O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Popularne wątki w tym tygodniu
Nie znaleziono wątków

Dyskusja ogólna

Ogólne rozmowy na tematy związane z rowerami. Gdzie jeździć, ulubione trasy rowerowe, rozmowy na temat ścieżek i tras rowerowych.
419 post | Ostatnia aktywność na 02-12-2008 16:38 przez Marian65
Marian65Marian65 02-12-2008 16:38, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
W dniu dzisiejszym odesłałem do producenta wszystkie zgłoszone do reklamacji stroje.
Mam nadzieję, że je wszystkie uwzględni(tak) . Teraz pozostaje czekac na ich decyzję.
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 30-11-2008 18:37, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Mam nadzieję, że już wszystkie reklamacje do mnie spłynęły i już więcej nie będzie. Jutro przesylam listę do producenta.
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
A
alina 30-11-2008 15:32, 15 lat temu
Odp: Film z wyprawy rowerowej na Bornholm
No może jeszcze te pytania przeżyję.
A po ile będą bilety?
I czy będziemy stać przodem, czy tyłem do ekranu?
To w ramach dow****u, bo już się cieszę, że sie spotkamy. Do zobaczenia. Alina
A
alina 30-11-2008 15:25, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Bardzo śpiąca to jeszcze nie byłam, ale już wcześniej napisałam, że komputer dla mnie to czarna magia i to co potrafię zrobić - to powtórzyć (jak mi znikło - to się starałam to napisać jeszcze raz), pokasować, "pomodzić" itp. Mam nadzieję, że przy swoim talencie nie uda mi się nic na tej stronie poniszczyć i popsuć. Pozdrowionka dla wszystkich. Alina.
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 28-11-2008 23:12, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Alinko wiem, że jest póżno ale dwa te same posty. To musisz byc bardzo śpiąca;)
Kaziu dostarcz koszulkę w niedzielę pod Piekarczykiem o godz. 09:30
Tak samo Lucjan, spodenki w niedzielę pod Piekarczykiem
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
A
alina 28-11-2008 22:57, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
OOOO! Rany. ULUNGŁ nam sie nowy poeta. Mireczku gratuluje peanu pochwalnego dla naszych koszulek. Ale choćbyś najpiękniejsze wiersze pisał to i tak będziemy ZIELONIUTCY.
A na wiosnę jak szczypiorki - i zielone, - i radosne wskakujemy na rowery i ruszamy do ....... .
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
KazimierzKazimierz 28-11-2008 18:14, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP

Cytat

Marian65 napisał/a:
Kaziu skontaktuj się ze Zbyszkiem, jeżeli nie masz namiarów to zadzwoń do mnie a podam Ci kontakt ze Zbyszkiem.
Wtedy się umówicie na przymiarkę, im szybciej tym lepiej.Uśmiech) Dajcie znać o wynikach przymiarki.:bye

Rozmawiałem ze Zbyszkiem i jak wcześniej pisał, moja koszulka XL w długości jest krótsza od XXL. W klatce podobna.
Dla mnie za duża.:o
Zgłosiłem ją Tobie do reklamacji-wykonanie koszulki zgodnie z podanymi na mnie rozmiarami.
Moim zdaniem, istnieje opcja: pozostawienie koszulki XL w Grupie, dla nowego, ewentualnego członka Grupy lub zwrot producentowi.
Podstawa reklamacji i zwrotu- niezgodność towaru z umową.:(
Nie powinniśmy uszczęśliwiać się na siłę, za w sumie niemałe pieniądze, koszulkami wykonanymi niezgodnie z zamówieniem.:bye

Pozdrawiam
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
MARECKIMARECKI 28-11-2008 16:51, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP

Cytat

Marian65 napisał/a:
Dzięki Zbyszku, właśnie o to mi chodziło aby skontaktować się z Kazikiem gdyż on ma XL i jest dla niego za lużna, a L za krótka.
Tak sobie myślałem, żeby Kaziu przymierzył tą 2XL dla sportowców, może będzie dłuższa ale za to szczuplejsza. Dobrze by było aby Kaziu ją po prostu przymierzył. Wtedy może jedna reklamacja by nam odpadła.;)

Kolego MARECKI, koszulka z długim rękawem to L. Jeżeli to dla Ciebie to będzie chyba za krótka;)


Tak, zdecydowanie brakuje dwóch XX (:-
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 28-11-2008 09:56, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Kaziu skontaktuj się ze Zbyszkiem, jeżeli nie masz namiarów to zadzwoń do mnie a podam Ci kontakt ze Zbyszkiem.
Wtedy się umówicie na przymiarkę, im szybciej tym lepiej.Uśmiech) Dajcie znac o wynikach przymiarki.:bye
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
KazimierzKazimierz 28-11-2008 09:37, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Marian, jak i gdzie mogę przymierzyć tą koszulkę 2XL dla sportowców i dokonać ewentualnej zamiany?Uśmiech)
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 27-11-2008 23:37, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Dzięki Zbyszku, właśnie o to mi chodziło aby skontaktowac się z Kazikiem gdyż on ma XL i jest dla niego za lużna, a L za krótka.
Tak sobie myślałem, żeby Kaziu przymierzył tą 2XL dla sportowców, może będzie dłuższa ale za to szczuplejsza. Dobrze by było aby Kaziu ją po prostu przymierzył. Wtedy może jedna reklamacja by nam odpadła.;)

Kolego MARECKI, koszulka z długim rękawem to L. Jeżeli to dla Ciebie to będzie chyba za krótka;)
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
KomendantKomendant 27-11-2008 22:12, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP

