O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, Marian65,

Przypominacz

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Jest to funkcja naszego forum mało wykorzystywana.
Zamieszczane są tylko przypomnienia ostatnio planowanej niedzielnej wycieczki a przecież kilka wyjazdów jest planowanych wcześniej i ich terminy są znane dużo wcześniej. Tak było z wyjazdem do puszczy Rominckiej czy teraz wyjazd na Jurę, a za chwilę coroczna jesienna wyprawa .
Myślę, że przypominacz powinien informowac o wszystkich imprezach naszej grupy a nie tylko o niedzielnych wycieczkach.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Przypominacz może wyświetlać dowolne informacje i robi to na 3 dni przed podanym terminem - kwestia ich dodania.

Możemy zrobić tak - ustawie dostęp do kalendarza dla jednego wybranego użytkownika - oznacza to,że ta osoba może zamieszczać wydarzenia, które będą sprawdzane i dodawane przez mnie lub Komendanta.

Wolałbym, żeby robiła to jedna osoba by nie było dublowanych wpisów - może Ty Marian65 byś się tym zajął? Do Twoich obowiązków należałoby wprowadzać wszystkie daty prócz wycieczek niedzielnych - co robi Komendant.


Pozostaje kwestia widoczności Przypominacza - czy ma być widoczny dla wszystkich, czy tylko dla zarejestrowanych użytkowników?
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Myślę, że dużo pracy przy tym nie będzie, więc jeżeli mogę pomóc to oczywiście nie ma problemu i jestem do dyspozycji.
Natomiast jeżeli chodzi o drugą kwestię czyli o widoczność przypominacza to myślę, że powinien być widoczny dla wszystkich.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Bardzo mnie cieszy ta decyzja (okok). Prześle informację na PW odnośnie dodawania wydarzeń do kalendarza.

A co do Przypominacza - ustawiłem tak by był widoczny dla wszystkich.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Pomimo usilnych prób zapisania nowego wydarzenia w Kalendarzu, nic z tego nie wychodzi.
:(
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Proszę spróbować teraz.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Wreszcie się udało!:)
Dziękuję za pomoc!(okok)
Mam nadzieję, że wszystko wpisałem prawidłowo, ale wrazie niedociągnięc proszę o wyrozumiałośc.:zawstydzony:
Pozdrawiam
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.