O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Koszulki GR STOP

Ostatnia aktualizacja 11 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 lat temu
Nie ma za co. :bezradny: jak na razie.
Poczekajmy na efekty. :milczek:

Wiadomość doklejona:
Otrzymałem wreszcie odpowiedź od producenta naszych koszulek.
Przyczyną opóźnienia była podobno awaria matrycy. Została ona usunięta i koszulki idą nareszcie do produkcji.
Nie wiem tylko dlaczego wymiana informacji szwankowała.

Prośba do dwóch osób które zamówiły koszulki a jeszcze nie dokonały wpłaty, aby uregulowały zobowiązanie.
Po wystawieniu faktury będę musiał wpłacić całą należność za zamówiony towar.

Wiadomość doklejona:
Właśnie otrzymałem wiadomość od producenta koszulek;

Witam
Dziś wysyłam stroje.
Przepraszam za tak znaczne opóźnienie w realizacji, mamy w tym roku masę
zamówień, i dużo tzw. terminówek. Dlatego mniejsze zamówienia zmuszony byłem
przesuwać na dalszą kolejność


Jeżeli koszulki dotrą do mnie do soboty to wezmę je na najbliższą wycieczkę.
Jedna osoba jeszcze nie wpłaciła na koszulki, proszę więc o uregulowanie tego również na najbliższej wycieczce.

Wiadomość doklejona:
Koszulki jeszcze nie dotarły, :bezradny:
Jest mi przykro ale niestety nie mam na to wpływu :(

Wiadomość doklejona:
Nie wiem czy pisać to czy nie? :bezradny:
przyszły koszulki!
Aby nie było tak miło to przyszła też faktura z innymi cenami niż podane nam przed złożeniem zamówienia. Innymi, oczywiście wyższymi. :zalamka:

Poprosiłem o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i wystawienie nowej poprawnej faktury.

Wiadomość doklejona:
Dzisiaj w końcu udało mi się skontaktować z producentem koszulek.
Niestety nie był w stanie odpowiedzieć mi na pytanie o fakturę. Obiecał jedynie, że w poniedziałek wyjaśni sprawę i da nam odpowiedź. :w8:
Koszulki zabiorę na jutrzejszą wycieczkę i rozdam osobom które zaakceptują ewentualny fakt nie uznania naszej reklamacji i zgodzą się na późniejsze dokonanie dopłaty do ceny koszulek.

Różnica w cenach;
Koszulka krótki rękaw standard było 102,10 jest 108,24
Koszulka krótki rękaw elita do 125,50 jest 132,84
Koszulka długi rękaw było 118,10 jest 129,15
Komplet krótki rękaw i bluza było 220,20 jest 237,39
plus 4 złote od osoby za koszty transportu
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 13-07-2013 19:42, 11 lat temu
agaweagaweUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Dzięki Ci, dobry Panie Marianie :buzki:
Rower: wheeler Styl jazdy: Niedzielny
[color=#00ff33]Agnieszka[/color]
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 lat temu
No to zebrała się już całkiem spora grupka zamawiająca koszulki.
Na najbliższej wycieczce będę zbierał ostatni dzień zamówienia na koszulki. Osoby które zamówiły koszulki proszone są o wpłacanie pieniędzy.
Dla zainteresowanych cenami koszulek z lepszych materiałów

Krótki rękaw standard 102,10 zł. elita 109,50 - 125,50 zł. world tour 137,80 zł. - 189,40 zł.nie wiem czemu taka rozbieżność.
Czekam na wyjaśnienia producenta.

Długi rękaw lekko ocieplany standard 118,10 zł. elita 134,10 zł. world tour 239,90

Podałem ceny brutto, tak chyba czytelniej i tylko asortyment na który jest zainteresowanie.
Standard to koszulki które zamawiamy
Elita to koszulki z lepszych materiałów
World Tour to najlepsze materiały stosowane w grupach zawodowych.
Porównując ceny do poprzednich sezonów to nie uległy one jakimś drastycznym zmianom.
Krótki rękaw co prawda zdrożał o niecałe 10 zł. ale już z długim rękawem cena się nie zmieniła. Oczywiście dotyczy to tylko wersji standard.

