O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Nauka jazdy na nartach śladowych 31,01,2010

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Uczestniczki zdają sobie sprawę co znajduje się na tych zdjęciach, bo wiedzą co przeżyły:). Mają również nadzieję, że pozostaną one w osobistych archiwach instruktora:) Są natomiast chętne na dalsze szkolenia i nie zrażają się napotkanymi trudnościami.
Pozdrawiam
Kasia
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kasia dnia 01-02-2010 15:09, 14 lat temu
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
W imieniu uczestniczek niedzielnej szkółki narciarskiej chciałabym podziękować naszemu instruktorowi Andrzejowi Wiśniewskiemu za poświęcony nam czas, przekazanie wielu wskazówek dot. techniki narciarskiej, a także za cierpliwość.
Pozdrawiam Kasia
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Waldic napisał/a:
to ze nowe buty sa dostepne to ja wiem :) Jakbym chcial kupic nowe to bym kupil i buty i wiazania, ale juz nie n75. Ja tylko chce pojezdzic ze dwa razy w pozyczonych butach, zeby zobaczyc czy mi sie to jeszcze podoba. Jak sie spodoba, to kupie nowy sprzet :)


Spodoba Ci się na pewno.
Uwierz mi
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 14 lat temu
to ze nowe buty sa dostepne to ja wiem :) Jakbym chcial kupic nowe to bym kupil i buty i wiazania, ale juz nie n75. Ja tylko chce pojezdzic ze dwa razy w pozyczonych butach, zeby zobaczyc czy mi sie to jeszcze podoba. Jak sie spodoba, to kupie nowy sprzet :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
JurekJurekUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Nie martw się Waldku. Buty do wiązań NN75 są w sklepie internetowym www.sorba.pl. Są trzy rodzaje w cenie od 160 do 199 zł.
Są Twoje rozmiary. Przed zakupem zapytaj o długość wkładki dla rozmiaru. Nie można polegać na samych rozmiarach. Poza
internetem chyba nie kupisz.
Na szkolenie chyba nie przybędę. Kupiłem śladówki aż w Czechach. Przywiozą mi je dopiero w poniedziałek. Polecam Andrzeja
Wiśniewskiego. Na następnych spotkaniach będę na pewno.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 14 lat temu
A ma ktos pozyczyc buty NN-75 rozmiar 44 lub 45? Mam caly sprzet z dawnych lat, ale nijak nie moge znalezc butow :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Cieszy mnie bardzo, taki odzew na zaproszenie do nauki.
Zawiadomcie znajomych, przyjaciół i zabierzecie ich na naukę. Poprawna technika biegania na nartach znakomicie ułatwia jazdę bez dużego wysiłku.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
A ja wcale nie przypadkiem będę na polanie 0 10 30 w Bażantarni;) Ja będę tam celowo ;)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kasia dnia 28-01-2010 16:12, 14 lat temu
teresteresJunior
Dodano 14 lat temu
W niedzielę niby przypadkiem będę o 10,30 na polanie.:D:boisie::bezradny:
Rower: KROSS na gaz Styl jazdy: Niedzielny
M
Marek55Senior
Dodano 14 lat temu
Dzięki za wszelkie informacje. Mam swoje plany i myślę, że je zrealizuję. Zresztą, słowo się rzekło. W określonym wieku do wszystkiego należy podchodzić spokojnie i z rozwagą.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marek55 dnia 28-01-2010 12:57, 14 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

asvil napisał/a:
Marek, popieram Kazia w całej rozciągłości.
Jeżeli powaznie pisałeś, że chcesz si,ę w to pobawić to proponuję abyś nie korzystał z wypożyczalni. Raz zainwestuj. Sprzęd jest znacznie, znacznie tańszy niż do zjazdówek. Idź np. do sklepu sportowego obok "leklerku". Dobiorą Ci tam wszystko z butami i kijkami włącznie, a także zamocują wiązania. Dysponują oni wiązniami (i butami do tego) typu "nnn". W praktyce oznacza to, że zapinając nie bedziesz się musiał "automatycznie wstrzelić" nogą w wiązanie tylko przełożysz wajchę. Makowa Panienka jeździ z takimi wiązaniami i sobie chwali.
Szkoda, że ja nie będę mógł uczestniczyć w tych lekcjach, ale chyba pojedziemy w Karkonosze. Życze Wam powodzenia.
JK


Z przykrością muszę się nie zgodzić z Januszkiem.
W sklepach oferują narty biegowe, a nie śladowe. W Elblągu i okolicach nie ma warunków do uprawiania narciarstwa biegowego na nartach biegowych. My jeździmy na nartach śladowych.
Taki sprzęt powinno się nabyć. Będzie to procentowało w przyszłości.
Buty muszą być solidne, ciepłe i nieprzemakalne. One decydują o komforcie jazdy.
Tak jak pisałem wcześniej, spróbuj czy będzie Ci się podobało, zanim wydasz kasę na nowy sprzęt.
Pozdrawiam
:hejka:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Oczywiście Marku, choć z deskami byłoby lepiej.
Szkoda czasu na patrzenie. Pożycz jakiś sprzęt i do zabawy:hura:
:hejka:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 14 lat temu
Rozumiem, że kandydaci, którzy nie są jeszcze godni przypiąć "ślizgodesek", będą mogli chociaż troszeczkę się przypatrywać.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Zapraszam w niedzielę 31 stycznia na naukę jazdy na artach śladowych.
Spotkanie o 10,30 na polanie z wiatami w Bażantarni.
Szkolenie poprowadzi znakomity nauczyciel narciarstwa - Andrzej Wiśniewski
Szkolenie obejmie podstawowe techniki biegu narciarskiego.
Zapraszam
(papa2)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 28-01-2010 09:29, 14 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.