O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Komendant, Marian65,

Zła kolejność zdjęć w foto galerii

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Umieszczałem zdjęcia z Chełmna w foto galeri według kolejności ich wykonywania, ale to co zobaczyłem przeglądając zdjęcia to "groch z kapustą".
Kolejnośc zdjęc jest przypadkowa, i utrudnia orietację gdzie poszczególne fotki były zrobione. Zawsze kolejnośc była zachowana i powinno byc tak dalej.

[color=#669900]//zmiana tematu[/color]
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 21-09-2009 09:22, 15 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Umieściłem te zdjęcia w Foto galerii w kolejności dokładnie takiej jak były przesłane na stronę. Robię tak od początku i nigdy nie było problemu. Tuż przed przesłaniem tych zdjęć umieściłem fotki Iwony i były w najlepszym porządku. Dlatego też nie wiem " o co chodzi?". Może to program zrobił figla, może automatyka zawiodła, a może człowiek zrobił błąd?
Jak z każdej trudnej sytuacji zawszę są dwa wyjścia.
Wyjście 1- Można zdjęcia usunąć z albumu, przesłać jeszcze raz i ponownie wstawić. Może za drugim razem kolejność będzie dobra.
Wyjście 2- Zostawić tak jak jest wychodząc z założenia, że autor fotek i uczestnicy tej wycieczki wiedzą gdzie fotki były robione i im to nie utrudnia w orientacji, natomiast pozostałym oglądającym ten " groch z kapustą " nie przeszkadza i jakoś to przeżyją.
Który wariant wybieramy ? To pytanie kieruję do Mariana, autora zdjęć.
Pozdrawiam
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Propnuję wariant drugi.
Zostawmy to już tak jak jest, zdjęcia obejrzało już sporo osób więc nie będziemy robic zamieszania.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu
Dziękuję.
Tak liczyłem, że ten wariant wybierzesz. Mam również nadzieje, że takie przypadki się nie powtórzą.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.