O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Narty niedziela 30.01.2011

Ostatnia aktualizacja 13 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
W niedzielny poranek dwuosobowa grupa rowerzystów (Janusz Cienias i niżej podpisany) wyruszyła na trasę z Próchnika do Kadyn. Piękna pogoda, dobre warunki śniegowe i zacne towarzystwo, czegóż chcieć więcej od narciarskiej wycieczki :) Trasa tu http://www.bikema...ute/807414 , parę fotek w Galerii .
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Edytowany przez Waldic dnia 31-01-2011 18:38, 13 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Waldku -raczej grupa narciarzy, no chyba, że rowery były na nartach.
:wysmiewacz:
Rowerzyści ze Stop-u zrobili dzisiaj piękne 30km., przy słonecznej pogodzie. Grupa rowerzystów czyli Marian i ja.:mysli:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu
To byli rowerzyści unartowieni :D . W Kadynach spotkaliśmy jednoosobową grupę z ESR
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
M
Marek55Senior
Dodano 13 lat temu
Rowery, narty, widziałem także żwawo podążających znajomych "włóczykijów" (tym razem bez kilków) na umówiony kulig. Trzeba przyznać, że niedzielna pogoda sprzyjała wszelkiej aktywności ruchowej. Nie chcąc być gorszym od tych, którzy hasają lub hasali po jakuszyckich rowkach, chociaż chwilę też poświęciłem na Wielkie Pole. Wraz z Tereską wszerz, wzdłuż i na ukos pięknym stylem klasycznym pokonywaliśmy kolejne kilometry. Natknęliśmy się również na widniejący na śniegu napis "Cienias, 28.01.11 g.9.10. Jest cudownie". Krótko i treściwie ktoś dał upust swojemu zadowoleniu.
Jest cudownie.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 13 lat temu
Dla mnie ostatnia sobota i niedziela również była bardzo udana pod względem sportowo - rekreacyjnym. W sobotę zaliczyłem 15-cie zjazdów na Górce Chrobrego. Miałem przyjemność spotkać tu i zamienić kilka słów z naszym kolegą rowerzystą-narciarzem Olkiem, który właśnie wrócił z wypadu narciarskiego do Austrii.
W niedzielę przy pięknej słonecznej pogodzie podziwiałem i fotografowałem naturę przy ujściu Wisły na odcinku od Świbna aż do Bałtyku. W okresie zimowym można zaobserwować tu wiele gatunków ptaków morskich. W falach Bałtyku zobaczyłem pluskającą się fokę. :)
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
JurekJurekUżytkownik
Dodano 13 lat temu
Czy to na pewno była foka? W tym miejscu, o tej porze, to raczej niemożliwe. Zapewne była to jakaś członkini, z jakiegoś klubu
Morsów, która zażywała morskiej kąpieli. To jest bardzo możliwe.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Jurek dnia 02-02-2011 18:05, 13 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 13 lat temu
Ponieważ sam nie jestem pewien czy to była prawdziwa foka czy też błąkająca się zagubiona foczka lub mors z jakiegoś Klubu Morsów, zamieściłem w Foto galerii zdjęcia dokumentujące to wydarzenie.
Proszę o pomoc w rozstrzygnięciu wątpliwości Jurka i moich. ;)
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 02-02-2011 21:50, 13 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.