O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, Jerzyk, Radek,

System punktacji wycieczek - może zmienić?

Ostatnia aktualizacja 2 lat temu
RadekRadekUżytkownik
Dodano 2 lat temu
Cieszę się z decyzji Komendanta choć pozbawia mnie szansy na pierwsze miejsce na pudle. Tylko mam jedną wątpliwość: jak będzie oceniana jazda na wspomnianym wielbłądzie (ewentualnie na koniu czy psim zaprzęgu)? No i nie radzę ruszać słoni - to jednak jest waga ciężka!
Pozdrawiam wszystkich
Radek
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 2 lat temu
"Elektryków" w grupie jest więcej. Naliczyłem 5 osób i pewnie będzie się zwiększać. Myślę, że ten współczynnik coś pokaże, no i chyba jest w miarę miarodajny (trochę masło maślane).
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 2 lat temu
Twoje wątpliwości Radku co do punktacji za wycieczki przejechane na elektryku są jak najbardziej słuszne. Wysiłek włożony w jazdę na takim rowerze jest znacząco niższy. Dotychczas mieliśmy jednego rowerzystę, który używał elektryka. Edi już nie jeździ, ale pojawił się kolejny - Radek. W przyszłości może być ich więcej. Będą to raczej pojedyńcze przypadki, ale z pewnością będą. Punkty przyznawane za jazdę otrzymuje się nie tylko za wysiłek włożony w samo pedałowanie, ale również za udział w wycieczce i tworzenie rowerowej wspólnoty. Gdyby któryś z uczestników zdecydował się wziąć udział w wycieczce rowerowej jadąc np. na wielbłądzie, to też punkty za udział by mu się należały.
Proponuję dla jadących na elektryku zastosować współczynnik 0,75. Nowe prawo nie może obowiązywać wstecz, dlatego proponuję aby obowiązywało od sierpnia br.
Co Wy na to?
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
RadekRadekUżytkownik
Dodano 2 lat temu
Od wielu lat uczestnicy wycieczek otrzymują punkty zależnie od przejechanych kilometrów. Dodatkowo, przy trudnych, wymagających dużego wysiłku wycieczkach otrzymują dodatkową premię (dodatkowe punkty). Z chwilą jak pojawiły w EGR się rowery elektryczne system przydzielania punktów powinien być wg mnie zmieniony. Wysiłek jaki wkłada w jazdę rowerzysta na "elektryku" jest dużo mniejszy niż pozostałych uczestników wycieczki. Uważam, że należy tym "ślizgaczom" obniżyć ilość przyznawanych punktów np. przez mnożnik x0,8 a może x0,5. Co o tym myślicie?
p.s.
Hipotetycznie: ja osobiście bardzo źle bym się czuł odbierając medal wyprzedzając o parę punktów osobę jeżdżącą na rowerze tradycyjnym.
Radek
Rower: FELT NINE COMP Styl jazdy: Four cross
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz edytować ankietę w tym wątku.
nie możesz głosować w ankiecie na tym wątku dyskusji.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.