O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Popularne wątki w tym tygodniu
Nie znaleziono wątków

Hyde Park

Rozmowy na każdy temat.
611 post | Ostatnia aktywność na 25-11-2008 10:34 przez Marek55
M
Marek55 25-11-2008 10:34, 15 lat temu
Odp: Idzie zima. Czas na narty śladowe!!!
Wczoraj, korzystając z wolnego dnia wybrałem się do Bażantarni. Właściwie celem mojej wędrówki była wyprawa po "złote runo", czyli po dziką różę, celem nastawienia zdrowotnej nalewki. Ale nie o tym... były warunki do narciarskiego sportu. Śniegu było... no nie, nie po pas, ani po j...a, ale wystarczająco tyle, by amatorzy białego szaleństwa mogli zjeżdżać z góry nazwanej imieniem pierwszego korowanego króla Polski.
A
alina 12-11-2008 12:54, 15 lat temu
Odp: Idzie zima. Czas na narty śladowe!!!
Jestem jak najbardziej zaaaa. Chętnych będę uczyć "łapać" ślizgi, zające i inne "koloraturowe" figury.
Marian65Marian65 11-11-2008 19:52, 15 lat temu
Odp: Idzie zima. Czas na narty śladowe!!!
Oficjalnie potwierdzam swoje zainteresowanie tą formą aktywnego spędzania czasu.Duży uśmiech
Tym bardziej, że w dobrym towarzystwie.:*
KazimierzKazimierz 11-11-2008 16:58, 15 lat temu
Odp: Idzie zima. Czas na narty śladowe!!!
Zapraszam do dyskusji o nartach śladowych.
Może to nie jest tak bardzo związane z rowerami, ale jest to znakomity sposób na zachowanie kondycji w czasie zimy.
Terenów do biegania na nartach w okolicy co niemiara. Wszędzie można dojechać i wrócić autobusem, a nawet pieszo np. Bażantarnia.
Spośród znanych mi narciarzy biegowych wielu uprawia wiosenno - letnio - jesienne rowerowanie, np. znany wszystkim Andrzej Wiśniewski itd.
Spośród naszej grupy Alina i ja przyznajemy się do tego Myślę, że inni też się znajdą.
Zainteresowanie tą formą spędzenia zimy wykazali już Marian, Janusz.
Jeszcze dla wyjaśnienia: mówiąc o narciarstwie biegowym w naszym wykonaniu - myślimy spacer, chodzenie niezbyt szybkim tempem na nartach. Przeważnie śladowych.
Zakładając ten temat, chciałem stworzyć możliwość spotykania się wspólnych wyprawach narciarskich oraz wymianie doświadczeń.;)Duży uśmiech
TomaszTomasz 08-11-2008 20:02, 15 lat temu
Odp: Brawa za stronę!

Cytat

SyK napisał/a:
Dobra architektura, za dużo "fleszu" jak dojdą googlowe mapy, to będzie mi się koszmarnie długo ładować. Pozdrawiam


Na głównej stronie jest zamieszczony tylko jeden flash w panelu - Foto - tam gdzie są wyświetlane rotacyjnie zdjęcia. Ładują się długo tylko za pierwszym razem, więc nie stanowią jakiegoś większego problemu w przeglądaniu strony. Długie ładowanie spowodowane jest umieszczonymi zdjęciami w dość dużej rozdzielczości poza tym jak do tej pory nikt się nie skarżył. A co do map google to bym się nimi nie martwił, będą wyświetlane maksymalnie w liczbie 3 na głównej stronie. Na starej stronie wyświetlały się na jednej stronie 4 mapy google oraz 48 miniaturek zdjęć i strony ładowały się bez problemu.

Cytat

SyK napisał/a:A pod datą ma być nazwa dnia tygodnia, co bym nie przegapił niedzieli. Pozdro...


