O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, Bikel, Wojtas,

Apki rejestracji tras

Ostatnia aktualizacja 6 lat temu
W
WojtasNowicjusz
Dodano 6 lat temu
Witam, jakich używacie aplikacji bo endomondo zaczęło mi mocno obcinać trasę. Pokazuje początek i koniec a potem łonczy je prostą. Czasem wyglonda to tak jak bym pokonał trasę wpław. Szukam czegoś innego.
Rower: Kross Esprit r2 27.5 Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 6 lat temu
Enddemondo i Kreć Kilometry. Z Endemondo raczej nie ma problemów, może to wynikać z ustawień Twojego telefonu. Trzeba przejrzeć ustawienie gpsa, zarządzanie aplikacjimi w zależności od telefonu. Jaki masz telefon?
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
BikelBikelJunior
Dodano 6 lat temu
"Z Endemondo raczej nie ma problemów", choć ostatnio zauważyłem zawyżone prędkości max. nie tylko u siebie, a takie proste o jakich piszesz wynikają z: braku łączności z GPS, jeśli włączysz pause i przed ruszenie nie włączysz startu i kontynuujesz jazdę lub miejscowy zanik GPS. Też miałem takie sytuacje. Pamiętaj aby odbiornik ( telefon) nie był gdzieś głęboko schowany lub miał jakieś elektroniczne- metalowe towarzystwo, które zakłóca odbiór (sprawdzone :). Polecam również ap. GPX Viewer w wersji Pro- dużo różnego typu map, oraz ap. CycleDroid- mapa i dużo info. Pozdrawiam.
Rower: Bulls, Czerwona Strzała. Styl jazdy: Turystyka
Zbyś
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.