O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły

Określenie pozycji na rowerze zależy od typu roweru, którym dysponujesz. Najbardziej pochyleni są kolarze szosowi, dla których najważniejszy nie jest komfort, ale efektywność jazdy i aerodynamiczna pozycja. Mocno wyciągnięci do przodu są również kolarze górscy, dzięki czemu na stromych podjazdach nie wywrócą się na plecy.
Czytaj więcej
12945 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Prawidłowe ustawienie wysokości siodełka jest pierwszą czynnością, którą powinieneś zrobić tuż po zakupie roweru. Nawet jeśli wyręczy Cię w tym obsługa sklepu, prędzej czy później zmienisz wysokość rury podsiodłowej (np. podczas transportu samochodem), dlatego nim rozpoczniesz pedałowanie, przeczytaj trochę teorii.
Czytaj więcej
13911 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj
Ostatnia aktualizacja: 29 June 2009

Pokaż