Wiadomość doklejona:
Niestety nie mogłem uczestniczyć w ostatniej wycieczce, przez co nie można było przyjąć ostatnich zamówień oraz zebrać należności za zamówienie. :(
Osoby które zdecydowały się w ostatniej chwili i chciały dzisiaj się zapisać na koszulki klubowe aby przekazały informację na naszej stronie lub przesłały wiadomość na PW. Natomiast jeżeli chodzi o wpłaty pieniędzy za koszulki to proponuję wpłacić bezpośrednio na moje konto bankowe

[color=#0000ff]Millennium bank
45 1160 2202 0000 0002 0966 1420[/color]


Chciałbym wysłać zamówienie jak najwcześniej, najlepiej jeszcze w kwietniu.
Przepraszam za utrudnienia!. :zawstydzony:

PS.
Nie mam jeszcze informacji o przyczynie zróżnicowania cen koszulek z lepszych materiałów.

Wiadomość doklejona:
Pierwsze pieniążki wpłynęły tak więc jest na zaliczkę.
Można jutro wysyłać zamówienie. :zakupy:

Wiadomość doklejona:
No to zamówienie poszło!
Teraz tylko czekać na realizację. :w8:
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 30-04-2013 20:33, 11 lat temu
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 11 lat temu
No nic, to narazie rezygnuje, nie bede miał czasu i możliwości aby od kogoś o podobnej posturze pożyczyć i przymierzyć koszulkę. :beczy:
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 lat temu
Myślałem, że z kontekstu postu wynika iż chodzi o cenę a nie o numerację i nie dopisałem [color=#ff0033]zł.[/color]
Moja wina. :zawstydzony:
To są podane ceny netto.


Jeżeli chodzi o rozmiarówkę to niestety XXXL nie jest szczególnie wielka.
Najlepszym sposobem dopasowania koszulki jest jej przymierzenie od któregoś z posiadaczy o podobnej posturze.
[color=#ff3333]Producent nie przyjmie reklamacji ze względu na niewłaściwy rozmiar.[/color]
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 24-04-2013 15:59, 11 lat temu
JerzykJerzykUżytkownik
Dodano 11 lat temu
Bym reflektował na koszulkę nr 83 (z krótkim rękawem) ale, czy nie bedzie jaj. Mo ja wielkosć to przynajmniej XXXL. Może potrzebne jakieś inne wymiary :(
Rower: Giant Tourer Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 lat temu
Otrzymałem od producenta nowy cennik koszulek.
Poszerzył on asortyment różnicując cenę od użytych materiałów.
Ceny podane to ceny netto do których należy doliczyć 23% VAT i koszty przesyłki który zależy od ilości osób zamawiających.

Już poprawione

Lp. Asortyment
1. koszulka bez rękawka 73
2. koszulka z krótkim rękawkiem 83
3. koszulka z długim rękawem 89
4. koszulka z długim rękawem ocieplana 96


Na początek mamy trzy osoby chętne na kupno klubowych koszulek.
Myślę, że wyznaczymy graniczny termin po którym zostanie wysłane zamówienie.
Dwa tygodnie to chyba wystarczający czas na podjęcie decyzji.

[big][color=#006600]Zamówienia przyjmujemy do 28 kwietnia[/color][/big]

29.04.2013 wysyłam zamówienie do producenta.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 24-04-2013 15:58, 11 lat temu
AmelsAmelsJunior
Dodano 11 lat temu
Jestem zainteresowana koszulką i ewntualnie bluzą. Rozmiar podam później.
Styl jazdy: Niedzielny
Marian65Marian65Weteran
Dodano 11 lat temu
Masz rację Waldku
[big][color=#ff0000]23%[/color][/big]

[big][color=#0000ff]Do ceny koszulek trzeba doliczyć 23% VAT[/color][/big]

Czekam na kolejne zgłoszenia, mogą być na e-mail, podany w moim profilu.

Wiadomość doklejona:
Jak do tej pory, zamówienie na koszulki złożyły dwie osoby.
Zamówienie na koszulki wysyłam 16 maja tak więc spóźnialscy i nie zdecydowani mają ostatnią szansę, tym razem od razu z pieniążkami na koszulki.
Do tego czasu na wycieczkach grupy będę zbierał kasę na koszulki od osób które je już zamówiły.

Wiadomość doklejona:
Wreszcie dostałem odpowiedź od producenta koszulek.
Rozpisał się o przyczynie braku reakcji na nasze zamówienie :milczek: - wystawiając fakturę.
Niestety ze względu na małą ilość zamówionych koszulek, całkowity koszty przesyłki to 10zł do każdej koszulki.
Ostateczne koszty;
koszulka krótka - 103zł
koszulka długa - 128zł
Na najbliższej wycieczce zbieram pieniądze od tych którzy jeszcze nie wpłacili. (prosi)


[color=#cc0033]Producent koszulek obiecał zrealizować zamówienie do końca przyszłego tygodnia.
Przekażę koszulki po powrocie z wyprawy.[/color]


Wiadomość doklejona:
Z wyprawy wróciłem już dawno, ale koszulki dotarły dopiero w dniu dzisiejszym.
A więc koszulki są już u mnie.
Troszkę to trwało i kosztowało sporo nerwów.
Oddam je właścicielom na najbliższej wycieczce. Zbieram zaległe pieniądze.
Jeżeli ktoś chce koniecznie odebrać koszulkę wcześniej to możemy się umówić co do miejsca i godziny.

Wiadomość doklejona:
[color=#cc0000]Koszulki rozdane![/color]
[color=#0000ff]Osoby zainteresowane koszulkami mogą jeszcze zgłaszać chęć kupna[/color]
Czekam do 09.10.2011 czyli zostały tylko dwa tygodnie, po tym czasie wysyłam zamówienie
[color=#0000ff]Będzie to już ostatnia w tym sezonie tura zamówień na stroje klubowe.[/color]
Następne dopiero w nowym sezonie.

Dla przypomnienia;
krótki rękaw 93,50 zł.
długi rękaw 118,10 zł.
spodenki 118,10 zł.
Są to ceny brutto
Dochodzą jeszcze koszty przesyłki, zależne od ilości osób zamawiających, im więcej tym taniej.

Wiadomość doklejona:
Temat ostatniego zamówienia na koszulki został pomyślnie sfinalizowany.:)
Koszulki można było odebrać na dzisiejszej wycieczce, ale nikt z zainteresowanych się nie pojawił - miała to być niespodzianka :nerwus:
Teraz koszulki będą do odebrania na podsumowaniu sezonu.:w8:




Wiadomość doklejona:
No to zgodnie z życzeniem uaktualniamy temat
[color=#990000]KOSZULKI 2013[/color]
zgłoszenia, pytania, uwagi.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
zaliczgmine.pl/img/buttons/button-960-brown.png
Edytowany przez Marian65 dnia 15-04-2013 20:50, 11 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 13 lat temu
Biorę - koszulkę na krótki rękaw - podam jeszcze dokładny rozmiar.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
WaldicWaldicSenior
Dodano 13 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
[color=#ff0033]Do podanych cen należy doliczyć 22% VAT[/color]
.

23%
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
Marian65Marian65Weteran
Dodano 13 lat temu
Lucjan! twoje spodenki też zwiedziły Powodowo. Producent twierdzi, że reklamacja została zrobiona.:)
Kazik, dzisiaj wysłałem już koszulkę do producenta:) Mam nadzieję otrzymac ją z powrotem za dwa - trzy tygodnie i myślę, że tym razem będziesz zadowolony.:D

Wiadomość doklejona:
Kaziu. Mam dla ciebie dobre wiadomości:D,
producent przesłał wiadomośc że twoja koszulka bedzie gotowa do wysyłki najpóżniej we wtorek 24 lutego.
Tak więc wszystko zmierza powoli do szczęśliwego finału.:bye

Już mam wszystkie koszulki z reklamacji. Mam nadzieję, że teraz wszyscy będą zadowoleni. :bye

Wiadomość doklejona:
Tak dla przypomnienia, na rozpoczęcie sezonu zabiorę koszulki z reklamacji. Wszyscy będą mogli je odebrac.:D
Mam nadzieję, że już więcej uwag nie będzie i wszyscy będą zadowoleni.:)

Wiadomość doklejona:
W związku ze sporym zainteresowaniem naszymi koszulkami klubowymi:) informuję ,że jest możliwość dalszego ich zamawiania. Wszystkie osoby zainteresowane mogą zgłaszać się do Komendanta lub bezpośrednio do mnie.
Na rozpoczęciu sezonu zostały rozdane koszulki z reklamacji.
Wszystkie koszulki zostały wymienione przez producenta na rozmiary zamówione przez osoby zainteresowane.
Jeżeli teraz jeszcze komuś nie pasuje rozmiar to niestety nie mamy już podstaw do złożenia reklamacji na te koszulki. Producent według mojej oceny wywiązał się ze swojego obowiązku bardzo dobrze i nie może ponosić odpowiedzialności za czyjeś gapiostwo:|.
Wiem, że są osoby które uważają swoje wymienione koszulki za jeszcze zbyt obcisłe.:|
W tej sytuacji, chcąc pomóc tym osobom można zrobić tylko jedno - zamieniać z osobami które będą jeszcze zamawiać koszulki.
Mogę kontaktować osobę chcącą zamówić nową koszulkę z osobą posiadającą koszulkę w odpowiednim dla tej osoby rozmiarze. I wtedy będzie można zamówić koszulkę w większej rozmiarówce.
Jeżeli będzie odpowiadać taka forma załatwienia tej sprawy to proszę osoby które chcą wymienić koszulki o zgłaszanie do mnie takiej informacji z podaniem posiadanego rozmiaru koszulki.
Oczywiście nie mogę udzielić gwarancji że taka zamiana zostanie dokonana, wszystko zależy od tego czy znajdzie się chętny na dany rozmiar koszulki.
Jeszcze jedna ważna uwaga. Koszulki mające być przedmiotem wymiany nie powinny być noszone.
PozdROWERki

Wiadomość doklejona:
W związku z zainteresowaniem naszymi koszulkami i zgłaszaniem chęci ich posiadania przypominam dotychczasowy cennik;
Koszulka z krótkim rękawem 79zł.
bluza z długim rękawem 97zł.
spodenki 97zł.
Mam tylko nadzieję, że producent nie podniósł cen, wysłałem maila z zapytaniem i jak tylko dostanę informację o cenach to dam znac.
Pozdrawiam:bye

Wiadomość doklejona:
Po raz kolejny zaczynamy temat koszulek.
Wiemy, że koszulki cieszą się dużym zainteresowaniem i jest kilka osób chcących zakupić klubową koszulkę.
Mając doświadczenie w sprawie dopasowywania rozmiaru koszulki sugeruję dokonanie przymiarki koszulki od osoby mającej podobne wymiary. Spora grupa Stopowców posiada już koszulki więc znalezienie odpowiedniej do przymiarki nie powinno sprawić kłopotu.
Dzięki temu unikniemy rozczarowania podczas pierwszego założenia upragnionego ciuszka. Otrzymałem już też informację od producenta w sprawie najnowszych cen, oto one;
- koszulki z krótkim rękawem 69zł. netto
- spodenki rowerowe 87zł. netto
- bluza rowerowa 87zł. netto
od tych cen otrzymaliśmy 5% upust tak więc w/g moich wyliczeń ceny brutto to;
- koszulki z krótkim rękawem 79,97zł.
- spodenki rowerowe 100,83zł.
- bluza rowerowa 100,83zł.
Myślę, że ceny koszulek należy zaokrąglić do pełnych złotych, tym bardziej, że za przelew pieniędzy na konto producenta też trzeba będzie zapłacić.
Zamówienia można składać na moje ręce, na każdej wycieczce, korzystając z forum ewentualnie przesyłając e-mail na adres marian.dulemba@wp.pl
Pozdrawiam

Wiadomość doklejona:
Mamy już kilka osób chętnych na koszulki, tak więc zaczynamy finalizowac sprawę.
Zapisy i pieniążki na koszulki przyjmuję do zakończenia sezonu we Fromborku, czyli do 17.10.2009.
Po tym terminie wysyłam zamówienie do producenta, tak więc na podjęcie decyzji pozostało niewiele czasu.

Wiadomość doklejona:
Tak jak ustaliliśmy, w dniu dzisiejszym wysyłam zamówienie na kolejną partię koszulek rowerowych naszej grupy.
Wysłane zostaną tylko zamówienia ostatecznie potwierdzone podczas zakończenia sezonu, na które wpłynęły pieniądze.

Wiadomość doklejona:
Zamówione koszulki już są w moim posiadaniu.
Będzie można je odebrac w sobotę na festynie Alstomu lub wcześniej po telefonicznych uzgodnieniach.(plotki)
Fragment materiału dla Henia również.

Wiadomość doklejona:
Wraca temat koszulek.
Zaczyna się nowy sezon 2010 i zwiększa się zainteresowanie nabyciem naszych klubowych koszulek.
Skontaktowałem się z producentem i otrzymałem nowy cennik;

- koszulka z krótkim rękawem 84.20
- bluza z długim rękawem 106.20
- spodenki bez szelek 95.20
- spodenki z szelkami 106.20
Podane ceny są cenami brutto


Obecnie zbieram zgłoszenia chętnych.
14.06.2010 wysyłam zamówienie do producenta.
Jest już w naszym posiadaniu spora ilość koszulek, dlatego zalecam przymierzenie czyjejś koszulki aby uniknąć później kłopotów z reklamacjami.

Dla zainteresowanych rozmiarówką;
http://poland.vik...ozmiarowka

Wiadomość doklejona:

[color=#ff0033][big]Sezon 2011[/big][/color]

Dla zainteresowanych koszulkami naszej grupy przedstawiam nowy cennik;
Koszulka krótki rękaw - 76,00 netto
Bluza - 96,00 netto
Spodenki z szelkami - 96,00 netto
[color=#ff0033]Do podanych cen należy doliczyć 23% VAT[/color]


Przez cały kwiecień będę zbierał chętnych do zamówienia. Koszulki można zamawiać według rozmiarówki jednak lepszym rozwiązaniem jest przymierzenie koszulki od osoby o podobnej figurze. Jest w grupie wystarczająco dużo koszulek aby bez problemu znaleźć coś w swoim rozmiarze.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 06-04-2011 17:12, 13 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Dzięki Marian
Zawsze w Ciebie wierzyłem.

:)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Śpieszę donieśc, że właśnie otrzymałem maila od producenta koszulek:). Sprawa będzie załatwiona pozytywnie. Po niedzieli wysyłam koszulkę na wymianę. W końcu i Kazik będzie posiadaczem klubowej koszulki.(m)
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Wielka szkoda.
Jestem cierpliwy.
Poczekam.
:)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Przykro mi Kaziu, ale jeszcze nie mam twojej koszulki. (:-
Są kłopoty z kontaktem z producentem, nie odpowiada na wiadomości. Trzeba uzbroic się w cierpliwośc, może jakoś to uda się wyjaśnic.:@
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
A miałem taką wiarę!!!
Na szczęście do sezonu rowerowego zostało trochę czasu.
Teraz mam narty i nadzieję, że śnieg jeszcze będzie.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Na radośc to może jeszcze za wcześnie. Poczekajmy na koszulki.;)

Wiadomość doklejona:
Wreszcie przyszła przesyłka z reklamacją. Producent uwzględnił wszystkie nasze zastrzeżenia, nawet spodenki Lucjana.:)
Ale jak pisałem wcześniej na radośc jest jeszcze za wcześnie:B). Po sprawdzeniu przesyłki i porównaniu z listą naszej reklamacji, okazało się, że jedna pozycja jest nie zgodna. I to o ironio, jest to koszulka dla Kazika(:-, który już gratulował załatwionej reklamacji.
Oczywiście poinformowałem firmę o ewidentnej ich pomyłce. Teraz czekam na wyjaśnienie sprawy Kazika:o

Pozostaje jeszcze sprawa kosztów reklamacji. Każda osoba przy odbiorze koszulek będzie musiała wpłacic po 4zł.
Jest to koszt wysłania koszulek do reklamacji przesyłką wartościową. Rachunek do wglądu.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 21-01-2009 21:34, 15 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Gratulację Marian.
Byłem przekonany, że producent zadba o swój wizerunek wśród rowerzystów.
Z tego przecież żyją!!!
Mam nadzieję, że będzie w właściwym rozmiarze.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Dzisiaj dostałem informację od producenta koszulek. Nasza reklamacja zostanie załatwiona do końca tygodnia, czyli do 16.01.2009r.będą uszyte nowe koszulki.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.