O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, Edi, Jerzyk, Radek, ada68m,

Sobota 28.05. Śladami Jurka M. - Kiersity

Ostatnia aktualizacja 8 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Piekarczyk 9:30
Zapraszam na kolejną wycieczkę "śladami Jurka M." - Kiersity. Jest tam piękne jeziorko, które 5 lat temu pokazał mi Jurek - morsy niech wezmą slipki.
Trasa: Piekarczyk, Karczowiska Górne, Markusy, Stare Dolno, Kiersity, Rychliki, Komorowo, Elbląg. Dystans wg wujka googla 62,5km.
Radek
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Radku, jak dobrze pamiętam, to była to Twoja pierwsza wycieczka ze STOP'm. [stop]
Jak ten czas szybko leci? :bezradny:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 8 lat temu
To było jeszcze przed STOPem - 3.05.2011r Jechałem pierwszy raz z wami (zbiórka pl.Słowiański) , przejechaliśmy ponad 70km i ledwo potem żyłem.
Pozdrawiam i dziękuję
Radek
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Było nas aż trzech. :mysli: Ty dołączyłeś: "Czy mogę się zabrać?"
I tak w czwórkę pojechaliśmy. :hura:
Nie pamiętam kto był ten trzeci? :mysli:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Też nie pamiętam ale was dwóch starczyło za dwudziestu,.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
A
ada68mNowicjusz
Dodano 8 lat temu
Jedziemy:hejka:
:)
Rower: Kross Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 8 lat temu
W pobliżu Folwarku Kiersity (na moich mapach) nie ma jeziora o nazwie Kiersity -jest jezioro Korsuń. Czy tam pojedziemy :tak: ,:nie: ?
http://www.gruparowerowastop.pl/photo...to_id=1559
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 27-05-2016 18:58, 8 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Dziękuję wszystkim współuczestnikom wycieczki, która wg mojego subiektywnego odczucia była wspaniała (jem właśnie kanię, którą znalazł Adam więc może są to moje ostatnie słowa - dlatego wybaczcie mnie ten patos). Wycieczkę uświetnił swoją obecnością honorowy Patron - zgadnijcie kto? Na jego cześć Edi, w swojej wiacie, wydał wspaniałe przyjęcie - żałujcie nieobecni. Niestety to ostatnia wycieczka z cykl śladami... patron wrócił i niech się bierze do roboty.
Radek
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Żałuję niezmiernie :beczy:. Nie mogłem, czasami tak bywa.
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
A
ada68mNowicjusz
Dodano 8 lat temu
Dzięki za miło spędzony dzień i smacznego.:brawo:
Rower: Kross Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Radku! Cieszę się, że miałem możliwość uczestniczyć w obu wycieczkach organizowanych przez Ciebie. Były świetnie przygotowane pod względem terenowo-poznawczym jak i organizacyjnym. Miałem okazję poznać przystań żeglarko - jachtową w Malborku jak odwiedzić jezioro Korsuń, do którego mam specjalny osobisty sentyment.Cieszy mnie jeszcze bardziej, to że chcesz i możesz nie tylko uczestniczyć w wycieczkach organizowanych przez kolegów, ale z wielkim powodzeniem czynisz to jako organizator. Masz okazję i zaproszenie do wzięcia udziału w organizowaniu wycieczek dla naszej Grupy Rowerowej Stop jeszcze w tym sezonie rowerowym.-Są takie możliwości. Zachęcam dołącz do nas.
Tak jak obiecałem to zamieszczam link z trochę innym MozART-em; https://youtu.be/sWDQhrSydKc
-Dziękuję Tobie i wszystkim Uczestnikom obu wycieczek za miłe wspólnie spędzony czas. :tak:
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 28-05-2016 18:42, 8 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Edi dziękuję za wspaniały kawałek w wykonaniu grupy MoCarta - nie widziałem tego wcześniej, Daruję Tobie requiem Mozarta ale może posłuchasz drugi mój ulubiony utwór: https://www.youtu...e3BeuUMArw
Pozdrawiam Radek
p.s.
to chyba naprawdę była kania bo jeszcze żyję.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.