O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły


Szybki kurs rowerowania

Tomasz 29 czerwiec 2009 2873 czytanie 0 komentarz

Czy w ogóle można mówić o nauce jazdy rowerem? Przecież tego się nie zapomina!
Kiedyś już raz jako małe dziecko przejechałeś pierwsze metry bez bocznych kółek, to już do końca życia będziesz umiał utrzymać równowagę. Po prostu pedałujesz, skręcasz kierownicą, hamujesz i zmieniasz biegi. Niby nic prostszego, ale musisz uwierzyć: różnica między zwykłą jazdą na rowerze, a dobrą jazdą na rowerze jest jak kopanie w piłkę na poziomie zespołu szkolnego i ekstraklasy.

Zawodowi kolarze wszystkie elementy poruszania się rowerem, łącznie z techniką
pedałowania mają opanowane do perfekcji. Ten aspekt pominiemy. Nie będziemy też pisać o trikach powietrznych, pokonywaniu metrowych uskoków i technice wybijania się na hopkach. Warto jednak skorzystać z rad doświadczonych rowerzystów, które przydadzą się podczas jazdy rekreacyjnej lub sportowej po drogach asfaltowych albo w terenie.

Teksty udostępnione przez markę Dobre Sklepy Rowerowe.

O Tomasz

Tomasz
Super administrator
Dołączył: 27 październik 2008

0 komentarz

Pozostaw komentarz

Zaloguj się, aby napisać komentarz.
  • Żadne komentarze nie zostały dodane.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj