O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Zdjęcie miesiąca

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 11 lat temu
Nie wnikając w merytoryczną treść postu zastanawiam się tylko kim jest podpisany JanuszLuks piszący w imieniu Grupy "List otwarty członków Grupy Rowerowej STOP ". JanuszLuks zarejestrował się 05.07.2013 a powyższy post napisał 10.07.2013. i jest to jego pierwszy post na naszej stronie.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
P
pawlikUżytkownik
Dodano 11 lat temu
O cholera! Był ktoś w stanie przeczytać to coś do końca?
Janusz. Jak mogłeś się tak zdenerwować, ja czytając zasnąłem.
Rower: różne Styl jazdy: Niedzielny
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 11 lat temu
Co do postu JanuszaLuksa teraz się nie odniosę. Mogę jedynie przyznać, że miło mi, iż ktoś podziela poglądy zbliżone do moich. :tak:
Jest przedwcześnie, aby całą treść już teraz potępiać a priori, gdyż nie wiadomo kto to pisał i w czyim imieniu. :mysli:
Drogi i szacowny kol. Asvil ja z nikim tytułów zdjęć nie uzgadniałem i uzgadniać nie będę. :tak: Przecież wiesz, że mogę się nazwać i Miss Polonia, a to i tak nic nie znaczy. Do tytułu się nie upieram i wymieniłem dwa inne w komentarzach pod fotką - data i godzina też tam jest. :tak: :|
Zdjęcie poszło jako "zajawka", a tytuł był taki - bez kalkulacji, po prostu. :bezradny: Mi się różne zdjęcia podobają - w tym i moje - inaczej bym ich nie robił.
Dla mnie zdjęcie to emocje w danej chwili takie które przypuszczalnie już nie wystąpią. Trzeba zrobić wiele Fotek, aby kiedyś zaiskrzyło i mieć to przeczucie, że tak jest. Przepraszam, że miałem takie przekonanie, mój gust i moja ocena!
Nigdy nie przypuszczałem, że za jakieś tam skromne zaangażowanie z mojej strony, można tak szybko trafić na egzekucję - bez procesu w świetle kamer.


P/s Wróciłem ok. g. 23.00 - trochę zmęczony po cudownych 50 km latarkach. Już padałem, ale temat nie dał mi spoczynku na długo.
Przepraszam i pozdrawiam wszystkich. (papa) Ja Was Kocham, choć nie wiem za co? :buzki:
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 11 lat temu
Szanowni koledzy.

Post napisany w imieniu Grupy przez kogoś nikomu nieznanemu w Grupie i podpisany pseudonimem JanuszLuks należy traktować jako anonim i jako taki powinien wylądować w koszu.
Temat już wcześniej był dyskutowany i wyjaśniony przez osoby zainteresowane. Dalsze próby to tylko niepotrzebne emocje i próba siania zamętu, a nie do tego służy Forum.
Andrzej co do postu JauszaLuks to nie musisz się odnosić. To po prostu tekst na czytanie którego szkoda czasu.
Na ostatniej wycieczce rozmawialiśmy na temat oceny wystawianych przez siebie zdjęć i znasz moje zdanie.
Dla przypomnienia - nie oceniamy wystawianych przez siebie zdjęć, możemy je tylko komentować. Ocenę pozostawiamy innym użytkownikom strony.
Taka zasada obowiązuje na naszej stronie i na wielu znanych mi galeriach fotograficznych.
Dalsza dyskusja w tym temacie to strata czasu i nerwów.

Z poważaniem
Zbyszek Ostaniewicz
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.