O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant,

Rozpoczęcie sezonu rowerowego 2022 EGR STOP

Ostatnia aktualizacja 2 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 2 lat temu
Witam wszystkich po długiej zimowej przerwie

Za dwa tygodnie, dokładnie 03 kwietnia br. rozpoczniemy kolejny sezon rowerowy Elbląskiej Grupy Rowerowej STOP STOP
Pierwszą wycieczkę w tym sezonie poprowadzi Grażyna K. Trasa i szczegóły pierwszej wycieczki będą podane na stronie z tygodniowym wyprzedzeniem.
Tradycyjnie to do mnie należała przyjemność otwarcia kolejnego sezonu i poprowadzenia pierwszej wycieczki. Niestety w tym roku moje problemy zdrowotne z nadgarstkiem prawej i lewej ręki uniemożliwiają mi jazdę na rowerze. Będę na pewno na zbiórce przed wyruszeniem na trasę.
Czasy w których żyjemy są trudne. Nie zakończyła się jeszcze pandemia a za naszą wschodnią granicą rozgorzała wojna. Mimo tych wszystkich problemów trzeba jakoś normalnie żyć. Jednym z objawów normalności są nasze niedzielne wycieczki rowerowe, które organizujemy od lat.
Czy będą kolejne wycieczki zależy tylko od Was koleżanki i koledzy. Są w Grupie osoby z odpowiednim doświadczeniem i znajomością terenu, aby zaproponować trasę i poprowadzić grupę. Wszystko zależy tylko od chęci zrobienia czegoś dla większej społeczności.
W tym roku będzie to nasz XXIV sezon rowerowy. Czy dotrwamy do XXV, jubileuszowego sezonu rowerowego zależy tylko od Was drodzy STOP-owicze STOP

Pozdrawiam serdecznie
Zbyszek Ostaniewicz
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Komendant dnia 19-03-2022 19:10, 2 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.