Cytat

Marian65 napisał/a:

Mam pytanie. Kto zamienił się koszulką z Krzysiem S., rozmiar 2XL dla sportowców?.
Proszę o kontakt.(tak)



Przyznaję, że to ja. L-ka była trochę za ciasna a XL nie było do zamiany więc zamieniłem z Krzysiem na XXL. Porównałem XXL z Kazikiem, który miał XL i widoczna różnica była tylko na długości koszulki.
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
MARECKIMARECKI 27-11-2008 19:11, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Ten długi rękaw to bardzo długi?. Może XXL?
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 27-11-2008 09:33, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Dziękuję Izo za słowa otuchy8--. Nie wiem jak się wszystko ułoży, ale udało mi się w końcu skontaktowac z producentem.
Mam im jeszcze raz przesłac informację dotyczącą reklamowanych strojów z podaniem już potrzebnej nam, konkretnej rozmiarówki.
Rozpatrzą naszą reklamacje i dadzą odpowiedż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mam pytanie. Kto zamienił się koszulką z Krzysiem S., rozmiar 2XL dla sportowców?.
Proszę o kontakt.(tak)

PS.
Może komuś bardzo się spodobały nasze koszulki i chciałby miec już taką.
Mamy kilka rozmiarów, możemy zamiast wysyłac je na reklamacje to rozprowadzic je na miejscu.
Jednak jest jeden warunek, - musi to byc dosyc szybko, zanim odeślę reklamowaną partię producentowi.
Przed kupnem można koszulkę przymierzyc, a nie tak jak my brac w ciemno.
Posiadane rozmiary to 3 koszulki męskie S, 3 M, damskie S i jedna L z długim rękawem męska.:bye No i jeszcze jedne spodenki M
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
KomendantKomendant 26-11-2008 20:15, 15 lat temu
Odp: Film z wyprawy rowerowej na Bornholm
W uzupełnieniu informacji zawartej na stronie głównej chciałbym dodać, że nastąpiła drobna zmiana terminu naszego spotkania ze względów organizacyjnych ( planowane było początkowo na 12-go grudnia - piątek). Mam nadzieję, że nie będzie to stanowiło problemu. Film obejrzymy na ekranie telewizora. Będzie możliwość zakupienia napojów ( kawa, herbata, soczki oraz piwo).
Spotkanie będzie również okazją do złożenia sobie życzeń z okazji zbliżających się Świąt oraz omówienia spraw organizacyjnych.
Do zobaczenia.;)
Marian65Marian65 25-11-2008 10:33, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Okres burzliwej dyskusji się skończył?. Może tak jeżeli chodzi o wygląd , ale pozostaje jeszcze niezałatwiona kwestia rozmiarów która spędza mi "sen z powiek". Tym bardziej że nie wszyscy podchodzą do tego poważnie.(:-&
Nie wszyscy po powrocie zajeli się przymiarkami i podziwianiem naszych strojów lub szukaniem mankamentów.
W niedzielę były przymiarki. Czekałem głównie na osoby które miały do przymierzenia spodenki na ich ewentualne uwagi całą niedzielę, poniedziałek i dopiero we wtorek wysłałem maile z reklamacją.
Dopiero po mojej informacji na forum o wysłaniu reklamacji obudzili się ,że coś nie pasuje. Tak nie może byc.:B)
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
M
Marek55 25-11-2008 10:11, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Okres burzliwej dyskusji minął, wybraliśmy (większością) taki model, taki kolor i ewentualni niezadowoleni muszą się z tym pogodzić. Mój tekst, no cóż...chyba czas spoważnieć. Ale nie wierzę, że nie było domowych przymiarek i to niejednej. Milczenie może oznaczać jedno - zauroczenie i zachwyt, który odebrał chwilową zdolność wyrażania swych myśli. Zakładałem koszulkę chyba ze trzy razy. Ładna - powiedziała Najważniejsza Osoba w domu - mimo, że nie ma pomarańczowych wstawek. A ja ubrany w STOPową koszulkę, stanąwszy przed lustrem, pomyślałem: "Panie, coś mnie takim bykiem stworzył..."
"ONA"
Ona pierwsza podkreśliła me wdzięki,
jazda bez niej to były męki,
szare widoki, nie cieszył postój w lasku,
teraz dopiero jazda nabierze blasku.
Nic tak nie cieszy:
ani dziewczyna chłopaka, chorego pastylka,
jak rowerzystę ładna (zielona) koszulka.Duży uśmiech
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 25-11-2008 09:05, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
W dniu dzisiejszym wysłałem do producenta wiadomośc z naszą reklamacją. Teraz pozostaje czekac na ich odpowiedż.:|
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
Marian65Marian65 24-11-2008 09:36, 15 lat temu
Odp: Koszulki GR STOP
Przenosimy dyskusję na temat koszulek do nowego tematu w tym dziale. Koszulki to nie trasy rowerowe, a jednak dotyczą tematu ogólno- rowerowego.;)
Mam nadzieję, że Administrator zgodzi się z moim wyborem.
Proszę wszystkich o wyrażenie swojej opinii o naszych koszulkach. Wszystkich opinii, tych pozytywnych wręcz euforycznych- jak Marka,
czy krytycznych, nie zostawiających przysłowiowej "suchej nitki".8--
Temat koszulek nie kończy się gdyż mamy kilka koszulek do reklamacji. W tym temacie będę informował o postępach w rozmowach z producentem.:@
Odpowiedział(a) w Koszulki GR STOP
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.