O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: MARECKI,

Grudniowe pączki - 01.12.2019

Ostatnia aktualizacja 1 rok temu
MARECKIMARECKI
Senior
Dodano 1 rok temu
Czternasta edycja wycieczki do Nowego Stawu będzie tradycyjnie stanowiła podsumowanie i zakończenie mojego rowerowego sezonu, tym razem A.D 2019 oraz okazję do zaprezentowania planów wycieczkowych na rok 2020.


Założenia wycieczki:

Cel rajdu jest tym razem mało rowerowy, zaś typowo konsumpcyjny. W końcu nie samym rowerem człowiek żyje :-)
Oddamy się wspólnemu jedzeniu pączków i innych ciastek w Nowym Stawie, co niewątpliwie będzie sprzyjało pogłębieniu integracji elbląskiego środowiska rowerowego.
Udowodnimy też niedowiarkom, że jazda w niezbyt kojarzącym się z rowerem miesiącu, jakim jest grudzień, jest możliwa i co ważne sprawia dużą frajdę.

Trasa:

Trasę wycieczki ustalimy demokratycznie na starcie w zależności od pogody. Jak żuławskie błotko zamarznie to pojedziemy trochę terenem, a jak nie zamarznie to asfaltem.

Uczestnicy:

Zapraszam WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie ponieważ każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Udział w imprezie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam płeć piękną ;-). Długość trasy to około 70 km. Tempo jazdy będzie spokojne, nie przekraczające 20 km/h. Wrócimy około godziny 15.

Przewidywane są krótkie przerwy w czasie jazdy na jedzenie, zrobienie zdjęć itp. Długa przerwa (około 1 godziny) będzie w Nowym Stawie. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe tj. dętkę, łatki, pompkę, klucze oraz oświetlenie. Każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru. Szczególnie zalecam założenie kasku na głowę. Jedziemy bez względu na pogodę.


[color=#ff0000]Ruszamy z Placu Słowiańskiego w NIEDZIELĘ 1 grudnia o godzinie 9.00.[/color]

Wiadomość doklejona:
Przejechane, zjedzone, zwiedzone. [color=#0000cc]Było pysznie[/color] :hejka:
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 02-12-2019 23:12, 1 rok temu
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
może wyświetliłeś wszystkie wątki dyskusji na forum.
nie może głosujesz na ankietę w wątku.
nie może zaczyna od ankiety na tym forum.
nie może załadowałeś załączniki na to forum.
może załadowałeś załączniki na forum.