowerowych i potwierdzają, że zwłaszcza starsze osoby nie rozróżniają drogi dla rowerów od chodnika. "Staram się uśmiechać, wyjaśniać, prosić, ale bardzo często spotykam się z agresją i "mam prawo należy mi się". No cóż. Mam kask i OC" - pisze na Facebooku M.M. - Cóż, dopóki ktoś nie rozjedzie pieszego problem będzie nadal istniał - dodaje Justyna T.

Szczerze to sam jeżdżę po chodniku (jak nie ma ścieżki rowerowej), a nie po ulicy bo jest bezpieczniej.

No ale... jeżeli piesi nie potrafią się dostosować do tego by nie chodzić po drogach rowerowych, to dlaczego ja mam im jeszcze ustępować? - pyta retorycznie Marcin T..

CO WY NA TO (Ja na to jak na lato Muza )
Edytowane przez rattel dnia 23-07-2012 14:11
Do góry  
Przeskocz do forum:
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: