O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Elbląskie ścieżki rowerowe - jak naprawić

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Do tego można dołożyć spowalniacze ruchu "leżący policjant" na ulicach bez DDR.
Rozumiem, że ma to spowolnić "Gości w swych śmierdzących maszynach" (czasem i ja w takiego się zamieniam), ale rowerzystę?:bezradny:
Projektantowi i wykonawcy zabrakło wyobraźni, aby zostawić po obu stronach jezdni choć 10 - 15cm wolnego miejsca dla "śmigającego" rowerzysty. Nie chcę nawet myśleć, że może to celowo:boisie:
Też musi sobie podskoczyć na garbie i patrzą na nas z boku:D:D:D
"Dużo zdrowia Wam życzę drogowcy":brawo:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
Do tego można dołożyć spowalniacze ruchu "leżący policjant" na ulicach bez DDR.
Rozumiem, że ma to spowolnić "Gości w swych śmierdzących maszynach" (czasem i ja w takiego się zamieniam), ale rowerzystę?:bezradny:
Projektantowi i wykonawcy zabrakło wyobraźni, aby zostawić po obu stronach jezdni choć 10 - 15cm wolnego miejsca dla "śmigającego" rowerzysty. Nie chcę nawet myśleć, że może to celowo:boisie:
Też musi sobie podskoczyć na garbie i patrzą na nas z boku:D:D:D
"Dużo zdrowia Wam życzę drogowcy":brawo:


Nauczyłem się obcierać krawężniki i przeciskać pomiędzy:D. A najsensowniej zrobili ,,leżących'' na Beniowskiego. Wzorcowo :brawo: . Tam nie trzeba wcale zwalniać :tak:

(papa2)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Nauczyłem się obcierać krawężniki i przeciskać pomiędzy:D. A najsensowniej zrobili ,,leżących'' na Beniowskiego. Wzorcowo :brawo: . Tam nie trzeba wcale zwalniać :tak:


Nie po to płacimy podatki, aby teraz przeciskać w ryzykowny sposób. Jak się rozbijemy, usłyszymy - po coś się tam pchał. Spróbuj przejechać swoją metodą po Żyrardowskiej lub dwa garby na Moniuszki.
Niestety to jest większy problem:(
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
Nauczyłem się obcierać krawężniki i przeciskać pomiędzy:D. A najsensowniej zrobili ,,leżących'' na Beniowskiego. Wzorcowo :brawo: . Tam nie trzeba wcale zwalniać :tak:


Nie po to płacimy podatki, aby teraz przeciskać w ryzykowny sposób. Jak się rozbijemy, usłyszymy - po coś się tam pchał. Spróbuj przejechać swoją metodą po Żyrardowskiej lub dwa garby na Moniuszki.
Niestety to jest większy problem:(


Garby na Moniuszki to akurat są z luzem przy krawężnikach. Także jest łatwo:D. Na Żyrardowskiej czy na Szczyglej garby omijamy wjazdami na chodnik( są równe z asfaltem). Naprawdę trudno jest np. na Słonecznej - tam jest szlifowanie krawężników:D.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że jełopy z firm budowlanych i odbiór techniczny mogliby włączyć myślenie i bardziej dbać o nasze podatki:D
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Co oczywiście nie zmienia faktu, że jełopy z firm budowlanych i odbiór techniczny mogliby włączyć myślenie i bardziej dbać o nasze podatki Duży uśmiech


I o to mi chodzi. nikt nie może nam grać na nosie Figielek
Tylko w sposób zorganizowany możemy wywalczyć w UM Elbląg poprawę stanu DDR i ulic - garby, zgodnie z powszechnie przyjętymi kryteriami.
Jesteśmy normalnymi użytkownikami dróg. I takimi muszą nas widzieć w UM

[color=#669933]//admin-cytat wstawiamy jako cytat[/color]
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 28-11-2009 16:55, 14 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.