O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Popularne wątki w tym tygodniu
Nie znaleziono wątków

Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe organizowane indywidualnie.
2563 post | Ostatnia aktywność na 11-11-2008 08:52 przez Tomasz
TomaszTomasz 11-11-2008 08:52, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie

Cytat

Kazimierz napisał/a:
Wycieczki rowerowe grupy przygotowane przez Zbyszka miały datę, opis i mapę trasy.
Jeśli jedziemy po oficjalny zakończeniu sezonu grupy, zdobądźmy się chociaż na określenie daty i przewidywanego kierunku wycieczki, jako nowy temat.;);)


To mi się podoba Uśmiech. Prosiłbym więc głównego pomysłodawcę wycieczek o utworzenie tematów do już odbytych wycieczek lub mających nastąpić. W temacie można np wpisać - datę, kierunek jazdy. W treści - miejsce zbiórki, i małe info, zaś po odbytej wycieczce można zaktualizować o liczbę km, liczbę osób - reszta w-g uznania.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
KazimierzKazimierz 11-11-2008 08:39, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Zgadzam się z administratorem.
Wycieczki rowerowe grupy przygotowane przez Zbyszka miały datę, opis i mapę trasy.
Jeśli jedziemy po oficjalny zakończeniu sezonu grupy, zdobądźmy się chociaż na określenie daty i przewidywanego kierunku wycieczki, jako nowy temat.;);)
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
A
alina 11-11-2008 00:31, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Ależ Szefie!!! Jaki bałaganik. Jeżeli ja - totalny laik potrafię znaleźć informacje to pozostali robią to w mgnieniu oka. Dla wszystkich mających zamiar się dzisiaj wywietrzyć. Do zobaczenia - dzisiaj.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
KazimierzKazimierz 10-11-2008 16:35, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Na całą trasę, nie wystarczy mi zdrowia ale do Marzęcina na lody i owszem. Oby tempo mnie nie osłabiło.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
TomaszTomasz 10-11-2008 16:32, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Witam Uśmiech Proponowałbym zakładać dla każdej wycieczki nowy temat. Powoli robi się bałaganik...
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
wladekwladek 10-11-2008 16:28, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
ok. dzięki. będę.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
Marian65Marian65 10-11-2008 15:46, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Rampa kolejowa znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Mazurskiej z Odrodzenia. Godzina zbiórki to 9:30.
Natomiast przy Piekarczyku spotykamy się przed Niedzielnymi wyjazdami.

Widzę że z Mirkiem piszemy jednocześnie.;)Duży uśmiech
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
wladekwladek 10-11-2008 15:30, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Witam!
A gdzie jest ta rampa? i godzina?
A o 9.30 kolo Piekarczyka szykuje się moze jakis wyjazd?
Pojechalbym gdziekolwiek byle nie sam bo juz mi sie przejadla jasta solo.

Pozdrawiam.

