O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Pożegnalne ognisko - sezon 2009

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu
Ognisko I klasa (okok). Za rok obiecuję pojawić się bez roweru-wezmę wózek:rotfl: Pozdrowienia.(papa2)
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 14 lat temu

Cytat

MARECKI napisał/a:
Dobrze rozumiem, że na ognisko zapisy nie obowiązują?:D


Przy ognisku, pod wiatą Wiktorówka miejsca starczy dla wszystkich.
Serdecznie zapraszam :w8:
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 14 lat temu
Widziane z boku!!!
Tłum miłośników kultowych koszulek kłębił się pod znanym sklepem odzieżowym, znanym z tego, że brak w nim właśnie owych koszulek. Liczono, że przed Świętami "rzucą coś na sklep". Niestety, nie pomogły większe i mniejsze znajomości, i miłośnicy koszulek musieli odejść z przysłowiowym kwitkiem. Jedynie Marian okazał się zapobiegliwym i zaopatrzył się w koszulki w innym sklepie, i później jak Św. Mikołaj rozdawał szczęśliwcom. Rozentuzjazmowany tłum, celem zapomnienia o swoich smutkach, skierował swoje kroki do miłej dla oczu i podniebienia knajpki. Cicho i przytulnie, a ze ścian szumiało błękitne morze. Zamówiono lody, szarlotkę z bitą śmietaną i dużą ilością kalorii, sałatke owocową, naleśnika co z daleka wyglądał, jak karp na talerzu, herbatę i inne napoje.
Okazało się, że wystarczyło rzucić hasło, a odzew był natychmiastowy. Na przedświąteczne spotkanie przybyło dosyć liczne grono miłośników zielonej koszulki. Niektórzy liczyli na czyjeś miękkie kolana, ale krzeseł wystarczyło. Brawo dla pomysłodawców i organizatorów, czyli Kasi i Kazimierza. Wszystkich serdecznie powitała Kasia, wznosząc toast za zdrowie i wszelką pomyślność miłośników rowerowania. Jak zwykle, trzeba było upamiętnić na fotografii to miłe spotkanie. Porażka. Nikt nie wziął aparatu. Marek, ofiarny i życzliwy człowiek, co sił koni w samochodzie pognał do domu po aparat. W międzyczasie okazało się, że znany poszukiwacz skrzynek, takowe urządzenie posiadał. Więc były dwa aparaty.
Spotkanie zdominowały rozmowy w małych grupach. Uwagę wszystkich przykuły ujawnione przez Zbyszka plany na wiosenną wyprawę. Prezentowana mapa z żółtymi nalepkami przyciągnęła uwagę małą czerwoną kropką. Wigierski Park Narodowy - to cel wyprawy. Ponoć już zawiązała się społeczna kolejka.
A potem były rozmowy, rozmowy...więc Lucjan, człowiek usystematyzowany, zaproponował wprowadzenie pewnego porządku i powiedzenia coś o Świętach. Dowiedzieliśmy się, kto wpadł do wody, kto spał z Bronią, a nie z Danusią, kto miał ciężkie dzieciństwo i wiórkował podłogę, a kto przebijał się przez śnieżne tunele. Generalnie ogarnęła nas nostalgia. Kiedyś to były zimy i Święta, ech...
Pora było kończyć. Życzyliśmy sobie...zresztą każdy pamięta co życzyli mu inni.
Wszystkim chorym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a Wielki Pies niech też zdrowieje na pociechę swoich właścicieli.
:hejka:
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marek55 dnia 18-12-2009 18:04, 14 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Zapisy nie obowiązywały teraz i nie będą na ognisko.:rotfl:
Zapraszamy :hejka:
:w8:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 14 lat temu
Dobrze rozumiem, że na ognisko zapisy nie obowiązują?:D
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 14 lat temu

Cytat

asvil napisał/a:
A skąd wiesz, że w momencie gdy już dojdziemy do eksplozji dobrego humoru, tylko po to oczywiście aby utrzymać się "w temacie", nie rozbierzemy w sali parkietu, ułożymy go w stosik i rozpalimy ognisko?


Hehe znałem takiego jednego co tak zrobił... :wysmiewacz:

Cytat

Kazimierz napisał/a:

Cytat

Admin napisał/a:
I znowu nowy wątek w temacie, który nie ma nic z nim wspólnego...chyba będą rózgi pod choinką :blee:


Wybacz Adminie:kwiatek: .Zgrzeszyłem robiąc bałagan.
Tak jakoś wyszło. Spontan:bezradny:
Obiecuję poprawę w Nowym Roku:hejka:


3mam za słowo! (okok)
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Admin napisał/a:
I znowu nowy wątek w temacie, który nie ma nic z nim wspólnego...chyba będą rózgi pod choinką :blee:


Wybacz Adminie:kwiatek: .Zgrzeszyłem robiąc bałagan.
Tak jakoś wyszło. Spontan:bezradny:
Obiecuję poprawę w Nowym Roku:hejka:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
W rezerwie pozostają kolanka :radocha::rotfl:

