O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Kazimierz, Jurek,

Wielka akcja liczenia rowerzystów

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Otrzymałem maila o poniższej treści.

"Rozpoczęła się wielka akcja liczenia rowerzystów. Nie zależnie od stylu jazdy, wieku, płci zapraszamy wszystkich do wypełnienia ankiety mającej określić w przybliżeniu ilu nas jest!

Cel czysto społeczny, nie komercyjny. Pokażmy innym ilu nas jest. Samo wypełnienie ankiety jest anonimowe i nie zajmuje więcej niż 60 sekund.

10 000, 25 000, 150 000? A może więcej niż milion? To się okaże, oby jak najwięcej!

Prosimy przekazać link do ankiety wszystkim swoim znajomym, zamieścić na swoich blogach, w opisach na GG, Śledziku na Naszej Klasie (wreszcie się do czegoś przyda ;), podpisach na forach internetowych.

Link do ankiety - wypełnij i podaj go jak największej ilości rowerzystów.
http://www.ankiet...ystow.html

Jeżeli zamieściłeś informację na Twojej stronie odeślij nam link. Opublikujemy listę stron i osób które nas wspierają (może być bannerek)

Z rowerowymi pozdrowieniami!"
Zapraszam do wypełnienia ankiety
:chatownik:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
JurekJurekUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Wypełniłem ankietę. Ale coś jest nie tak. Po pewnym czasie zadzwoniła do mnie jakaś kobieta w celu potwierdzenia moich
danych osobowych. Przez ostrożność podałem jej dane mojego szefa. Czuję, że jest to chyba jakaś próba unijnej klasyfikacji i
ewidencji wolnych i niezależnych rowerzystów. Nie zdziwię się, jak na wiosnę każdy ujawniony rowerzysta otrzyma unijny numer,
który zostanie mu przynitowany do ucha, jak unijnej krowie. Jeździć z czymś takim od biedy można, ale chodzić po ulicach, nigdy.:(
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Jerzy,
doszły nie słuchy, że nie będą to kolczyki nitowane do uszu, ponieważ mogłyby kolidować z kaskiem,
ale piękne kółeczka z numerem mocowane do nosa.
;)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.