O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

GreenVelo - 22 listopada 2015 r.

Ostatnia aktualizacja 8 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 8 lat temu
Zapraszam niezapadających w sen zimowy na objazd szlaku GreenVelo. Szczegóły u mnie na [color=#0000cc]STRONIE.[/color] :radocha:

Pozdrawiam i do zobaczenia :hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 8 lat temu
Jak na razie to za bardzo nie ma co u nas oglądać? :(
GreenVelo jest w trakcie realizacji, chociaż powinno być już skończone.
Na trasie jeszcze jest ciężki sprzęt, błoto po ośki.
Oznakowanie szlaku pozostawia wiele do życzenia. Nie znający miasta, a kończący jazdę rowerzyści zgubią szlak w parku Traugutta.
Żeby było ciekawiej to na Grobli św. Jerzego zrobiono miejsce do fizycznej likwidacji rowerzystów.
Sakwiarze jadący z górki do przejazdu rowerowego widzą pustą jezdnię, nie wiedząc, że jest tam ostry zakręt całkowicie zasłonięty i samochody pojawiają się w zasięgu wzroku w ostatniej chwili. Brawo!, pomysłowo.
A wystarczyło puścić trasę przy szkole muzycznej i jesteśmy w tym samym miejscu, bez felernego przejazdu i kilku sygnalizacji świetlnych. Dopiero gdy ktoś zginie lub ulegnie poważnemu wypadkowi to może komuś zapali się lampka i zmieni przebieg szlaku. Na to nie potrzeba wydawać żadnych pieniędzy, a gdyby nawet to warto. Więcej utopiono w budowanie dwóch MOR-ów obok siebie, dzieli je zaledwie dwa kilometry.
O dewastacji Bażantarni nie wspomnę, wystarczyło utwardzić drogę tak jak to miało miejsce w lesie Kadyńskim na Czarnej Drodze.
GreenVelo w naszych okolicach, na chwilę obecną przedstawia żałosny widok.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Nie zapadam w sen zimowy, wręcz w zimie jeżdżę więcej niż latem. Moje dzieciaki także sporo jeżdżą. Nie pojadę na tą wycieczkę bo ta ogranicza udział do osób, które mają 18 lat. Dla mnie to kiepska promocja Mareckiego służąca temu, aby młodym ludziom ograniczać dostęp do tej trasy.
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 8 lat temu

Cytat

pietiaschka napisał/a:
Nie zapadam w sen zimowy, wręcz w zimie jeżdżę więcej niż latem. Moje dzieciaki także sporo jeżdżą. Nie pojadę na tą wycieczkę bo ta ogranicza udział do osób, które mają 18 lat. Dla mnie to kiepska promocja Mareckiego służąca temu, aby młodym ludziom ograniczać dostęp do tej trasy.


Przepraszam, że nie doceniłem Twoich dzieci. Jak dadzą radę zrobić 160 km spokojnym tempem to serdecznie zapraszam. Wycieczka jest dla osób pełnoletnich bo nie jest ubezpieczona i każdy jedzie na własną odpowiedzialność, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie aby dzieci jechały pod Twoją opieką :tak:

Wycieczka nie jest promocją Mareckiego, a powstającego szlaku GreenVelo. Dzieci, młodzież i seniorzy zostaną zaproszeni - mam taką nadzieję - na szlak już w przyszłym roku po zakończeniu wszystkich prac budowlanych.

Pozdrawiam.:hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 8 lat temu
Będzie kilka ciekawych miejsc, np. to;
http://info.elbla...erowa.html
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Marian65 w swoim pierwszym wpisie to pojechałeś oczywiście ostro po bandzie nie oszczędzając nawet osiek. Wypad ów może mieć podtekst polityczny i życzę aby organizatora nie napadł żaden "turban" jak on będzie prowadził grupę po placu budowy :|
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Darecki ESR dnia 19-11-2015 18:49, 8 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 8 lat temu
A to dobrze czy źle? :zawstydzony:
Wiem, że wszystko co napiszę może być użyte przeciwko mnie. ;)
Przyznać musisz Darku, że w drugim wpisie pokazałem pozytywne akcenty GV na naszym terenie.

Cytując oficjalną stronę szlaku;
"W województwie warmińsko-mazurskim w październiku zakończono prace budowlane na odcinku szlaku w gminie Kiwity w powiecie lidzbarskim (odcinek ok. 10 km). Od czerwca 2015 r. gotowe są fragmenty szlaku w gminach Milejewo, Płoskinia, Sępopol, Węgorzewo i Banie Mazurskie. W sierpniu oddano odcinek w gminie Lelkowo. Prace budowlane na pozostałej części trasy zakończą się w połowie listopada, a odbiory techniczne trwać będą do końca listopada 2015 r."

Połowa listopada minęła a prace u nas nadal trwają i końca nie widać. :(
Wycieczka Mareckiego da konkretną odpowiedź w jakim stanie są poszczególne fragmenty naszego odcinka "Łańcucha atrakcji"
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Marku, czy możesz graficznie pokazać przebieg trasy?
Dziękuję w swoim imieniu, ale i nie tylko. :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Jurek MJurek MWeteran
Dodano 8 lat temu
Rower: 3 x Kross Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Chodziło mi o odcinek trasy GV do Pieniężna.
Ile to jest km (tą trasą) do Braniewa i Pieniężna?
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 8 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:
Marku, czy możesz graficznie pokazać przebieg trasy?
Dziękuję w swoim imieniu, ale i nie tylko. :hejka:


Jurek już mnie wyręczył :brawo:, a ja dodam że zamierzam jechać wg. oznakowania a jak go zabraknie to wg. mapy.

Powrót z Pieniężna wygląda tak, czyli najprościej i najkrócej jak się da. [color=#0000cc]KLIK[/color]

Wiadomość doklejona:

Cytat

Andrzej napisał/a:
Chodziło mi o odcinek trasy GV do Pieniężna.
Ile to jest km (tą trasą) do Braniewa i Pieniężna?



Na szlaku będziemy przez 100 km a informację o tym masz w komunikacie startowym B). Z Pieniężna jest 60 km co łącznie daje 160 km niedzielnych kilometrów :)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 20-11-2015 20:36, 8 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 8 lat temu
Z Braniewa do Pieniężna jadąc po GV jest ok. 37 km
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Dokładnie to chciałem znać ile jest km w/g GV do Braniewa?
Wyszło mi, że 100 km (Marka) - 37 km (Waldka) = 63 km do Braniewa.
Dzięki Koledzy, być może będę mógł być z Wami na części trasy, tj. do Braniewa! :hura: :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 8 lat temu
Pojechali, zobaczyli, udało się wrócić :figielek: Kobiety i dzieci zostały w domu (okok). [color=#0000cc]ZAPRASZAM[/color] :radocha:

Wiadomość doklejona:
Porządek w turystyce musi być, także wróciłem dziś na ominięty w zeszłą niedzielę odcinek GV Szyleny-Rogity. [color=#0000cc]ZAPRASZAM[/color]:hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 28-11-2015 19:19, 8 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Gratuluję i podziwiam koledzy za te prawie 200 km po GV.
Szczególnie ciężki był zimowy powrót z Pieniężna. :brawo:
Przeczytałem z ciekawością i myślę, że wiosną będzie lepiej. :mysli:
Co by nie mówić to trzeba mieć dużo siły i czasu na te naddatki. :tak:
Raz jeszcze słowa uznania dla Wszystkich, a Tobie Marku szczególnie!!! :brawo: :brawo: :hejka:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 30-11-2015 15:00, 8 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 8 lat temu
Dzięki i pozdrawiam :radocha:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.