O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Artykuły

Czy w ogóle można mówić o nauce jazdy rowerem? Przecież tego się nie zapomina!
Czytaj więcej
3121 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Zerwany łańcuch:

Woź ze sobą skuwacz (inaczej wyciskacz) do łańcucha i naucz się go obsługiwać.

Zerwany łańcuch to jeden z najczęstszych defektów, ale łatwy do naprawy.
Czytaj więcej
13157 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Ta stara prawda sprawdza się też w przypadku rowerów. Dlatego pamiętaj, aby przed sezonem bądź dłuższą wyprawą odpowiednio zadbać o nasmarowanie elementów, które tego wymagają, w szczególności łańcucha.
Czytaj więcej
3612 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Jest szybkie i bezbolesne. Jedyny problem w warunkach "polowych" stanowi prawidłowe wykrycie nieszczelności. W domu łatwo namierzysz dziurę władając przebitą i lekko napompowaną dętkę do miski z wodą. Dadzą o sobie znać bąble powietrza. Jeśli nie dysponujesz wodą, musisz mieć nosa. Dosłownie.
Czytaj więcej
4375 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
1. Spuść resztę powietrza i przełóż kciukami jeden bok opony na zewnątrz obręczy. Możesz posłużyć się łyżkami do opon. Podważając jednym końcem łyżki rant opony, zaczep haczyk łyżki o szprychę. Drugą łyżkę zaczep ok. 10 cm dalej.
Czytaj więcej
3204 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Swoją popularność rower zawdzięcza między innymi temu, że jest pojazdem nieskomplikowanym i prostym w obsłudze. Ale nawet proste urządzenie zużywa się, ulega defektom i wymaga napraw. Skomplikowane naprawy zlecaj serwisom rowerowym, które dysponują przeszkolonymi mechanikami i odpowiednimi narzędziami.
Czytaj więcej
3072 wyświetleń Pozostaw komentarz Drukuj
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na nasze ustawienia prywatności i rozumiesz, że używamy plików cookies. Niektóre pliki cookie mogły już zostać ustawione.
Kliknij przycisk 'Zgadzam się', aby ukryć ten pasek. Jeśli będziesz nadal korzystać z witryny bez podjęcia żadnych działań, założymy, że i tak zgadzasz się z naszą polityką prywatności.Możesz przeczytać więcej o naszej polityce prywatności tutaj
Ostatnia aktualizacja: 29 June 2009

Pokaż