O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły


Czyszczenie i konserwacja wkładu suportu

Tomasz 21 April 2009 8953 wyświetleń 0 komentarzy

Jeśli rower wyposażony jest w zintegrowany wkład suportowy (tzw. monoblok), to jest to konstrukcja nierozbieralna z uszczelnionymi łożyskami, gdzie wystarczy jedynie co pewien czas przetrzeć szmatką zewnętrzne powierzchnie uszczelnień.
Jeśli natomiast wkład suportu jest rozbieralny i wyposażony w łożyska nieuszczelnione, to co 6 miesięcy należy je oczyścić i przesmarować. Ponieważ wymaga to zastosowania specjalistycznych narzędzi zalecamy powierzenie tej czynności autoryzowanemu warsztatowi rowerowemu.

Teksty udostępnione przez markę Dobre Sklepy Rowerowe.

O Tomasz

Tomasz
Super administrator
Dołączył: 27 October 2008

0 komentarzy

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj