O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: kbialy2002, Waldic, Radek,

11.11.2017. Suchacz

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
W Święto Niepodległości zazwyczaj zapraszałem na wycieczkę do Fiszewa ale ostatnio chyba za często tam jeździmy. Dlatego, tym razem, zapraszam na wspólną fotkę przy pomniku bitwy morskiej z 15 września 1463 roku, gdzie flota elbląsko-gdańska odniosła zwycięstwo nad liczniejszą flotą krzyżacką.
Zbiórka: 9:30 skrzyżowanie ulic Królewiecka i Fromborskiej.
Trasa: Jagodnik, Jelenia, Pagórki, Kadyny, Suchacz, Nowakowo, Kępki, Bielnik, Piekarz. Razem ~55km

p.s.
W sobotę będzie przechodził przez Polskę orkan Marcin. Możliwe odwołanie wycieczki na godzinę przed startem.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
Edytowany przez Radek dnia 09-11-2017 14:35, 6 lat temu
WaldicWaldicSenior
Dodano 6 lat temu
Nie będzie żadnego Marcina http://www.meteoe...go-orkanu/ . Będzie tylko większy wiatr i może śnieg http://www.meteoe...ad-sniegu/ :)
Jakby co, to ja już wiem gdzie są moje narty :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
[color=#99cccc]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny[/color];)
Edytowany przez Waldic dnia 10-11-2017 13:09, 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
veni vidi... perdidi:beczy:
Była jedna zabłąkana owieczka i Marta, która od razu złapała gumę i zrezygnowana pospacerowała do domu. W tej sytuacji proponuję jutro przejechać tę trasę.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
kbialy2002kbialy2002Użytkownik
Dodano 6 lat temu
No co tak słabo... znowu sam musiałem robić...
Wycieczka zaliczona...B)
www.endomondo.com/resources/gfx/image/49553700/dddfd89a51a0887a0055801cc7b1ec77/big.jpg

www.endomondo.com/resources/gfx/image/49553612/03214c9d6ccfa04302f5cd6eaf590c0d/big.jpg


Styl jazdy: MTB
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.