Wladek
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
Marian65Marian65 10-11-2008 12:59, 15 lat temu
Odp: Nowe trasy - reaktywacje
Wywołany temat, nagle zmienił się w dyskusję o Regulaminie. Nie tak miało to wyglądac(:-. Chciałem tylko aby nasi koledzy i koleżanki zastanowili się nad propozycjami wyjazdów na nowy sezon. Może ktoś ma jakieś ciekawe miejsce,które warto zobaczyc lub ma ciekawą historię i chciałby się z nami tym podzielic:P.
Proszę zgłaszac takie propozycje właśnie w tym dziale naszego forum. Wszystkie propozycje napewno pomogą naszemu Komendantowi w planowaniu nowego sezonu.:o
Jeżeli ktoś chce koniecznie dyskutowac na temat Regulaminu, powinien otworzyc nowy tematDuży uśmiech.
Odpowiedział(a) w Nowe trasy - reaktywacje
Marian65Marian65 09-11-2008 16:39, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Tak jak Marek już napisał, wspólnie dojechaliśmy do Jeleniej Doliny. Podczas dłuższej przerwy spędzonej na miłych rozmowach i rozgrzewaniu się energetyzującą herbatką poczyniliśmy ważne ustalenia. A mianowicie, wszystkie jesienno-zimowe wyjazdy zaczynamy o 9:30 przy Piekarczyku W Ogrodnikach grupa się rozdzieliła i siedem osób pojechało do Tolkmicka, a sześc wróciło do Elbląga. Po dojechaniu do punktu widokowego w Tolkmicku zaświeciło piękne słońce. Fajny, zadbany punkt widokowy z miejscami do wypoczynku oraz pięknym widokiem na Zalew Wiślany skłonił nas do dłuższej przerwy. Kolejnym przystankiem na naszej trasie była stara plaża w Kadynach. Znależliśmy bardzo tanią myjnię rowerową ;)w której zostały umyte rowery po jeżdzie po plaży. kiedyś zdradzimy jej lokalizację. Dalej do Elbląga pojechaliśmy dołem przez Suchacz i dalej cegielnię w Nadbrzeżu. W drodze powrotnej jazdę utrudniał nam dośc silny wiatr. Cała grupa razem dojechała do Elbląga. Wielkie brawa dla naszej nowej koleżanki, która bardzo dzielnie dotrzymywała nam krokuDuży uśmiech. Brawo Makbetka. Mam tylko nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy na wspólnych wyjazdach. Tak na marginesie to w wyjezdzie uczestniczyło 13-tu rowerzystów i rowerzystek.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
M
Marek55 09-11-2008 14:16, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Byliśmy, byliśmy. A niektórzy dużo się napisali, a w niedzielę ciężko było wygramolić się im z ciepłego łóżeczka.
Spokojnym, niemal rodzinnym tempem dojechaliśmy do Jeleniej Doliny. W Ogrodnikach grupa się rozdzieliła. Marian z grupą twardzieli ruszył w kierunku Tolkmicka "dokręcić" trochę kilometrów (pewnie jakaś informacja się ukaże). Reszta udała się w kierunku Elblaga. Cel został osiągnięty - nastapiło dotlenienie organizmu i chwile spędzone, jak zawsze w miłym towarzystwie.
Trzeba zaznaczyć, że frekwenja dopisała. Było nas... no właśnie, chyba nikt nie policzył - 11 lub 12 osób.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
Marian65Marian65 08-11-2008 21:13, 15 lat temu
Odp: Nowe trasy - reaktywacje
Nikt nie zamierza zmieniac naszej Konstytucji, nie jesteśmy politykami;).
Odpowiedział(a) w Nowe trasy - reaktywacje
KomendantKomendant 08-11-2008 19:36, 15 lat temu
Odp: Nowe trasy - reaktywacje
Nawiązując do dyskusji między Marianem i Markiem chciałbym dodać tylko jedną uwagę. Grupa działa w oparciu o Regulamin, będący naszą małą "Konstytucją". Dotychczasowa działalność i stały rozwój Grupy świadczy o tym, że Regulamin jest dobry i nie ma powodów do zmian. Należy więc tak trzymać. :@
Odpowiedział(a) w Nowe trasy - reaktywacje
KomendantKomendant 08-11-2008 19:02, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Demokracja zwyciężyła, czyli tak jak chciała większość, grupa pedałuje w niedzielę w kierunku Jeleniej Doliny. Życzę pięknej, jesiennej pogody i udanej wycieczki. Osobiście będę z Wami duchem, gdyż obowiązki rodzinne nie pozwalają mi być ciałem. Pozdrawiam serdecznie. :*
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
K
Kasia 08-11-2008 14:58, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Rzeczywiście na jutro zapowiadają ładna pogodę i szkoda byłoby z niej nie skorzystać. Bardzo podobna mi się propozycja Marka co nie oznacza że krytykuje pomysł Mariana. Wypowiadając się w tej kwestii chciałam przede wszystkim zachęcić do zmiany decyzji naszych dwóch wspaniałych bikerów Bardzo cenimy sobie Twoją inicjatywę Marian, pomysłowości, ogromną chęć do rowerowania i nieograniczone "parę" nogach.UśmiechMoże jednak jutrzejszy wyjazd potraktować bardziej towarzysko, tak dla prześwidrowania płuc, pojechać dłuższy odcinek lasem To prawda, ze rejony te znamy na wylot, ale o tej porze roku jest tam naprawdę pięknie. Nie oznacza to jednak, że jak nam się spodoba to nie pojedziemy jeszcze dalej.Uśmiech
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
Marian65Marian65 08-11-2008 13:15, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Wyjazd w stronę Pasłęka to nie ekstrema a spokojne rowerowanie na trochę dłuższym dystansie. A, że nasze spotkania to nie tylko rower ale też spotkanie się w grupie dobrych znajomych, wymiana wrażeń czy opinii. I dlatego nie chcąc nikogo stawiac w kłopoliwej sytuacji wyboru odwołuję spotkanie przy salonie "Opla". Osoby dla których będzie to zbyt krótka wycieczka, będą mogły ją sobie wydłużyc np. do Tolkmicka.

