O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: MARECKI, Edi, Radek, sierra,

Morsowanie 12-11-2017 w Kątach Rybackich

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
sierrasierraJunior
Dodano 6 lat temu
Ku mojemu zadowoleniu na zbiórce pojawiło się kilku Chętnych i nieśpiesznie dotarliśmy do celu wycieczki, by z jeszcze większą przyjemnością wziąć udział w tym razem oficjalnym otwarciu sezonu morsowego A.D. 2017. Niestety jedna z fal sprawiła, że dziś będę musiał się rozejrzeć za nowymi patrzałkami, bo te stare pochłonęła morska toń.
P.S.
I tradycyjnie "garść" fotek:
https://photos.ap...K5fcnofQh2
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Przepraszam - jakieś starcze zaćmienie umysłu - morsy w Kątach pomyliłem z Piaskami. Co mam robić - przecież ogłosiłem wycieczkę do Suchacza? Jednak będę czekał na skrzyżowaniu Fromborska/Królewiecka
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
MARECKIMARECKISenior
Dodano 6 lat temu

Cytat

Radek_29er napisał/a:
... mało zawodników mogących przejechać 160km jednego dnia.

160???:szok:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
@Edi: zapytałem wujka Googla o trasę i pokazał mi 122 km tam i z powrotem do Piasków od Piekarza (więc "lekko" przesadziłem). To dalej jest dla mnie za daleko. Myślę, że miałeś na myśli trasę do Stegny pisząc o 95km. Gdyby tam było "morsowanie" z przyjemnością bym pojechał.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
EdiEdiUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Dadku. Nie strasz potencjalnych kandydatów taką odległością do Katów Rybackich. W mojej ocenie to nie będzie nawet 95 km tam i z powrotem
Zazwyczaj tam po kąpieli są miłe spotkania towarzyskie przy muzyce. Myślę, że warto tam być.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 11-11-2017 16:01, 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Buenos dias senior Sierra.
Przepraszam, że robię konkurencyjną wycieczkę ale w naszej grupie jest mało zawodników mogących przejechać 160km jednego dnia (ja też do nich należę). Mam nadzieję, że zorganizujesz w przyszłości jeszcze niejedną wycieczkę tylko może 2x krótszą i wtedy z przyjemnością pojadę z Tobą.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
sierrasierraJunior
Dodano 6 lat temu
Zapraszam Chętnych na tą wycieczkę (oczywiście na kołach tam i z powrotem) :boisie:
Ponieważ wejście do wody planowane jest o 12:00, to dobrze by było ruszyć "trochę" wcześniej.. :boisie:
Proponuję start spod Tortugi o 8:30 :radocha: :hejka:
Rower: Boplight Marathon Team Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.