Strona glówna Informacje Regulamin Uczestnicy Foto galeria Archiwum Ksiega gosci Forum Linki Kontakt Wyloguj22-10-2017
Zobacz temat
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 Drukuj temat

Komunikat dla Morsów z Grupy rowerowej STOP
Edi
#1 Drukuj posta
Dodany dnia 01-11-2012 15:46
Awatar
Użytkownik

Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda")
Styl jazdy: Turystyka
Nagrody:

Najbliższa kąpiel Elbląskich morsów odbędzie się 11 listopada br. w Stegnie o g.12:00.Naszą Grupę Rowerową będą reprezentowali MORSY-Janusz i Grażyna K. +? -uczestnicy Międzynarodowego Zlotu Morsów w Mielnie w 2012 roku. .
Zachęcam Mariana D., aby jak dotychczas bywało poderwał Kol. Kol.z Grupy Rowerowej STOP do "wymarszu" na rowerach (jeżeli będą warunki pogodowe) do Stegny,aby pokibicować Elbląskim Morsom w tym i Naszym morsom-rowerzystom. Będzie to dla Was -jadących na rowerach wielki wyczyn rekreacyjny po sobotniej uroczystej kolacji -będzie to też okazja do "spalenia" nadmiaru nabytych kalorii.-Zachęcam (tylko tych co będą mogli) do czynnego uczestnictwa w imprezie.
Edytowane przez Edi dnia 03-11-2012 21:01
Do góry  
Marian65
#2 Drukuj posta
Dodany dnia 04-11-2012 21:40
Awatar
Doświadczony użytkownik

Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate
Nagrody:

Wywołany do tablicy muszę się określić. Myśli
Termin kąpieli morsów i nasze zakończenia sezonu rowerowego zbiegły się dość niefortunnie i trudno jest pogodzić obie imprezy.
Trudno nie znaczy niewykonalne.
Jeżeli Edi dopilnuje abym był grzeczny na imprezie i moje super tajne zabezpieczenie zadziała to Bezradny
Jeżeli pogoda dopisze a zdrowie pozwoli wtedy zbiórka przy Piekarczyku 11.11.2012 r.
Wyjeżdżamy o godzinie 09:00 punktualnie
Trasa wszystkim powszechnie znana.
Przewidywany czas przejazdu to dwie godziny, więc będzie czas na odpoczynek, kremowe autobusy i inne takie aż do samej kąpieli morsów.
Powrót po zakończeniu czyli około godziny 13:00
Aby nie powielać trasy to może wrócimy przez Cyganek i Nowy Dwór Gdański.
Proszę obserwować temat bo wycieczka może zostać odwołana w przypadku złej pogody.
Dużo tego jeżeli Wyśmiewacz

Wszyscy jadą na własną odpowiedzialność.
Do góry  
Edi
#3 Drukuj posta
Dodany dnia 06-11-2012 21:53
Awatar
Użytkownik

Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda")
Nagrody:

Dzięki Marianie za wsparcie akcji wyjazdu rowerem do Stegny.Uważam uwarunkowanie wyjazdu każdego uczestnika wycieczki rowerowej nad morze od pogody i samopoczucia jest słuszne i nie musi się to odbyć kosztem uszczuplenia dobrego samopoczucia na uroczystej kolacji. Przypuszczam, że uroczystości z wiązane z zakończeniem sezonu rowerowego będą trwały co najmniej do g.02:00, dlatego też ze względów oczywistych uczestników "czynnie" biorący udział w imprezie zachęcam do zasłużonego odpoczynku w domu (dot.to również i k-ka wycieczki). Myślę, że ostateczną decyzję podejmiecie w sobotę lub nawet rano w Niedzielę. Naszą grupę rowerową (jeżeli dotrzymają obietnicę) w czasie kąpieli Elbląskich Morsów w Stegnie zaszczyci klan morsów; Grażyna i Janusz + K. Będziemy im kibicowali zaocznie.Oczywiście ostateczną decyzję jechać czy nie, każdy podejmie sam i na własną odpowiedzialność.
-Do zobaczenia na uroczystej kolacji w Edenie.
Do góry  
Jurek M
#4 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012 16:07
Awatar
Weteran

