O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Andrzej, agawe, pietiaschka,

X Jesienny Rajd Rowerowy w Kruklankach 23-25 września 2016

Ostatnia aktualizacja 7 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
X Jesienny Rajd Rowerowy w Kruklankach - jubileuszowy - w dn. 23-25 września 2016r. :w8:
Aktualnie w dn. 07-11 września 2016r. przebywa tam EGR STOP [stop] która penetruję puszczę Borecką. :|
Kto nie zdążył, nie mógł, lub coś innego, może jeszcze rzutem na taśmę zawalczyć o miejsce w tym
zacnym międzynarodowym Rajdzie w Kruklankach. :hura:
Zapisy kończą się dn. 10.09.2016r. - proszę szukać na stronach GOK w Kruklankach - powodzenia. :radocha:


[color=#666600]\\dodałem datę do tematu[/color]
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 08-09-2016 20:16, 8 lat temu
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 8 lat temu
Będę, dodam jeszcze, że to edycja jubileuszowa! :)
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Cieszę się Piotrze, to będziemy razem. :hura:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 8 lat temu
A kiedy jedziecie? No i jak transportujecie rowery?
Edek coś mi wspominał o Waszych planach, miało być jakieś oblężenie Kruklanek, ci z M-ka są znani z oblężeń....:)
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez pietiaschka dnia 12-09-2016 19:21, 8 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 8 lat temu
Część STOP'owej [stop] załogi jedzie jutro na dwóch lub nawet czterech kołach. :radocha:
Szkoda, że pogoda bliższa do jesieni, ale zobaczymy ... :|
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu
To panie dyrektorze S. Zieliński czas się bać. :boisie:
Najazd się zaczyna. :hura: :hura: :hura:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu
Nim przejdę do oceny samego rajdu, chcę zwróci uwagę na incydent który nie powinien mieć miejsca. :bezradny:
Podczas ceremonii podziękowań wyróżniono EGR STOP [stop] W świetle jupiterów publicznie wyszła osoba
która co najmniej od 2 lat nie jest już aktywnym członkiem grupy STOP, [stop] nie płaci składek, nie uczestniczy w życiu grupy [stop] itp.
Wybrała inną opcję w zaprzyjaźnionym mieście - wolno - to rozumiem. :mysli:
Pomijam aspekt materialny nagrody, ale jest ten moralny, ważniejszy.
Nie wiem czy jest to kradzież, czy krótkotrwałe przywłaszczenie. :tak: :nie:
Ile trzeba mieć tupetu i dobrego samopoczucia - dla mnie niewyobrażalne. :[:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
P
pietiaschkaUżytkownik
Dodano 7 lat temu
Impreza bardzo udana, na najwyższym poziomie. Cieszę się, że mogłem tam być. Mój Michał i Iga także bardzo zadowoleni.
Podsyłam Wam kilka swoich zdjęć:
https://plus.goog...uEgRDaHL16
Pozdrawiam,
pietia
Rower: Author Styl jazdy: Turystyka
agaweagaweUżytkownik
Dodano 7 lat temu
Andrzeju, a dla mnie niewyobrażalne jest jak można pisać o kimś w ten sposób. Używać dosadnych słów typu "kradzież" i zrobić aferę z niczego !!!
Wyjazd, który ma służyć integracji ludzi, wspólnej zabawie, być odskocznią od codzienności, stał się pożywką dla Twojej złośliwości. Bardzo to przykre ...
Przynależność do grupy to nie tylko opłacanie składek i uczestnictwo w każdej wycieczce, ale przede wszystkim relacje między ludźmi. Udział w takiej grupie nie musi być sformalizowany, ale ważne jest jak się wobec siebie zachowujemy. I to właśnie raczej Twoje zachowanie przeczy idei istnienia takiej grupy.
Ciekawe, że nie porozmawiałeś z Dorotą, tylko "wywaliłeś" tekst na stronie. Dziwne to zachowanie i nawet nie jest godne komentarza.
Dorota opowiadała mi o rajdzie i o tym, że odebrała nagrodę, którą oczywiście ma przekazać wszystkim do konsumpcji na kolejnym rajdzie, ale jak napisała, niestety po Twoim tekście, jej smak pozostanie gorzki.
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu
Dorotko, ja Cię nie wykluczyłem, to Ty tak zdecydowałaś, kiedy przeniosłaś się do zaprzyjaźnionego klubu :)

Czuć się STOP-ewcem powinien i może się czuć każdy, kto choćby sympatyzuje z naszą grupą.

Jednak być jej członkiem to coś więcej: aktywny udział w życiu grupy, jej współorganizacja a także opłacanie składek członkowskich, czyli jak Ty to określasz "formalne ograniczenia".

Rozumiem, że osoby takie jak ja, angażujące się w istnienie i funkcjonowanie naszej grupy, to zwykłe jelenie, bo przecież wystarczy czuć i przyjechać od czasu do czasu na którąś z wycieczek...by potem będąc członkiem zaprzyjaźnionej grupy odbierać nagrodę dla tej, której się czuje przedstawicielem...:)

Agnieszko, jest mi wyjątkowo przykro, że tak szybko i bezstronnie, po wysłuchaniu obiektywnej relacji z ust najlepszej koleżanki, zajęłaś bezkrytycznie jedynie słuszne stanowisko po właściwej stronie.

Nadmieniam, że w swoim poście nie wymieniłem żadnego imienia.
Nadmieniam, że w imieniu grupy przygotowałem prezent od grupy STOP, bo jak to w życiu, nie wystarczy tylko brać, czasami trzeba też z siebie coś dać...

