O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Żuławska setka

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu
ŻUŁAWSKA SETKA


Kolejna wycieczka elbląskich rowerzystów będzie, zgodnie z jej tytułem, prowadziła drogami Żuław Wiślanych, a jej dystans nie powinien przekroczyć tytułowej ,,setki,,. A jak będzie w rzeczywistości z kilometrami - to zobaczymy :-).


W trakcie naszej jazdy zobaczymy m.in.:

- elektrownię wodną w Michałowie
- wieżę widokową w Jurandowie
- domy podcieniowe, kościoły i cmentarze mennonickie
- mało znane odcinki dróg brukowanych

Trasa:
ELBLĄG-Karczowiska-Jasionno-Gronowo Elbląskie-Jegłownik-Nogat-Michałowo-Półmieście-Szawałd-Kamienica-Malbork Rakowiec-Królewo-Klecie-Kraszewo-Stare Pole-Fiszewo-Oleśno-Różany-Kępniewo-Rachowo-Markusy-Krzewsk-Jurandowo-Węgle Żukowo-Raczki Elbląskie-ELBLĄG

Uczestnicy:
Zapraszam WYŁĄCZNIE osoby pełnoletnie i regularnie jeżdżące na rowerze. Każdy jedzie na własną odpowiedzialność. Serdecznie powitam płeć piękną ;-). Długość trasy to około 100 km. Tempo jazdy będzie spokojne, w granicach 20 km/h.

Wycieczka będzie miała charakter szosowo-terenowy z udziałem bruku i betonowych płyt.. Optymalne na nią będą rowery MTB z działającą amortyzacją. Polecam założyć opony typu semi-slick. Odbędzie się na drogach o małym i bardzo małym natężeniu ruchu samochodowego i bez względu na pogodę.

Przewidywane są tradycyjne przerwy na jedzenie i robienie zdjęć. Może nawet zrobimy ognisko, jak czas pozwoli. Należy zabrać ze sobą niezbędne akcesoria rowerowe tj. 2 dętki, pompkę, podstawowe narzędzia. Proszę także o założenie kasku na głowę.

[color=#ff0000]Zbiórka na Placu Słowiańskim w niedzielę 8 listopada o 8.00.[/color]


Mapa na wycieczkę:
1. Żuławy Wiślane 1:100.000 – Via Mercatorum
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Dzięki Marecki, piękna wyprawa,ale...
Nie o takiej trasie myślałem.
Chcę poszukać nowych tras na narty śladowe w okolicy Elbląga i o takiej wycieczce myślałem.
:(
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu
Mówisz i masz (okok).Jak chcesz szukać na Wysoczyźnie to jedziemy tam 22 listopada:D. Ale to będzie długa wycieczka. Szczegóły wkrótce.(papa2)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Długa to jaka?
Dla mnie ważne są poszukiwania terenów do których można dojechać komunikacją miejską lub PKS
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 14 lat temu
Kolega MARECKI coś kręci.:milczek:
Na RwM- ie zwołują się na Wysoczyznę 15.11.2009, i chyba ma to byc wspólna wycieczka elbląsko - gdańska.
To jak jest z tym terminem?.:mysli:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu
:hejka:Trójmiasto w postaci GRT przyjeżdża według ich lokalnego członka Dareckiego 11 listopada. A moja cykliczna wycieczka jest zaplanowana 22 listopada i-tu info dla Kazimierza-będzie miała 120-130km. Szczegóły wkrótce na www.bikerelblag.hg.pl, a teraz tylko napiszę, że na celowniku będzie Płoskinia:mniam: (papa2)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez MARECKI dnia 04-11-2009 18:22, 14 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 14 lat temu
Dzięki za wyjaśnienie.(okok)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Darecki ESRDarecki ESRUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Oj się narobiło !!!


Zgadza się, Super Mario planuje zawitać na Wysoczyznę 15 listopada.

GRT 11 listopada spróbuje skatować tereny wokół Drużna.
Informacja na ESR - http://www.bikere...
Rower: Kross A6 Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.