Rower: 3 x Kross
Nagrody:

Trasa niedzielnej wycieczki rowerowej:
http://www.sports-trac...
Do góry  
www.mocek.pl
Tomasz_K
#5 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012 18:55
Awatar
Użytkownik

Rower: Univega
Nagrody:

Podziwiałem też ... BRAVOOO !!!Brawo
Tomasz_K dodał/a następującą grafikę:

[332.84Kb]
Do góry  
Marian65
#6 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012 21:01
Awatar
Doświadczony użytkownik

Nagrody:

"było nas czterech,
każdy miał inną krew,
ale jeden przyświecał nam cel
zobaczyć kąpiel elbląskich morsów......" tak to leciało Myśli ...............raczej
Byliśmy, widzieliśmy i jeszcze nam zimno na wspomnienie tego co zobaczyliśmy.
Rodzina Małego prawie w komplecie plus Piotr reprezentowali naszą grupę podczas pierwszej w tym sezonie kąpieli morsów.
Małemu to chyba przywiązali do nóg kotwice, bo myślałem że z tej wody to już nie wyjdzie. Wysłuchaliśmy pieśni "Hej Sokoły" wykonanej przez kąpiących się Muza .
Atmosfera wśród uczestników kąpieli była gorąca, jakaś ciocia coś tam w wodzie komuś stawiała ale co i po co to nie rozgryzłem. Bezradny
W drodze powrotnej spotkaliśmy jeszcze Piotra pędzącego na Morsową imprezę, ale on był chyba jeszcze na czasie letnim, albo zaspał. Tylko dlaczego?, czyżby balował gdzieś do rana?

Podziękowania dla Jurka, Mirka i Władka za wspólny wypad do Stegny.
Pogoda dopisała, humory też, wiatr był sprzyjający więc czego jeszcze więcej chcieć.
Do góry  
asvil
#7 Drukuj posta
Dodany dnia 11-11-2012 22:28
Awatar
Użytkownik

Rower: Author Reflex
Nagrody:

Ja w imieniu swoim i haremu chciałbym serdecznie podziękować Marianowi, Jurkowi, Władkowi, Mirkowi i Tomkowi za kibicowanie. Szczególnie podziw mój budzili uczestnicy ostatniej szalonej nocy (jednak Marian potrafił słowa dotrzymać i zorganizował przyjazd kibiców!!!)
Przy okazji Maryś to ja sobie wypraszam okreslenie "jakaś ciocia" o mojej narzeczonej Ani z Malborka, z którą mamy zamiar zawrzeć morsowy związek małżeński 9-10 lutego w Mielnie! (Grażka podobno wzięła rozwód z Edim podczas Zakończenia Sezonu?!?)
Do góry  
Marian65
#8 Drukuj posta
Dodany dnia 12-11-2012 19:41
Awatar
Doświadczony użytkownik

Nagrody:

Bardzo przepraszam Mały Bezradny , ale nie pochwaliłeś się i nie przedstawiłeś swojej wybranki Ani to skąd miałem wiedzieć. Myśli
Teraz przynajmniej wiemy komu i co stawiała Ania Hejka
Żeby nie było głupich komentarzy czy domysłów to Twój awatar wszystko wyjaśnia - komu i co Milczek
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!
A tak na marginesie to powiem, że pogłoski o rozstaniu Grażki i Ediego są nie prawdziwe.
Na zakończeniu sezonu nie byłeś to nie wiesz Plotki a działo się że ho ho!.
Do góry  
Przeskocz do forum:
Linki do tego tematu
URL:
BBcode:
HTML: