O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej,

2. Powiślańsko - Kociewski Rajd Rowerowy.

Ostatnia aktualizacja 8 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Tym razem jest inaczej informuję o wydarzeniu, które już zaistniało w dn. 23-24 lipca 2016r. w Kwidzynie. :tak:
To świadoma taktyka, gdyż "okienko transferowe" zostało dawno zamknięte na 100-ce uczestników. :bezradny:
Jako, że "uciekinierów" z GR STOP [stop] było wielu, stąd publikuję ten temat - niech się wytłumaczą. :klotnia:
Można też przekazać opinie, sugestie, podziękowania i inne uwagi o tym Rajdzie. :chatownik:

Wiadomość doklejona:
Kochani, tłoku nie widzę, a tymczasem na facebooku świstaki zawijają w te sreberka. :D
Czas się pośpieszyć, bo Pelplin tuż, tuż ... :chatownik:

Wiadomość doklejona:
Myślałem, że ktoś mi pomoże, ale trudno muszę sam. :chatownik: Piszę w swoim imieniu, bo z nikim nic nie uzgadniałem.
Nie wiem, czy inni też tak mają, bo mnie trzyma i trzyma, że przecież, należy, trzeba powiedzieć ... :o
A trzeba powiedzieć, że było super fajnie, z dużym rozmachem, na bogato i jeszcze, (okok)
Trochę się bałem tych tłumów i tłoku na szosie, należy wówczas kontrolować odległość i prędkość. :boisie:
Jadąc ciągle mam na uwadze taką maksymę: "Odległość jest wrogiem przygody."- aut.Kamila N. :wysmiewacz:
Jednak nie stosuję tej mądrej myśli w praktyce. :rotfl:

W paru rajdach już uczestniczyłem i ten jest wyjątkowy jak wyjątkowi są ludzie, którzy go tworzą. :brawo:
Ich pasja zaangażowanie i oddanie sprawie czyni go czymś więcej niż tylko rajdem. :mysli:
Za to wszystko wielkie dzięki dla Piotra, Emilii i pozostałych organizatorów! :brawo: :brawo: :brawo:
Oby Wam się chciało i chciało, bo nam jeszcze mało i jeszcze by się chciało ...
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 03-08-2016 16:06, 8 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.