O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Edi,

"Zakochany" -nie tylko dla zakochanych.

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Witam! Część moich Przyjaciół, Koleżanek i Kolegów z Grupy Rowerowej STOP zna (może poznać) piosenki z albumu "Życie to taka gra" w wykonaniu zespołu FOR YOU. Większość z nich to piosenki dla zakochanych takie jak: "Z miłością cudownie jest żyć", "To wszystko co mam", "Życie jest piękne","Wciąż pamiętam te chwile".
Te nastrojowe piosenki najlepiej słuchać we dwoje przy lampce ulubionego wina.-Podnoszą nastrój -(duchowy!).
Piszę dla zakochanych (niekoniecznie szczęśliwie) i miłośników piosenek zespołu For You, aby zakomunikować, że zespół ten już nie istniejący pod dotychczasową nazwą, nadal tworzy w rozbudowanej artystycznie formie pod nazwą NEW FOR YOU.
-Więcej na temat zespołu i jego bogatej twórczości artystycznej - na stronach intern. www.newforyou.pl
Dla "uduchowionych sercowo" i nie tylko dla nich, dedykuję nastrojową piosenkę zespołu NEW FOR YOU z Albumu tego zespołu "Miej w sercu nadzieję" (p.13)-"ZAKOCHANY" - http://youtu.be/F49I1v4MRFw -Inscenizacja autorska.
-Pozdrawiam i życzę miłego odbioru. (papa)
Ps.-Przy okazji zajrzyj do postu Nr.1 w Forum -Edi "Bez tematu Nr1".-
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 13-04-2012 21:29, 12 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Podziękowanie dla Izy Z,
Bardzo dziękuję za życzliwy wpis pod moim postem "Zakochany" -nie tylko dla zakochanych (z 20maja br).Czynię to drugi raz . W maju z pierwszym podziękowaniem "uciekłem"-(wykreśliłem), ponieważ Twoja ocena (w moim odczuciu) przerastała w tym czasie moje osiągnięcia.-Teraz myślę też tak.
Ten post do tej pory był "żywy".
Post jest zamknięty.Oglądalność -(jeżeli można tak mówić) była b. dobra (900).
Na zakończenie jeszcze raz dziękuję Tobie za wsparcie, a Miłym Słuchaczom tam zaproponowanej muzyki za "odwiedziny" nie tylko "Zakochanego" w tym poście.
Pozdrawiam.-Edi (papa)
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 30-01-2010 17:44, 14 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Witaj Izo!
Tak skutecznie mnie "podpuściłaś,"że musiałem nabyć "lokomotywę" do napędu "tanecznego pociągu". Mam nadzieję, że na spotkaniu przed Noworocznym "pociągając,";) uruchomimy też pociąg z zastosowaniem nowej lokomotywy.Pozdrawiam (papa)
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 12-12-2009 10:35, 14 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.