Rzeczywiście, gorzka to prawda :(

Konsumpcji w ogóle nie brałem i nie biorę pod uwagę. Chodzi mi tylko o aspekt etyczny, ale widzę, w dzisiejszych czasach najmniej ważny...

Być wolnym, to móc nie kłamać
Albert Camus dział: Wolność
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 28-09-2016 01:04, 7 lat temu
agaweagaweUżytkownik
Dodano 7 lat temu
Andrzeju, nie zareagowałam po wysłuchaniu relacji Doroty, którą miałam bezpośrednio po rajdzie, ale na Twój komentarz, więc nie jest to kwestia braku obiektywizmu z mojej strony. Poraziła mnie treść komentarza i to jakich dosadnych słów, nieadekwatnych do sytuacji zabawy, użyłeś.
Nie chcę dalej brnąć w dyskusję, bo skoro nie widzisz w swym poście nic niestosownego, to "szkoda gadać".
Przykro, że Twoja" wolność, by móc nie kłamać" objawiała się na forum, a nie w rozmowie face to face z osobą o której pisałeś. Obawiam się, że Camus, nie taką wolność miał na myśli...
Dodam tylko, że smutno wyglądałyby wycieczki rowerowe grupy, gdyby brały w nich udział tylko osoby zaangażowane w organizację. Wychodzę z założenia, że osoby, które się angażują, mają z tego satysfakcję i nie jest to dla nich bardzo przykry i obciążający obowiązek.
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu
Agnieszko, wiesz jak zawsze Cię lubiłem i to dla mnie jest niezmiernie trudne. "Dobrzy ludzie z Dobrego Miasta" Fajnie, że Dorota ma swego adwokata, a adwokat jest klasycznie bezstronny i koleżeństwo nie ma tu nic do rzeczy. Pełen obiektywizm!
Moim adwokatem jest tylko cyt. Być wolnym, to móc nie kłamać Albert Camus dział: Wolność. Szkoda, że Ty rozumiesz inaczej.

Dobrze wiesz, że koleżanka i parę innych osób jest gdzie same chciały być. Czy tam nie ma składek, wystarczy się czuć? Bez podziału ról i obowiązków? Tam jeździcie, odbieracie dyplomy i cieszcie się razem to dobrze. Ja nie pojadę na Roztocze, Słowację, czy do Inowrocławia, bo to nie STOP [stop] organizuję i nikt mnie nie informuję.
Jest pewna różnica, że ja piszę o wszystkim tu na stronie [stop] w grupie jak i o innych wydarzeniach również o których wiem. Dzielę się wiedzę, doświadczeniem i relacjami słownymi, fotograficznymi z wszystkimi bez tajemnic. W STOP'ie [stop] jest takie fajne rozwiązanie,
bo każdy widzi , co kto robi, gdzie i od kiedy. (okok)

Nie podzielam tych opinii, że wesołe są tylko te imprezy, które same się rodzą w stylu jakoś to będzie, chyba, że gdzieś tam ... ?
W życiu grupy musi być równowaga i praca dla wszystkich. Czerpanie korzyści z tego co robię, wierutna bzdura, ale zapraszam
mogę się mylić.

Wyobraź sobie to, że kol. Dorota wybiegnie po nagrodę dla EGR STOP [stop] to mnie poraziło, właśnie to!
Ani to moralne, ani etyczne wobec tych wszystkich co są "zwykłymi frajerami". Czy tydzień wstecz w Inowrocławiu też kol. Dorota
była w STOP'ie [stop] ? Ja nie mogę tego rozróżnić, kiedy Dorotka jest tu, a kiedy tam. :nie: Nie potrafię i nie chcę być obrotowym.
Jestem w STOP'ie [stop] trochę i tak się identyfikuję. Być może wierność, to teraz nie modne słowo. :wysmiewacz:.
Pomijam regulamin i dobre obyczaje, które do czegoś zobowiązują i ja tak je rozumiem. :mysli:
Ze mną można rozmawiać zawsze i przez dwa dni właśnie czekałem - bezskutecznie. :bezradny:

Cytat

Wychodzę z założenia, że osoby, które się angażują, mają z tego satysfakcję i nie jest to dla nich bardzo przykry i obciążający obowiązek
.- czekam i zapraszam, a myślę, że Komendant nie będzie temu przeciwny. :mysli:
W dobie równowagi i roli kobiet w życiu, sporcie, czy rekreacji - myślę, że to cenna inicjatywa. :hura:


Uwierzcie, że w życiu nie zawsze jest wesoło i cyt. John Green, Gwiazd naszych wina
Dobrych przyjaciół trudno znaleźć, a jeszcze trudniej zapomnieć.


Dziękuję koleżankom i kolegom,

Pozdrawiam, Andrzej K. :hejka:

Wiadomość doklejona:
Muszę jeszcze zdążyć w tym roku, bo odłożone podziękowania nie dają mi spokoju. Dziękuję bardzo organizatorom za cudowny rajd, super organizację i gościnę. Parokrotnie tu byłem i zawsze jest świetnie, rodzinnie, ciekawie, takie rowerowe święto!!!
Szczególnie dziękuję Sławomirowi Zielińskiemu za jego zaangażowanie, pomysły i wytrwałość. To spiritus movens tego wydarzenia.
Przy okazji życzę wszystkiego dobrego w Nowym 2017 roku.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Andrzej dnia 31-12-2016 20:28, 7 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.