O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Koszulki GR STOP

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Przenosimy dyskusję na temat koszulek do nowego tematu w tym dziale. Koszulki to nie trasy rowerowe, a jednak dotyczą tematu ogólno- rowerowego.;)
Mam nadzieję, że Administrator zgodzi się z moim wyborem.
Proszę wszystkich o wyrażenie swojej opinii o naszych koszulkach. Wszystkich opinii, tych pozytywnych wręcz euforycznych- jak Marka,
czy krytycznych, nie zostawiających przysłowiowej "suchej nitki".8--
Temat koszulek nie kończy się gdyż mamy kilka koszulek do reklamacji. W tym temacie będę informował o postępach w rozmowach z producentem.:@
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 15-04-2013 18:57, 11 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
W dniu dzisiejszym wysłałem do producenta wiadomośc z naszą reklamacją. Teraz pozostaje czekac na ich odpowiedż.:|
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Okres burzliwej dyskusji minął, wybraliśmy (większością) taki model, taki kolor i ewentualni niezadowoleni muszą się z tym pogodzić. Mój tekst, no cóż...chyba czas spoważnieć. Ale nie wierzę, że nie było domowych przymiarek i to niejednej. Milczenie może oznaczać jedno - zauroczenie i zachwyt, który odebrał chwilową zdolność wyrażania swych myśli. Zakładałem koszulkę chyba ze trzy razy. Ładna - powiedziała Najważniejsza Osoba w domu - mimo, że nie ma pomarańczowych wstawek. A ja ubrany w STOPową koszulkę, stanąwszy przed lustrem, pomyślałem: "Panie, coś mnie takim bykiem stworzył..."
"ONA"
Ona pierwsza podkreśliła me wdzięki,
jazda bez niej to były męki,
szare widoki, nie cieszył postój w lasku,
teraz dopiero jazda nabierze blasku.
Nic tak nie cieszy:
ani dziewczyna chłopaka, chorego pastylka,
jak rowerzystę ładna (zielona) koszulka.:D
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Okres burzliwej dyskusji się skończył?. Może tak jeżeli chodzi o wygląd , ale pozostaje jeszcze niezałatwiona kwestia rozmiarów która spędza mi "sen z powiek". Tym bardziej że nie wszyscy podchodzą do tego poważnie.(:-&
Nie wszyscy po powrocie zajeli się przymiarkami i podziwianiem naszych strojów lub szukaniem mankamentów.
W niedzielę były przymiarki. Czekałem głównie na osoby które miały do przymierzenia spodenki na ich ewentualne uwagi całą niedzielę, poniedziałek i dopiero we wtorek wysłałem maile z reklamacją.
Dopiero po mojej informacji na forum o wysłaniu reklamacji obudzili się ,że coś nie pasuje. Tak nie może byc.:B)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Dziękuję Izo za słowa otuchy8--. Nie wiem jak się wszystko ułoży, ale udało mi się w końcu skontaktowac z producentem.
Mam im jeszcze raz przesłac informację dotyczącą reklamowanych strojów z podaniem już potrzebnej nam, konkretnej rozmiarówki.
Rozpatrzą naszą reklamacje i dadzą odpowiedż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Mam pytanie. Kto zamienił się koszulką z Krzysiem S., rozmiar 2XL dla sportowców?.
Proszę o kontakt.(tak)

PS.
Może komuś bardzo się spodobały nasze koszulki i chciałby miec już taką.
Mamy kilka rozmiarów, możemy zamiast wysyłac je na reklamacje to rozprowadzic je na miejscu.
Jednak jest jeden warunek, - musi to byc dosyc szybko, zanim odeślę reklamowaną partię producentowi.
Przed kupnem można koszulkę przymierzyc, a nie tak jak my brac w ciemno.
Posiadane rozmiary to 3 koszulki męskie S, 3 M, damskie S i jedna L z długim rękawem męska.:bye No i jeszcze jedne spodenki M
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 27-11-2008 23:40, 15 lat temu
MARECKIMARECKISenior
Dodano 15 lat temu
Ten długi rękaw to bardzo długi?. Może XXL?
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KomendantKomendantAdministrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:

Mam pytanie. Kto zamienił się koszulką z Krzysiem S., rozmiar 2XL dla sportowców?.
Proszę o kontakt.(tak)



Przyznaję, że to ja. L-ka była trochę za ciasna a XL nie było do zamiany więc zamieniłem z Krzysiem na XXL. Porównałem XXL z Kazikiem, który miał XL i widoczna różnica była tylko na długości koszulki.
Rower: GIANT Squadron Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Dzięki Zbyszku, właśnie o to mi chodziło aby skontaktowac się z Kazikiem gdyż on ma XL i jest dla niego za lużna, a L za krótka.
Tak sobie myślałem, żeby Kaziu przymierzył tą 2XL dla sportowców, może będzie dłuższa ale za to szczuplejsza. Dobrze by było aby Kaziu ją po prostu przymierzył. Wtedy może jedna reklamacja by nam odpadła.;)

Kolego MARECKI, koszulka z długim rękawem to L. Jeżeli to dla Ciebie to będzie chyba za krótka;)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Marian, jak i gdzie mogę przymierzyć tą koszulkę 2XL dla sportowców i dokonać ewentualnej zamiany?:))
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Kaziu skontaktuj się ze Zbyszkiem, jeżeli nie masz namiarów to zadzwoń do mnie a podam Ci kontakt ze Zbyszkiem.
Wtedy się umówicie na przymiarkę, im szybciej tym lepiej.:)) Dajcie znac o wynikach przymiarki.:bye
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
MARECKIMARECKISenior
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Dzięki Zbyszku, właśnie o to mi chodziło aby skontaktować się z Kazikiem gdyż on ma XL i jest dla niego za lużna, a L za krótka.
Tak sobie myślałem, żeby Kaziu przymierzył tą 2XL dla sportowców, może będzie dłuższa ale za to szczuplejsza. Dobrze by było aby Kaziu ją po prostu przymierzył. Wtedy może jedna reklamacja by nam odpadła.;)

Kolego MARECKI, koszulka z długim rękawem to L. Jeżeli to dla Ciebie to będzie chyba za krótka;)


Tak, zdecydowanie brakuje dwóch XX (:-
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Kaziu skontaktuj się ze Zbyszkiem, jeżeli nie masz namiarów to zadzwoń do mnie a podam Ci kontakt ze Zbyszkiem.
Wtedy się umówicie na przymiarkę, im szybciej tym lepiej.:)) Dajcie znać o wynikach przymiarki.:bye

Rozmawiałem ze Zbyszkiem i jak wcześniej pisał, moja koszulka XL w długości jest krótsza od XXL. W klatce podobna.
Dla mnie za duża.:o
Zgłosiłem ją Tobie do reklamacji-wykonanie koszulki zgodnie z podanymi na mnie rozmiarami.
Moim zdaniem, istnieje opcja: pozostawienie koszulki XL w Grupie, dla nowego, ewentualnego członka Grupy lub zwrot producentowi.
Podstawa reklamacji i zwrotu- niezgodność towaru z umową.:(
Nie powinniśmy uszczęśliwiać się na siłę, za w sumie niemałe pieniądze, koszulkami wykonanymi niezgodnie z zamówieniem.:bye

Pozdrawiam
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
OOOO! Rany. ULUNGŁ nam sie nowy poeta. Mireczku gratuluje peanu pochwalnego dla naszych koszulek. Ale choćbyś najpiękniejsze wiersze pisał to i tak będziemy ZIELONIUTCY.
A na wiosnę jak szczypiorki - i zielone, - i radosne wskakujemy na rowery i ruszamy do ....... .
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Alinko wiem, że jest póżno ale dwa te same posty. To musisz byc bardzo śpiąca;)
Kaziu dostarcz koszulkę w niedzielę pod Piekarczykiem o godz. 09:30
Tak samo Lucjan, spodenki w niedzielę pod Piekarczykiem
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
A
alinaUżytkownik
Dodano 15 lat temu
Bardzo śpiąca to jeszcze nie byłam, ale już wcześniej napisałam, że komputer dla mnie to czarna magia i to co potrafię zrobić - to powtórzyć (jak mi znikło - to się starałam to napisać jeszcze raz), pokasować, "pomodzić" itp. Mam nadzieję, że przy swoim talencie nie uda mi się nic na tej stronie poniszczyć i popsuć. Pozdrowionka dla wszystkich. Alina.
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Mam nadzieję, że już wszystkie reklamacje do mnie spłynęły i już więcej nie będzie. Jutro przesylam listę do producenta.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
W dniu dzisiejszym odesłałem do producenta wszystkie zgłoszone do reklamacji stroje.
Mam nadzieję, że je wszystkie uwzględni(tak) . Teraz pozostaje czekac na ich decyzję.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Dzisiaj dostałem informację od producenta koszulek. Nasza reklamacja zostanie załatwiona do końca tygodnia, czyli do 16.01.2009r.będą uszyte nowe koszulki.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Gratulację Marian.
Byłem przekonany, że producent zadba o swój wizerunek wśród rowerzystów.
Z tego przecież żyją!!!
Mam nadzieję, że będzie w właściwym rozmiarze.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Na radośc to może jeszcze za wcześnie. Poczekajmy na koszulki.;)

Wiadomość doklejona:
Wreszcie przyszła przesyłka z reklamacją. Producent uwzględnił wszystkie nasze zastrzeżenia, nawet spodenki Lucjana.:)
Ale jak pisałem wcześniej na radośc jest jeszcze za wcześnie:B). Po sprawdzeniu przesyłki i porównaniu z listą naszej reklamacji, okazało się, że jedna pozycja jest nie zgodna. I to o ironio, jest to koszulka dla Kazika(:-, który już gratulował załatwionej reklamacji.
Oczywiście poinformowałem firmę o ewidentnej ich pomyłce. Teraz czekam na wyjaśnienie sprawy Kazika:o

Pozostaje jeszcze sprawa kosztów reklamacji. Każda osoba przy odbiorze koszulek będzie musiała wpłacic po 4zł.
Jest to koszt wysłania koszulek do reklamacji przesyłką wartościową. Rachunek do wglądu.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 21-01-2009 21:34, 15 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.