O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły


Serwisuj sobie sam

Tomasz 29 czerwiec 2009 2840 czytanie 0 komentarz

Swoją popularność rower zawdzięcza między innymi temu, że jest pojazdem nieskomplikowanym i prostym w obsłudze. Ale nawet proste urządzenie zużywa się, ulega defektom i wymaga napraw. Skomplikowane naprawy zlecaj serwisom rowerowym, które dysponują przeszkolonymi mechanikami i odpowiednimi narzędziami.
Sam jednak powinieneś nauczyć się podstawowych napraw. Pchanie roweru z zerwanym łańcuchem kilkanaście kilometrów w lesie do domu to marna perspektywa. Zwłaszcza, jeśli można go naprawić samemu w ciągu kilku minut.

Każda jazda rowerem może się zakończyć przebiciem dętki, dlatego musisz się nauczyć ją wymieniać, bo jak to mówią: „nie znasz dnia, ani godziny". Będziesz potrzebować pompkę pasującą do wentyli w Twoim rowerze. Wóź ją zawsze ze sobą.

Na dłuższe wycieczki zabierz zapasową dętkę, a jeśli jesteś minimalistą - zestaw łatek w małym plastikowym pudełku z klejem i papierem ściernym. Przydadzą się również plastikowe łyżki do opon.

Teksty udostępnione przez markę Dobre Sklepy Rowerowe.

O Tomasz

Tomasz
Super administrator
Dołączył: 27 październik 2008

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj