O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Marek55, Jerzyk,

XIV Rajd Fanatyka

Ostatnia aktualizacja 5 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 5 lat temu
W dniach 23-24.03.2019 dosyć liczna grupa ,,elblągów,, uczestniczyła w XIV Rajdzie Fanatyka, imprezie ze wszech miar udanej. Dopisała pogoda, trasa ciekawa i jak zawsze rowerowe ciekawe dyskusje toczyły się do późna.
Organizatorzy, dziękując uczestnikom za udział, wyróżnili pamiątkowymi dyplomami poszczególne kluby, stowarzyszenia i grupy rowerowe. Uznano (tradycyjnie), że elbląscy cykliści występują pod jednym sztandarem, czyli GR STOP. Jako, że byłem jedynym, który posiadał na sobie stosowną, zieloną koszulkę, zostałem wytypowany do odbioru owego dyplomu i torby niespodzianki ( taka materiałowa reklamówka). Prawda też jest taka, że zajęty rozmową z przesympatyczną bikerką, dyplom odebrał w naszym imieniu Szymon (wnuk).
Dyplom w stosownym czasie przekaże we właściwe ręce Komendanta. W tajemniczej torbie było etui z napisem Powiat Nowodworski i dwa długopisy, choinka zapachowa do samochodu i materiały informacyjno-turystyczne. Dyplom sprawiedliwie dla wszystkich można sobie przeczytać i każdemu będzie po równo. Ale jak podzielić dwa długopisy? Jako, że będąc u koryta władzy zdecydowałem, że długopisy otrzyma młodzież szkolna i niechaj dobrze to spożytkuje. Choinka zapachowa leży u mnie w samochodzie, jeszcze nierozpakowana, więc gdyby ktoś czuł się mocno pokrzywdzony w podziale gadżetów, to z bólem serca oddam.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marek55 dnia 25-03-2019 12:31, 5 lat temu
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 5 lat temu
Nie wiem czy płakać, że nie byłem. Nie wiem czy zazdrościć tym, którzy byli.
Coś ogólnie jest nie tak. Nasza strona Grupy Rowerowej STOP służy do komunikacji między nami, a także podawania różnych informacji. Nie każdy ma facebook'a, mesegera, GG, Tlen. Trudno siedzieć i sprawdzać wszystkie fora rowerowe o jakiś imprezach w okolicach. Gdybym wiedział może bym wziął udział, a tak siedziałem w domu. Dobrze, że informacja o miejskiej wycieczce rowerowej była podana na naszej stronie, więc wziąłem wczoraj w niej udział. I tyle i tylko tyle w tym temacie. :|
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.