O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły

A-HEAD [wym. ehed] - popularny system mocowania widelca.

AMORTYZATORY (widelce amortyzowane) - różnią się bardzo między sobą skokiem (od 40 mm do ponad 200 mm ugięcia!), jakością, rozwiązaniami technologicznym, możliwością regulacji i ceną.
Czytaj więcej
2885 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Bikerzy mają swoje własne, bogate słownictwo. Niżej przedstawiamy kilka przykładów.
Czytaj więcej
3263 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
BMX - rowery na małych 20-calowych kotach służące do ścigania się na specjalnych torach z przeszkodami lub do wykonywania trików w powietrzu.

CROSS-COUNTRY [wym. kros-kantry] (XC) - olimpijska dyscyplina kolarstwa górskiego. Polega na ściganiu się w urozmaiconym terenie na różnych dystansach.
Czytaj więcej
3854 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Środowisko rowerzystów posługuje się własnym wyspecjalizowanym językiem.
Czytaj więcej
2565 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Właściwe wartości momentów obrotowych dokręcenia istotnych podzespołów i części roweru*:
Czytaj więcej
3642 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Przy zakupie roweru pytaj sprzedawcę, czy jest odpowiedni dla Twojego wzrostu i ciężaru ciała. Jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności w obsłudze roweru lub w przypadku poważniejszych usterek - zwróć się o poradę lub pomoc do sprzedawcy.
Wszelkie ślady korozji, a także głośna czy nietypowa praca podzespołów roweru są sygnałem konieczności przeprowadzenia jego regulacji, naprawy, bądź czyszczenia i konserwacji.
Czytaj więcej
3073 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj
Ostatnia aktualizacja: 29 czerwca 2009

Pokaż