O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Jesienny Piekarczyk

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Tak jak ustaliliśmy to na poprzednim wyjeżdzie, Wszystkie niedzielno-jesienne wyjazdy zaczynamy przy Piekarczyku o godz. 9:30
Kierunek..........? Ustalą uczestnicy na miejscu:).
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Kierunek i przewidywany czas wycieczki powinien być wcześniej znany. Muszę liczyć siły na zamiary.
;)
Gdzie można znaleźć fotki robione przez ciebie z wcześniejszych jesiennych wyjazdów?(tak)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Kaziu, zawsze było tak, że jesienne wypady były ustalane na miejscu w zależności od składu jaki się zbierze. Zbyt ambitne założenie zniechęci wiele osób do przewietrzenia się, tak jak to już było;). Wiadomo kiedy. Oczywiście jeżeli ktoś ma jakiś pomysł, powinien wrzucic go na forum, ale jako wspólny wyjazd całej grupy a nie jej części, chyba że nas już nie lubi(:-.

Natomiast jeżeli chodzi o zdjęcia, to ja jestem kiepskim fotografem i robię je bardziej dla siebie niż na pokaz. Oczywiście jeżeli ktoś będzie chciał, to ja na wiosnę mogę nagrac płytki ze wszystkimi zdjęciami jesienno-zimowych wycieczek:).

No chyba żeby planowac tak jak ostatnio, na Jelenią Dolinę dwie pętle. Jedną małą, a drugą dla tych którym będzie mało(tak)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 13-11-2008 10:31, 15 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 15 lat temu
Zapraszam członków ,,STOP-u'' wyposażonych w rowery górskie na eksplorację Wysoczyzny. Już w najbliższą niedzielę 16.11. Start o godzinie 8.30 z Placu Konstutucji. Tempo jazdy bardzo spokojne: 15 km/h, długość trasy około 60 km. Trasa: ELBLĄG-Dębica -Sierpin-Wilkowo-Kamiennik Wielki-Kwietnik-Zastawno-Nowe Monasterzysko-Milejewo-Ogrodniki-Smoki-Próchnik-Rubno-ELBLĄG
Pozdrawiam.
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 13-11-2008 18:43, 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Pomimo niezbyt dobrej pogody, na wspólną niedzielną przejażdżkę wybrało się aż 9 osób!:D. Ze względu na silny wiatr wybraliśmy kierunek na Jelenią Dolinę, Ogrodniki, Łęcze, Nadbrzeże. Po drodze musiała zawrócic do domu Beata - telefon komórkowy to niezła smycz. Spokojnym tempem dojechaliśmy na miejsce pierwszego i jedynego postoju przy Smokach. Tu odbyła się mała uroczystośc, imieniny Małgosi, odśpiewaliśmy" sto lat"(m), złożyliśmy życzenia i w dobrych humorach ruszyliśmy dalej. Tak na marginesie to wszystkiego najlepszego od wszystkich uczestników wyjazdu dla drugiej naszej Małgosi8--,.
Generalnie pogoda spisała się nie najgorzej, pozwoliła nawet na oglądanie drugiego brzegu Zalewu Wiślanego skąpanego w słońcu, gdy nad nami siąpił deszczyk. Dopiero gdy dojechaliśmy do Elbląga zaczęło mocniej padac. Przejechaliśmy dzisiaj około 40 km. Chociaż był taki co zaliczył prawie 80 km., nie będę pisał kto, -no nie Mirek - i to wcale nie Z.

Jza trzymamy kciuki!:))
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 15 lat temu
Musze się pochwalić i ja tez odrobiłem lekcje,tj.bylem na samotnej przejażdzce choć namawiałem kogoś ale bez sukcesu. Ruszyłem o g.12,20 a wróciłem o g.16,30. Pojechałem przez Helenowo, Jazową, Kępki, Bielnik, Kępa Rybacka, Nowakowo. Do Jazowa jazda w deszczu i pod wiatr ale opłaciło się bo dalej miałem już piękne słońce, sprzyjający wiatr i cudowne widoki na Nogat i Wysoczyznę Elblaską. Od Nowakowa znowu deszcz i wróciłem tak jak zaczynałem. Zrobiłem trochę fajnych foto-krajobrazów i teraz będę je podziwiał.:bye
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Andrzejku, nie trzeba było nikogo namawiac do jazdy, tylko zabrac się z nami.;)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 15 lat temu
Właśnie o tym nie wiedziałem- czytałem zaproszenie Mareckiego a Wasz wyjazd tajny? Dodam, że też zrobiłem-równo 40 km tyle, że nie miałem tej Stop- owej przyjemności! Małgosiu 100 lat -na rowerze!
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Tak jak już Beata napisała, info byłoB). Trzeba po prostu uważnie czytac wszystkie posty:D drogi Andrzejku. Następnym razem zapraszamy z nami , to zawsze rażniej:bye

Najbliższa niedziela, to Piekarczyk w koszulce.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Tak jak już Beata napisała, info byłoB). Trzeba po prostu uważnie czytac wszystkie posty:D drogi Andrzejku. Następnym razem zapraszamy z nami , to zawsze rażniej:bye

Najbliższa niedziela, to Piekarczyk w koszulce.


Prosiłem wcześniej żeby każda nowa wycieczka była nowym tematem - byłoby czytelniej :)
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Uwaga jest chyba błędna, gdyż wszystko dotyczy jednego wyjazdu. Na końcu postu jest tylko przypomnienie skierowane do Andrzeja, a sama wycieczka ma swój oddzielny temat. Więc nie widzę powodu do krytyki.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.