O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, Marian65, Waldic,

Zaproszenie na konf. pras. Cycling Recycling 11.08.18

Ostatnia aktualizacja 4 rok temu
KomendantKomendant
Administrator
Dodano 4 rok temu

Cytat

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na konferencję prasową w ramach ekowyprawy rowerowej Cycling Recycling - Bałtyk 2017. Spotkanie z ekologiem i podróżnikiem Dominikiem Dobrowolskim odbędzie się w Elblągu 11 sierpnia (piątek) o godzinie 11.00 na parkingu pod sklepem Biedronka przy ulicy Rawskiej 30. Podczas spotkania z przedstawicielami mediów, organizacji pozarządowych, urzędu miasta Dominik opowie o swojej wyprawie i zaapeluje o większą troskę o czystość plaż i o walkę z zaśmieceniem naszego morza.

Po konferencji prasowej Dominik pojedzie rowerem w stronę Braniewa. Wyprawa ma charakter otwarty. Każdy może do niej dołączyć, chociażby na symbolicznym dystansie, wspierając w ten sposób ideę aktywnego wypoczynku i nieśmiecenia.

Po sukcesie zeszłorocznej rowerowej wyprawy ekologicznej dookoła Polski pt. "Cycling Recycling", która zdobyła tytuł najlepszej akcji edukacyjnej 2016 roku (http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosc/2039904.html) ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski ruszył na kolejną wyprawę i cykl edukacyjnych akcji. Tym razem przemierza polskie wybrzeże Bałtyku. Wystartował na rowerze 31 lipca w Szczecinie. Pedałuje przez Świnoujście, Międzyzdroje, Kołobrzeg, Koszalin, Darłowo, Słupsk, Hel, Trójmiasto, Elbląg i zakończy swoją wyprawę 12 sierpnia w Braniewie.

W miejscu elbląskiej konf. pras. w godz. 10-15 będzie trwała wielka zbiórka elektroodpadów. Każdy, kto dorzuci swój elektrośmieć, dostanie nagrodę. Do rozdania m.in. ekogadżety i koszulki z humorystycznymi rysunkami. Zbieramy wszystko, co jest zepsute lub niepotrzebne, a co było/jest na prąd lub/i baterie: całe elektrograty, ich części, świetlówki, a także same baterie i akumulatorki - to wszystko, co nazywane jest "zsee" - czyli zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Firmy, instytucje, które będą chciały się pozbyć elektrośmieci otrzymają dokumenty potwierdzające zdanie odpadów.
Poza tym na turystów i mieszkańców będą czekały w godz. 10-15 również ekoquizy z nagrodami i punkt informacji recyklingowej z bezpłatnymi materiałami edukacyjnymi.
Wyprawa jest relacjonowana na www.cycling-recyc... i www.facebook.com/...
Partnerami wyprawy Cycling Recycling są: Remondis Electrorecycling, Electro-System Organizacja Odzyskui sieć sklepów Biedronka.
Więcej informacji o inicjatywach Dominika Dobrowolskiego znajdą Państwo na stronie www.cycling-recyc...
Z przyjemnością udzielimy dodatkowych informacji o wyprawie.
Z poważaniem
Piotr Drozdowicz - asystent wyprawy
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 10-08-2017 08:16, 4 rok temu
Marian65Marian65
Weteran
Dodano 4 rok temu
Dlaczego dzień roboczy w godzinach pracy?
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
WaldicWaldic
Senior
Dodano 4 rok temu
:) Możemy po pracy zrobić konferencje prasową z Markiem i jego wnukiem. Przejechali podobną trasę bez wsparcia Biedronki. Zapewne nawet na swojej trasie tę Biedronkę sami wspierali przy okazji zakupów. Jakieś baterie w latarkach mieli również. Nie wiem tylko czy chłopaki dadzą się namówić na wyjazd do Braniewa po konferencji.
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Edytowany przez Waldic dnia 11-08-2017 11:17, 4 rok temu
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na forum.
nie może głosujesz na ankietę w wątku.
nie może zaczyna od ankiety na tym forum.
nie może załadowałeś załączniki na to forum.
może załadowałeś załączniki na forum.