A co do daty, zostanie tak jak jest.
Odpowiedział(a) w Brawa za stronę!
SyKSyK 08-11-2008 14:04, 15 lat temu
Odp: Brawa za stronę!
Dobra architektura, za dużo "fleszu" jak dojdą googlowe mapy, to będzie mi się koszmarnie długo ładować. Pozdrawiam

***edycja***

A pod datą ma być nazwa dnia tygodnia, co bym nie przegapił niedzieli. Pozdro...
Odpowiedział(a) w Brawa za stronę!
KomendantKomendant 07-11-2008 23:42, 15 lat temu
Odp: Brawa za stronę!
Po tygodniu od startu z nową stroną, czytając wypowiedzi oraz oceny w ankiecie, można z całą pewnością powiedzieć, że nowa strona cieszy się dużym zainteresowaniem i trafia w gusta większości. Jest w tym ogromna zasługa Tomka - naszego Administratora, który poświęcił bardzo dużo czasu, włożył wiele serce i umiejętności, przy moim skromnym udziale jako konsultanta, aby w nowej stronie znalazło się wszystko to co było dobre w starej i dołożył jeszcze więcej. Pozostał charakter strony i jej kolorystyka. Trzeba stronę poznać, aby odkryć wszystkie jej możliwości. Dla mnie najważniejszą cechą strony jest łatwość edycji tekstów oraz załączania zdjęć.;)
Odpowiedział(a) w Brawa za stronę!
KomendantKomendant 07-11-2008 22:36, 15 lat temu
Odp: FOTO z Baltic Cup 2008
Zapraszam do mojej prywatnej Foto Galerii, gdzie ostatnio zamieściłem nowy album z fotografiami z Baltic Cup 2008. Link do galerii znajduje się na głównej stronie. Adres strony to: www.zbigniewostan... Przy okazji zobaczycie Foto Galerię w nowej szacie. Pozostałe albumy będę uzupełnił sukcesywnie i dodawał nowe, gdyż uzbierało się sporo nowego materiału.
Pozdrawiam serdecznie.:|
Odpowiedział(a) w FOTO z Baltic Cup 2008
M
Marek55 06-11-2008 11:55, 15 lat temu
Odp: Brawa za stronę!
Ulegając delikatnej perswazji uroczej bikerki i po zaliczeniu pozytywnej weryfikacji postanowiłem i ja zabrać głos na temat aktualnej strony Grupy Rowerowej STOP. Powszechnie wiadomo, że można pójść w kierunku "baroku" i "prostoty". Jedno i drugie w swoim zamyśle jest piękne. Rzecz gustu. Mnie strona przypadła do gustu, bo jest prosta. Jest czytelna i przejrzysta, posiada - jak to znawcy przedmiotu określają - "dobry system nawigacji" i jest na czym zawiesić oko (teraz to napisałem tak, jakbym kumplowi mówił o ładnej dziewczynie). Należą się słowa uznania, więc chwalmy chwałę pomysłodawców (bo chyba jest ich dwóch).
Odpowiedział(a) w Brawa za stronę!
TomaszTomasz 02-11-2008 18:41, 15 lat temu
Odp: Brawa za stronę!

Cytat

Marian65 napisał/a:
(...)przejrzysta, utrzymana w naszym stylu(...)


I taka miała być, cieszę się bardzo, że się podoba Uśmiech oferuje również wiele opcji, które z czasem zapewne odkryjecie. A jeśli Was coś drażni, byście coś zmienili to proszę pisać, zobaczę co da się zrobić.
Odpowiedział(a) w Brawa za stronę!
Marian65Marian65 02-11-2008 15:22, 15 lat temu
Odp: Brawa za stronę!
kapitalna strona, przejrzysta, utrzymana w naszym stylu. Można tylko powiedziec No, No!;) Brawo, gratulacje dla naszego Administratora i pomysłodawcy. Stronka jest super
Odpowiedział(a) w Brawa za stronę!
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.