Aby uniknąc w przyszłości takich sytuacji może nalezy ustalic jedno miejsce zbiórki na wyjazdy poza sezonem.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
teresteres 07-11-2008 23:47, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Jelenia Dolina-tjt.Do zobaczenia!!!
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
KomendantKomendant 07-11-2008 23:06, 15 lat temu
Odp: Powstanie trasa rowerowa długa na 2 tys. km
Tylko się cieszyć, że taka trasa rowerowa jest planowana. Oby to była prawdziwa ścieżka rowerowa a nie tylko oznakowana droga publiczna. Zobaczymy co będzie z realizacją.
Pytasz co się będzie działo w sezonie 2009 ?. Tak jak w każdym sezonie, niedzielne wycieczki po bliższych i dalszych okolicach Elbląga. Ciebie interesują pewnie wyprawy rowerowe. Będzie wiosenna wyprawa w maju i jesienna we wrześniu. Gdzie to jeszcze dokładnie nie wiem, ale mam dwie propozycje na maj. Przy najbliższej okazji, około połowy grudnia, wybierzemy kierunek. Będzie to Park Narodowy lub Krajobrazowy, gdzie jeszcze nie byliśmy. Może uda się zorganizować również poważniejszą wyprawę tygodniową albo i dłuższą. Wszystko zależy od zainteresowania i chęci uczestniczenia.;)
TomaszTomasz 07-11-2008 19:44, 15 lat temu
Odp: Powstanie trasa rowerowa długa na 2 tys. km

Cytat

Marek55 napisał/a:
Dzisiaj przeczytałem na "www.onet" nastepujacą informację, o której niektórzy STOP-owicze mówili jakiś czas temu.
"Do 2012 roku ma powstać trasa rowerowa o długości 2 tys. kilometrów, która połączy Podkarpacie z Warmią i Mazurami - zapowiedzieli w piątek w Warszawie pomysłodawcy z Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Szlak rowerowy będzie przebiegał przez najatrakcyjniejsze tereny tzw. ściany wschodniej, obejmującej województwa: podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie oraz warmińsko-mazurskie". To tylko początek artykułu.
Od niedzieli zaczynamy szlifować formę.
Czy ktoś może uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, co ciekawego czeka nas w 2009?


Link do artykułu
M
Marek55 06-11-2008 12:21, 15 lat temu
Odp: Jesienno-zimowe rowerowanie
Oczywiście, nie jest moim celem rozbicie jedności grupy, ale jeżeli Afro-amerikanin wygrał ... wiadomo gdzie, to pozwolę sobie zaproponować dla mniej ambitnych, czyli dla chłopców starszych i dziewcząt, spokojną wycieczkę w kierunku Jeleniej Doliny. Będziemy po drodze kontemplować jesienne widoki, podziwiać ostatnie spadające liście i zbierać okazy przyrody do zielnika. Nie bez znaczenia jest również perspektywa zaczerpnięcia świeżego powietrza. Proszę zabrać termosy z energetyzującą herbatką. Dla chętnych: niedziela (9.11.08), godz. 9.47, róg ul. Fromborskiej i Królewieckiej (Bianca). Do zobaczenia.
Ps. Chłopaki, nie wkurzajcie się. Rowerowy wypad w kierunku Pasłęka jest wielce ciekawy i atrakcyjny, ale i wymagający więcej "pary" w pedałach. Powodzenia.
Odpowiedział(a) w Jesienno-zimowe rowerowanie
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.