O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Edi,

"Zakochany" -nie tylko dla zakochanych.

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Witaj Izo!
Tak skutecznie mnie "podpuściłaś,"że musiałem nabyć "lokomotywę" do napędu "tanecznego pociągu". Mam nadzieję, że na spotkaniu przed Noworocznym "pociągając,";) uruchomimy też pociąg z zastosowaniem nowej lokomotywy.Pozdrawiam (papa)
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 12-12-2009 10:35, 14 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Podziękowanie dla Izy Z,
Bardzo dziękuję za życzliwy wpis pod moim postem "Zakochany" -nie tylko dla zakochanych (z 20maja br).Czynię to drugi raz . W maju z pierwszym podziękowaniem "uciekłem"-(wykreśliłem), ponieważ Twoja ocena (w moim odczuciu) przerastała w tym czasie moje osiągnięcia.-Teraz myślę też tak.
Ten post do tej pory był "żywy".
Post jest zamknięty.Oglądalność -(jeżeli można tak mówić) była b. dobra (900).
Na zakończenie jeszcze raz dziękuję Tobie za wsparcie, a Miłym Słuchaczom tam zaproponowanej muzyki za "odwiedziny" nie tylko "Zakochanego" w tym poście.
Pozdrawiam.-Edi (papa)
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 30-01-2010 17:44, 14 lat temu
EdiEdiUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Witam! Część moich Przyjaciół, Koleżanek i Kolegów z Grupy Rowerowej STOP zna (może poznać) piosenki z albumu "Życie to taka gra" w wykonaniu zespołu FOR YOU. Większość z nich to piosenki dla zakochanych takie jak: "Z miłością cudownie jest żyć", "To wszystko co mam", "Życie jest piękne","Wciąż pamiętam te chwile".
Te nastrojowe piosenki najlepiej słuchać we dwoje przy lampce ulubionego wina.-Podnoszą nastrój -(duchowy!).
Piszę dla zakochanych (niekoniecznie szczęśliwie) i miłośników piosenek zespołu For You, aby zakomunikować, że zespół ten już nie istniejący pod dotychczasową nazwą, nadal tworzy w rozbudowanej artystycznie formie pod nazwą NEW FOR YOU.
-Więcej na temat zespołu i jego bogatej twórczości artystycznej - na stronach intern. www.newforyou.pl
Dla "uduchowionych sercowo" i nie tylko dla nich, dedykuję nastrojową piosenkę zespołu NEW FOR YOU z Albumu tego zespołu "Miej w sercu nadzieję" (p.13)-"ZAKOCHANY" - http://youtu.be/F49I1v4MRFw -Inscenizacja autorska.
-Pozdrawiam i życzę miłego odbioru. (papa)
Ps.-Przy okazji zajrzyj do postu Nr.1 w Forum -Edi "Bez tematu Nr1".-
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 13-04-2012 21:29, 12 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.