O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, Marian65, Marek55,

Rozbudowa forum

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu

Ankieta: Podoba Ci się pomysł rozbudowy forum?

    Tak [9/9]100 %
    Nie [0/9]0 %
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Zapraszam do głosowanie i propozycje ewentualnych zmian: dział + opis, przyklejony temat, itp
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Aktualnie zagłosowało 6 osób, ale szkoda, że nie ma żadnych wypowiedzi. Może worek się rozwiąże?
Kilka słów nt. wywołany przez Administratora:
1) proponuję poczynić radykalne posunięcie i z tematu "Dyskusja ogólna. Ogólne rozmowy nt. związane z rowerami" usunąć wszystkie posty dotyczące nowej strony. To nie jest na temat - tak mi się wydaję. Przepraszam tych, którzy tutaj coś napisali.
Temat ogólnie pozostawić:
a) Prasa rowerowa: co ciekawego i co warto przeczytać.
b) Rowerowy Elbląg: imprezy, ścieżki rowerowe, bezpieczeństwo.
b) Wszystko inne.
2) Temat drugi: "Trasy rowerowe....."
Marian, wybacz - "Jesienny Piekarczyk" i "Jesienno-zimowe rowerowanie" to praktycznie to samo.
Moje propozycje:
a) Propozycje wycieczek rowerowych: opisy tras.
b) Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć.
Małe wyjaśnienie - chodzi oczywiście o ciekawe miejsca, które można odwiedzić w czasie niedzielnej wycieczki. Może to być pomocne dla Zbyszka do opracowania wycieczkowej trasy.
c) Jesienno-zimowe rowerowanie 2008/2009.
d) Relacje z wycieczek: uwagi i wrażenia z odbytej wycieczki.
e) Fotosy z rajdowej szosy: fotki nie tylko z rowerem w tle.
Małe wyjaśnienie - wiele osób podczas wycieczek robi "zdjątka". Nie znam się na komputerowej technice, ale na pewno byłaby to dla kogoś dodatkowa robota. Chodzi o to, że np. na koniec miesiąca, każdy kto by chciał, mógłby umieścić jakąś liczbę zdjęć i wszyscy wybieralibyśmy zdjęcie miesiąca .
3) Temat trzeci: "Sprzęt rowerowy: opinie, porady, uwagi nt. sprzętu rowerowego.

Sprawy organizacyjne, Forum STOPu, Giełda, Off Topic - oczywiście należy zostawić.
Regulamin forum jako pierwszy temat - ku przestrodze (jak Azja na palu).
Oczywiście, są to propozycje, które spotkać można prawie na każdym forum rowerowym (kwestia tylko nazwy) i nic tu nowego nie wymyśliłem, ale nie jestem zwolennikiem wyważania otwartych drzwi.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Marku masz ogólnie rację. Jednak gwoli wyjaśnienia, to uwaga Admina spowodowała powstanie drugiego tematu.
Ja miałem zamiar wpisac wszystkie jesienne wyjazdy w jednym temacie, jednak Administrator nakazał zaczynac nowy temat do każdego wyjazdu. Dlatego powstał temat "Jesienny Piekarczyk" który dotyczy tylko wyjazdu 16.11.2008, teraz temat "Piekarczyk w koszulce" powstał do wyjazdu 23.11.2008. Więc uwagi nie do mnie tylko Administratora.:bye
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marek55 napisał/a:
proponuję poczynić radykalne posunięcie i z tematu "Dyskusja ogólna. Ogólne rozmowy nt. związane z rowerami" usunąć wszystkie posty dotyczące nowej strony. To nie jest na temat - tak mi się wydaję. Przepraszam tych, którzy tutaj coś napisali.


Racja, przeniosłem do Hyde-Park, szkoda usuwać. A co do forum, to nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale wyglądać ma tak?

Regulamin

...Regulamin (Regulamin obowiązujący na stronie.)

Forum rowerowe

...Dyskusja ogólna (Ogólne rozmowy na tematy związane z rowerami.)

......Przyklejony: Prasa rowerowa: co ciekawego i co warto przeczytać.


......Przyklejony: Rowerowy Elbląg: imprezy, ścieżki rowerowe, bezpieczeństwo.


......Przyklejony: Wszystko inne.

Trasy rowerowe (Gdzie jeździć, ulubione trasy rowerowe, rozmowy na temat ścieżek i tras rowerowych.)


......Przyklejony: Propozycje wycieczek rowerowych: opisy tras.


......Przyklejony: Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć.


......Przyklejony: Jesienno-zimowe rowerowanie 2008/2009.


......Przyklejony: Relacje z wycieczek: uwagi i wrażenia z odbytej wycieczki.

Forum STOPu

...Problemy, uwagi, zażalenia (Tutaj piszemy na tematy dotyczące problemów z obsługą strony, znalezionych

błędów oraz nowe propozycje.)

...Nowości na stronie (Nowości wprowadzone na stronie, modyfikacje, aktualizacje itp.)

Sprzęt rowerowy

...Sprzęt rowerowy (Opinie, porady, uwagi)

Giełda

...Sprzedam (Oferty sprzedaży.)

...Kupie (Oferty kupna.)

...Inne (Oferty zamiany i wszystko inne.)

Off Topic

...Hyde Park (Rozmowy na każdy temat.)

...Kosz Usunięte posty, śmieci.)

Legenda:
Pogrubione - nazwa forum
... - forum
...... - przyklejony temat


***edycja***

Cytat

Marek55 napisał/a:
Fotosy z rajdowej szosy: fotki nie tylko z rowerem w tle.
Małe wyjaśnienie - wiele osób podczas wycieczek robi "zdjątka". Nie znam się na komputerowej technice, ale na pewno byłaby to dla kogoś dodatkowa robota. Chodzi o to, że np. na koniec miesiąca, każdy kto by chciał, mógłby umieścić jakąś liczbę zdjęć i wszyscy wybieralibyśmy zdjęcie miesiąca


Istnieje techniczna możliwość ale nie przy użyciu forum tylko fotogalerii, wpierw załatwmy sprawę forum.
p.s Do rozpoczęcia sezonu 2009 na stronie może się w między czasie wiele zmienić.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 22-11-2008 19:13, 15 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz edytować ankietę w tym wątku.
nie możesz głosować w ankiecie na tym wątku dyskusji.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.