Kto mnie weźmie na kolanka?? :bezradny::D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 14 lat temu
I znowu nowy wątek w temacie, który nie ma nic z nim wspólnego...chyba będą rózgi pod choinką :blee:
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Można pokusić się o listę, zbliżoną do końcowej.:brawo:
Przewidywani uczestnicy, to:
1 Kasia
2 Iza
3 Janusz K
4 Kazimierz
5 Marek
6 Grażka
7 Janusz - mąż Grażki
8 Renia
9 Marian - mąż Reni
10 Waldek
11 Piotr
12 Edi
13 Komendant
14 Tadeusz
15 Iwonka
16 Lucek
17 Małgosia
18 Janusz Sz. - mąż Małgosi
19 Marek B
20 Tereska - mocno się spóźni
Sala jest przewidziana na 16 osób :bezradny:, ale musimy się zmieścić:szok:
W rezerwie pozostają kolanka :radocha::rotfl:
(papa2)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Wieści z ostatniej chwili. Będzie Iwonka, Lucek, Małgosia i Janusz Sz. oraz Marek B Pozdro Kasia (okok)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
teditediJunior
Dodano 14 lat temu
Zgłaszam swoją obecność na czwartkowym spotkaniu.
Rower: maximus exursion 500
Tadeusz Kusy
EdiEdiUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Witaj Organizatorko spotkania czwartkowego! Zgłaszam Komendanta i swój udział w spotkaniu j.w. Pozdrawiam. Edi
Rower: 1."Mustang",2.Silwer-Blue("Edwarda") Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Edi dnia 16-12-2009 00:08, 14 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Lokal jest zarezerwowany. Przyjmie 15, max 20 osób. Serdecznie zapraszamy :)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
PiotrPiotrSenior
Dodano 14 lat temu
Też zgłaszam chęć przybycia w czwartek. :radocha:
Rower: Kross Trans Alp Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Postaramy się o salę na około 20 może więcej osób. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu :zalamka:, ale to bardzo nas cieszy.:hura:
Jutro będzie informacja na ile osób będzie sala.
Wierzę i jestem głęboko przekonany, że uda nam się spotkać w większym gronie.:buziak:
Miejsce pozostanie tajemnicą.
Spotkanie oczywiście koło Bianki. Nie tej przy Fromborskiej.
:hejka:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 14 lat temu
Kazik, rezerwuj dużą salę, bo to będzie większa impreza :) Mam nadzieję, że będę mógł przyjść
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Marian65Marian65Weteran
Dodano 14 lat temu
A czy ja z Renią też możemy do Was dołączyc?.:zawstydzony:
Kaziu dopisz nas.:)(okok)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 14 lat temu
Jestem zdrowy, chętny i gotowy. Przybędę!
Bianca? Bianca? Aha, to znany sklep z odzieżą, ale niestety nie ma tam rowerowych koszulek.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Kasia napisał/a:
Sięgając pamięcią wstecz, jako Grupa mieliśmy w tym okresie jeszcze jedno spotkanie. Jednym z elementów naszej tradycji było także spotkanie przedświąteczne. Czy w tym Roku planujemy je również? Może warto rozejrzeć się i zamówić gdzieś jakieś miejsce? Czy będą chętni?


Co do spotkania przedświątecznego, to nie mam zdania :bezradny:. W dobie szalejącej grypy takie zgromadzenia, uściski i :buziak: są wręcz niewskazane, ale gdyby ktoś się podjął załatwienia jakiegoś lokum na Starówce w nadchodzącym tygodniu, a najlepiej pod jego koniec, to na grzane piwko nie trzeba by mnie mocno namawiać ;)

Jestem za. Większość z nas może chciałaby spotkać sie i złożyc sobie życzenia przed nadchodzącymi Świętami tylko jak i kiedu to zrobić? Przeciż ostatnio słyszane domowe teksty to tylko: USZKA ZROBIONE?! PIEROGI ULEPIONE?! PRANIE DOKONANE?! ODKURZANIE WYKONANE i PODŁOGI WYMUSKANE? Chyba Kasia ma racje. Może trzeba się spotkać. Proponuje na trasie i w ramach Świątecznych porządków wyczyścimy nasze ukochane ROWERY (każdy pretekst jest dobry) :D

Zacytowałem wypowiedzi Kasi, Izy i Alinki
Dziś z Kasią uzgodniliśmy, że w czwartek 17-12-2009 o godzinie 18, 05 koło Bianki na Starym Mieście (miejsce pracy Kasi) zbierzemy się w celu wspólnego spaceru do zaprzyjaźnionego lokalu na grzane piwo, pogaduszki i złożenie życzeń:buziak:
Na chwilę obecną potwierdzili uczestnictwo: Kasia, Alinka, Iza, Janusz K, Kazimierz.
Rezerwacja będzie na 10 osób.
Jeśli jest ktoś jeszcze chętny, proszę o potwierdzenie na forum.
Pozdrawiam i zapraszam
PS. Osoby zagrypione proszę o pozostanie w ciepłym łóżeczku ;)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.