O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Otwarcie ścieżki rowerowej Krynica Morska - Piaski

Ostatnia aktualizacja 7 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 7 lat temu
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 7 lat temu
No i bomba... Ruszyć o 07.00 do Mikoszewa a potem do KM na 12.00 oczywiście lasem i singlem, dalej aż do Granicy i do domciu...
Kto jedzie... heheB)
Styl jazdy: MTB
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu
Ja tą ścieżkę otwierałem wraz z grupą 4R z Olsztyna w dniu 24 czerwca 2017r w czasie rajdu po Mierzei Fryskiej. :radocha:
Z niecierpliwością czekam kiedy będzie już cała - do Mikoszewa? :hura:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 7 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:
Ja tą ścieżkę otwierałem

A tam Marszałek, Burmistrz, że o Nadleśniczym nie wspomnę. A Andrzej wziął i otworzył :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Edytowany przez Waldic dnia 29-09-2017 20:45, 7 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 7 lat temu
Ani marszałek, ani burmistrz, ani nadleśniczy ani tym bardziej Andrzej :D

[color=#0000cc]PIERWSZY![/color](dokuczacz)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 7 lat temu
Stara to prawda, że sukces ma ... . A ja będąc jeszcze pacholęciem, myślałem o tej ścieżce. I dopiąłem swego.:D
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 7 lat temu
"Ścieżkę swą widzę ogromną" pomyślał Marek dziecięciem będąc (zagryzając krówką ciągutką). To miło kiedy spełniają się dziecięce marzenia :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 7 lat temu
Żadnych marzeń o ścieżce do Mikoszewa... Jak singielek z Mikoszewa do Krynicy Morskiej trafi szlak to będziecie wszyscy winni... :nono:
Styl jazdy: MTB
MARECKIMARECKISenior
Dodano 7 lat temu
Singielkowi nic nie grozi poza orką elbląskich bikerów :luzik:. Przerabiane będą drogi bardziej w środku lasu :hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 7 lat temu

Cytat

MARECKI napisał/a:
Singielkowi nic nie grozi poza orką elbląskich bikerów :luzik:. Przerabiane będą drogi bardziej w środku lasu :hejka:




Masz jakieś plany... Ja widziałem tylko kilka słupków...
Chciałby żeby ścieżka poleciała traktem kolejki wąskotorowej która tam jeździła (swego czasu) i żeby zaznaczyli stacje które kiedyś mijała... a było ich troszkę...
lh4.ggpht.com/_zaxeoVcuX6o/SrKZ_LEls9I/AAAAAAAABsM/PH6FZM4vQgY/s800/Mapka01.jpg

lh5.ggpht.com/_zaxeoVcuX6o/SrKaGTbpziI/AAAAAAAAB6I/WiVyHyh19lo/s800/Mapka03.jpg

Itd...
Styl jazdy: MTB
MARECKIMARECKISenior
Dodano 7 lat temu
Podejrzewam bardziej wykorzystanie drogi, którą biegnie obecnie żółty Szlak Jantarowy. Wiem z nadleśnictwa, że będą wykorzystane już istniejące drogi.
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 04-10-2017 13:47, 7 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu

Cytat

Waldic, MARECKI napisali;
Ani marszałek, ani burmistrz, ani nadleśniczy ani tym bardziej Andrzej


Oj chłopcy, chłopcy; mi tam marszałek, burmistrz i nadleśniczy razem z Mareckim nie byli potrzebni. :radocha:
Razem z klubem 4R Olsztyn przejechaliśmy trasę do granicy państwa i z powrotem do Krynicy Morskiej. :hura:
Na granicy zatrzymał nasz jedynie zamknięty szlaban i Straż Graniczna. :beczy:
Było to w dniu 24 czerwca 2017r i wszystko jest udokumentowane na stronach Klubu Turystyki Rowerowej "4R" - PTTK Olsztyn. :chatownik:
Rowerowo pozdrawiam, :hejka:

P/s Dwa tygodnie później były tam również pewne piękne dziewczyny z grupy [stop]
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 7 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:

Cytat

Waldic, MARECKI napisali;
Ani marszałek, ani burmistrz, ani nadleśniczy ani tym bardziej Andrzej


Oj chłopcy, chłopcy; mi tam marszałek, burmistrz i nadleśniczy razem z Mareckim nie byli potrzebni. :radocha:
Razem z klubem 4R Olsztyn przejechaliśmy trasę do granicy państwa i z powrotem do Krynicy Morskiej. :hura:
Na granicy zatrzymał nasz jedynie zamknięty szlaban i Straż Graniczna. :beczy:
Było to w dniu 24 czerwca 2017r i wszystko jest udokumentowane na stronach Klubu Turystyki Rowerowej "4R" - PTTK Olsztyn. :chatownik:
Rowerowo pozdrawiam, :hejka:

P/s Dwa tygodnie później były tam również pewne piękne dziewczyny z grupy [stop]


Że Was ten szlaban zatrzymał.... B)
Styl jazdy: MTB
MARECKIMARECKISenior
Dodano 7 lat temu

Cytat

Andrzej napisał/a:


Oj chłopcy, chłopcy; mi tam marszałek, burmistrz i nadleśniczy razem z Mareckim nie byli potrzebni. :radocha:
Razem z klubem 4R Olsztyn przejechaliśmy trasę do granicy państwa i z powrotem do Krynicy Morskiej. :hura:
Na granicy zatrzymał nasz jedynie zamknięty szlaban i Straż Graniczna. :beczy:
Było to w dniu 24 czerwca 2017r i wszystko jest udokumentowane na stronach Klubu Turystyki Rowerowej "4R" - PTTK Olsztyn. :chatownik:
Rowerowo pozdrawiam, :hejka:

P/s Dwa tygodnie później były tam również pewne piękne dziewczyny z grupy [stop]


Andrzeju, kliknij to niebieskie (PIERWSZY) w moim pierwszym wpisie a zostaniesz oświecony B). Po kliknięciu spójrz na datę (pocieszacz)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 05-10-2017 14:04, 7 lat temu
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 7 lat temu
Marku, Krzysiu, ja się z Wami nie ścigam i nieoświecony też Wam wierze! :tak:
Nieskromnie chciałem zaznaczyć tylko tyle, że udało mi się tam być jeszcze przed oficjalnym otwarciem. :hura:
Dla mnie jest to autostrada rowerowa nie mylić z GV. :brawo:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 7 lat temu
Ty się nie ścigasz, ale ścigam się ja :rotfl:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.