O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Edi, fish, Jerzyk, Radek, Bikel,

1.05.2018. Biała Góra

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Start: 9:24 pociąg do Malborka (9:52). 10:00 wyjazd z dworca w Malborku, Grobelno, Pogorzała Wieś, Biała Góra, Sztum, Waplewo Wielkie, Budzisz, Zwierzno, Karczowiska, Elbląg. Długość trasy ~85 km. Wycieczkę szczególnie polecam tym, którzy nie widzieli śluz w Białej Górze:
http://www.polska...sluz-.html
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
F
fishNowicjusz
Dodano 6 lat temu
Jeżeli nic mnie nie powstrzyma to będę w Malborku o 10:00 dojadę rowerem :) Radek daj mi swój nr telefonu tak w razie czego,mój to:503938794
Rower: TERRANO JAGUAR 1996r Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
@ fish
Mój numer to: 793 171 775. Proszę podaj skąd i o której ruszasz bo, podejrzewam, że znajdą się chętni by jechać z Tobą.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
F
fishNowicjusz
Dodano 6 lat temu
ok. 8:00 jak ktoś będzie chciał jechać ze mną niech zadzwoni 503938794 to się zgadamy :)
Rower: TERRANO JAGUAR 1996r Styl jazdy: Turystyka
EdiEdiUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Radku,- Proponuję, tym "harpaganom" szybkości i dystansu odpuścić -niech zaliczają te 120 km.na kołach. Dla nas umiarkowanych [stop] -ców niech będzie ta druga wersja wycieczki rowerowej do 65km. gdziekolwiek pojedziemy będzie dobrze. -Nie muszą to być pochylnie.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 30-04-2018 16:36, 6 lat temu
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Wycieczka zaliczona. Osobiście przejechałem 102 km (do Malborka pociągiem). Naprawdę było warto. Śluza w Białej Górze warta zobaczenia. W drodze powrotnej zahaczyliśmy o pałac w Waplewie (ostatni właściciele to Sierakowscy). Radek poprowadził grupę z 12 osób bezbłędnie, nie było żadnych nawrotów.
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
BikelBikelJunior
Dodano 6 lat temu
Super wyprawa, dziękuję za miłe towarzystwo! :)
Rower: Bulls, Czerwona Strzała. Styl jazdy: Turystyka
Zbyś
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Dziękuję za (nie chwaląc się) fajną wycieczkę. Kilometrów rzeczywiście trochę się zebrało ale ze względu na muzeum w Waplewie (polecam!) warto było. Zresztą nasze dzielne dziewczyny wspaniale sobie poradziły a część panów dołożyło jeszcze 30km na kołach do Malborka.
p.s.
Jutro, zgodnie z waszymi życzeniami, czekam przy Oplu.(okok)
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.