O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz,

09.05.2021 Odkrywamy dziewicze Mazury

Ostatnia aktualizacja 3 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 3 lat temu
od @SPORTTOURS

Witajcie Grupowicze! Pozdrawiam Was serdecznie z mojej nowej lokalizacji na Mazurach. Z miasta Krzysztofa Klenczona, Wyższej Szkoły Policji i postrzelonych, roztrzepanych tutejszych skrzatów Pofajdoków Uśmiech analogicznie do charakteru tutejszych mieszkańców.
Mowa o Szczytnie, które wraz z okolicą nazywane jest "Krainą Trzech Puszczy" i najbardziej dziewiczą częścią Mazur. O pięknie tego miejsca zdążyłam się już przekonać i teraz chciałabym Wam pokazać wyjątkowe zakątki południowej bramy Mazur. To inne klimaty niż w okolicach największych jezior mazurskich Śniardwy czy Mamry. Tu w gęstwinie różnorodnych lasów ukryte są mniejsze, ale bardzo urokliwe, czyste i głębokie jeziora. Wokół nich wyznaczone strefy ciszy. Ciszy dla motorówek, to przyroda ma swój pierwszy głos. Zwłaszcza teraz, przed wakacjami, gdzie nie ma najazdu turystów, komarów czy innych "insektów umilających"
życie. Jestem pod ogromnym wrażeniem, zwłaszcza gdy na swojej drodze spotykam dziką zwierzynę. Bardziej zaskoczoną ode mnie tym spotkaniem. Nie mogę zagwarantować Wam takich atrakcji (choć kto wie!), ale gwarantuję, że to miejsce podbije Wasze serca.
Zatem pierwsza pilotażowa wycieczka dla chętnych 9 maja (niedziela). Start z Olsztyna Gł. PKP o godz. 7:15, dojazd autem albo pociągiem regio z Elbląga o 5:26, przyjazd do Olsztyna Gł. - 7:09. Powrót do Olsztyna planowany na godz. 19:00, pociąg do E-ga jest 19:33, przyjazd do Ega 21:13. Trasa prowadzi przez lasy i jeziora (ok.20 na trasie) drogami gminnymi asfaltowymi i polnymi/leśnymi ubitymi.
Pętla 130 km Olsztyn-Pasym-Szczytno-Dźwierzuty-Olsztyn na 12 godzin, zatem spokojne turystyczne tempo a reszta to niespodzianka.
Planuję częściej zorganizować wspólne rowerowe wypady na Mazury, pewnie już inną trasą, może na 2 dni z noclegiem. Info zamieszczę na stronie grupy STOP. Pozdrawiam i zapraszam gorąco. Marta
Kontakt na maila albo tel.668 140 941
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 29-04-2021 09:45, 3 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.