O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Kazimierz, Marian65, Marek55, alina,

Idzie zima. Czas na narty śladowe!!!

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Zapraszam do dyskusji o nartach śladowych.
Może to nie jest tak bardzo związane z rowerami, ale jest to znakomity sposób na zachowanie kondycji w czasie zimy.
Terenów do biegania na nartach w okolicy co niemiara. Wszędzie można dojechać i wrócić autobusem, a nawet pieszo np. Bażantarnia.
Spośród znanych mi narciarzy biegowych wielu uprawia wiosenno - letnio - jesienne rowerowanie, np. znany wszystkim Andrzej Wiśniewski itd.
Spośród naszej grupy Alina i ja przyznajemy się do tego Myślę, że inni też się znajdą.
Zainteresowanie tą formą spędzenia zimy wykazali już Marian, Janusz.
Jeszcze dla wyjaśnienia: mówiąc o narciarstwie biegowym w naszym wykonaniu - myślimy spacer, chodzenie niezbyt szybkim tempem na nartach. Przeważnie śladowych.
Zakładając ten temat, chciałem stworzyć możliwość spotykania się wspólnych wyprawach narciarskich oraz wymianie doświadczeń.;):D
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Oficjalnie potwierdzam swoje zainteresowanie tą formą aktywnego spędzania czasu.:D
Tym bardziej, że w dobrym towarzystwie.:*
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Jestem jak najbardziej zaaaa. Chętnych będę uczyć "łapać" ślizgi, zające i inne "koloraturowe" figury.
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Wczoraj, korzystając z wolnego dnia wybrałem się do Bażantarni. Właściwie celem mojej wędrówki była wyprawa po "złote runo", czyli po dziką różę, celem nastawienia zdrowotnej nalewki. Ale nie o tym... były warunki do narciarskiego sportu. Śniegu było... no nie, nie po pas, ani po j...a, ale wystarczająco tyle, by amatorzy białego szaleństwa mogli zjeżdżać z góry nazwanej imieniem pierwszego korowanego króla Polski.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
W odpowiedzi na zapytania koleżeństwa początkującego na nartach śladowych, podaję informacje o rodzaju sprzętu używanego przeze mnie.
Są to narty, wiązania i buty sprzedawane w zestawie:
http://www.sorba....gowania_z=
Opis nart i ich dobór, stosownie do masy ciała:
http://www.sorba....&d=153

Zaznaczam, że firma Sporten jako jedna z niewielu dobiera narty w zależności od masy użytkownika i to się sprawdza.
W innych firmach istnieją inne bardziej skomplikowane zasady.
Temat rzeka.
Każdy narciarz ma swoje preferowane zasady i nie będę z nimi polemizował.
Mogę się wypowiadać tylko o tym co sam posiadam i kupowałem po długich przemyśleniach (ponad 20 lat)
Pozdrawiam i udanych przemyślanych zakupów.:D
szczegółowe informacje na tel. 600228248

Wiadomość doklejona:
Po kilku, wspólnie odbytych wycieczkach narciarskich przedstawiam moje uwagi.
Janusz już w znaczny stopniu opanował narty.
Kasia znakomicie sobie radzi i nie zraża się niepowodzeniami.
Obojgu jeszcze trochę techniki i poradzą sobie w każdych warunkach.
Mirek - profesjonalista.
Zbyszek doskonały - jeszcze trochę techniki.
Ogólnie mamy już sporą grupę rowero-narciarzy.
Czekamy na następnych.
Przyjmiemy ich z otwartymi ramionami.
Zapraszamy
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kazimierz dnia 02-02-2009 22:04, 15 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.