O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz,

Zaproszenie do udziału Velomarathon UA-PL-D

Ostatnia aktualizacja 2 rok temu
TomaszTomasz
Super administrator
Dodano 2 rok temu

Cytat


I see!, I can!, I will!

- jest to jest międzynarodowa wyprawa rowerowa na tandemach z udziałem młodzieży niewidomej, słabowidzącej oraz pełnosprawnej z Niemczech, Polski i Ukrainy. Tą wyprawą chcemy dać przykład pomyślnego włączenia osób niepełnosprawnych w społeczeństwie obywatelskim. Zamierzamy przełamywać stereotypy dotyczące osób niepełnosprawnych, usuwać nieuczciwe etykiety i zachęcać społeczeństwo oraz społeczności lokalne do czerpania z jego różnorodności społecznej.
Maraton będzie składał się z 3 części:

- start wydarzenia, który odbędzie się 27 sierpnia 2019 roku w Iwano-Frankowsku (Ukraina), przejazd do Lwowa, postój na terenie miasta oraz udział w lokalnych zajęciach edukacyjnych. 4 września wjazd do Przemyśla (Polska)
- 4-11 września przejazd na terenie Polski ustaloną trasą maratonu, która pozwoli na odwiedzenie kilku miast, gdzie odbędą się lokalne zajęcia edukacyjne
- 11-19 września przejazd na terenie Niemiec ustaloną trasą maratonu, która pozwoli na odwiedzenie kilku miast, gdzie odbędą się lokalne zajęcia edukacyjne. Ustalone miejsca, gdzie maraton zawita to tereny Brandenburgii, takie jak: zamek Storkow ( 15 września udział w lokalnym festiwalu, zwiedzanie Berlina (17 września podsumowanie maratonu)


Zapraszamy do udziału
pozdrawiam
Michał Filipek
Fundacja Kopalnia Inicjatyw
+48 783 751 318

Więcej informacji w załączniku
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 25-07-2019 21:44, 2 rok temu
Tomasz załączono następujące plik:
infopackavelomaratonpl.zip [1.18MB / 8 plik(ów)]
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na forum.
nie może głosujesz na ankietę w wątku.
nie może zaczyna od ankiety na tym forum.
nie może załadowałeś załączniki na to forum.
może załadowałeś załączniki na forum.