O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Radek, Bikel,

29.10. - cmentarze mennonickie

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Dawno już nie odwiedzaliśmy cmentarzy mennonickich, a pora jest odpowiednia, więc poprosiłem najlepszego przewodnika po żuławach o opracowanie trasy i poprowadzenie (ja sam bym się pogubił :beczy:). Zgodził się więc spotykamy się o 9:30 u Piekarza. Trasa: ~60km. (papa2)
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
BikelBikelJunior
Dodano 6 lat temu
Witam, Radku wycieczka dość atrakcyjna, ale niedzielna pogoda niestety nie. Szkoda, bo po trzytygodniowej pauzie spowodowanej kontuzją nabrałem wielkiej ochoty na rower. Nie należę do mięczaków, ale nie czuję się jeszcze sprawny na 100 % więc odpadam. Zazdroszczę tym, którzy pojadą, bo wiem, że jesteście twardzielami trzymam kciuki i życzę udanej imprezy. Pozdrawiam
Rower: Bulls, Czerwona Strzała. Styl jazdy: Turystyka
Zbyś
Edytowany przez Bikel dnia 27-10-2017 14:55, 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Niestety nie jestem takim "twardzielem" jakim niektórzy mnie widzą. Odwołuję wycieczkę ze względu na pogodę.:bezradny:
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.