O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

3.05.2018. Pochylnie

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Start 9:30 Opel. Trasa: Nowina, Weklice, Zielony Grąd, Pasłęk (ewentualnie bezpośrednio starą 7. do Pasłęka), Rydzówka, Buczyniec i wzdłuż kanału do Jelonek, Komorowo, Elbląg. Dystans ~65 km.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
EdiEdiUżytkownik
Dodano 6 lat temu
- Radku! Proponuję zmienić trasę wycieczki rowerowej "Pochylnie" na kierunek "Tolkmicko" - wzgórze widokowe -(dystans ok.60 km).-Trasa; Jelenia Dolina, Ogrodniki, Zajączkowo, Rychnowy, Pogrodzie, Punkt widokowy, Tolkmicko, Kadyny, Elbląg)
UWAGA! - Propozycja nie uwzględniona.
Wycieczka kierunek "TOLKMICKO" -ODWOŁANA. - Tą wycieczkę może zaliczymy w terminie późniejszym.
-Jadę jutro z grupą Radka.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 02-05-2018 13:21, 6 lat temu
B
biegajaca anetaJunior
Dodano 6 lat temu
Jechać, czy nie jechać oto jest pytanie 😃
Rower: Horizon Styl jazdy: MTB
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Dziękuję za fajną, wspólną, zabawę przy niespodziewanie super pogodzie. Niestety trochę napsuł nam krwi jakiś dziwny osobnik z krainy Pogezanów bodajże z Tolkemitu. Nazywał się E.T. czy E.D. a może E.D.Y. Częstował nasze dziewczyny jakimś czarodziejskim? czerwonym napojem po, którym one jakoś dziwnie się zachowywały: na pytanie czy zapłaciły składki natychmiast milkły i błyskawicznie znikały.Bardzo proszę uważać na tego Pana a szczególnie wystrzegać się jego napoju. Pozdrawiam(okok)
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
EdiEdiUżytkownik
Dodano 6 lat temu
Radku,- Pogoda "super" nie wszystkim sprzyjała relaksowi i wypoczynkowi. Temperatura tym razem negatywnie wpłynęła (ocena na podstawie ostatniej odpowiedzi) na logiczny sposób Twojego myślenia, pisania i zachowania w stosunku do osób Ci towarzyszących na wycieczce. Delikatnie mówiąc -(co z ostatniej odpowiedzi wynika też)-, że jesteś "ptakiem co kala we własne gniazdo".. - Ubolewam również, że tak nie grzecznie potraktowałeś towarzyszące na wycieczce nam Koleżanki -Zamykam temat- odpowiedzi nie oczekuję.
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 6 lat temu
No nie, znowu kogoś uraziłem a miał to być tylko żart. Szkoda, to już ostatni mój komentarz na forum.
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
K
kazik mtbJunior
Dodano 6 lat temu
Zamiast cieszyć się i dzielic wspólnymi zdjeciami z wycieczki na pochylnie, bo była piekna pogoda i chyba kazdy sie dobrze czuł.
Ja osobiście dziekuje Radkowi za pomysł wycieczki, a Ediemu za dobre rady , madrość wiekową, dusza towarzystwa i czerwony trunek też.
Rower: mtb/kross
Edytowany przez kazik mtb dnia 04-05-2018 22:37, 6 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 6 lat temu

Cytat

Radek napisał/a:
No nie, znowu kogoś uraziłem a miał to być tylko żart. Szkoda, to już ostatni mój komentarz na forum.


Używanie emotikonów ułatwi innym odczytywanie Twoich żartów :tak:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.