O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Nauka jazdy na nartach śladowych 31,01,2010

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Zapraszam w niedzielę 31 stycznia na naukę jazdy na artach śladowych.
Spotkanie o 10,30 na polanie z wiatami w Bażantarni.
Szkolenie poprowadzi znakomity nauczyciel narciarstwa - Andrzej Wiśniewski
Szkolenie obejmie podstawowe techniki biegu narciarskiego.
Zapraszam
(papa2)
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Tomasz dnia 28-01-2010 08:29, 14 lat temu
M
Marek55Senior
Dodano 14 lat temu
Rozumiem, że kandydaci, którzy nie są jeszcze godni przypiąć "ślizgodesek", będą mogli chociaż troszeczkę się przypatrywać.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Oczywiście Marku, choć z deskami byłoby lepiej.
Szkoda czasu na patrzenie. Pożycz jakiś sprzęt i do zabawy:hura:
:hejka:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

asvil napisał/a:
Marek, popieram Kazia w całej rozciągłości.
Jeżeli powaznie pisałeś, że chcesz si,ę w to pobawić to proponuję abyś nie korzystał z wypożyczalni. Raz zainwestuj. Sprzęd jest znacznie, znacznie tańszy niż do zjazdówek. Idź np. do sklepu sportowego obok "leklerku". Dobiorą Ci tam wszystko z butami i kijkami włącznie, a także zamocują wiązania. Dysponują oni wiązniami (i butami do tego) typu "nnn". W praktyce oznacza to, że zapinając nie bedziesz się musiał "automatycznie wstrzelić" nogą w wiązanie tylko przełożysz wajchę. Makowa Panienka jeździ z takimi wiązaniami i sobie chwali.
Szkoda, że ja nie będę mógł uczestniczyć w tych lekcjach, ale chyba pojedziemy w Karkonosze. Życze Wam powodzenia.
JK


Z przykrością muszę się nie zgodzić z Januszkiem.
W sklepach oferują narty biegowe, a nie śladowe. W Elblągu i okolicach nie ma warunków do uprawiania narciarstwa biegowego na nartach biegowych. My jeździmy na nartach śladowych.
Taki sprzęt powinno się nabyć. Będzie to procentowało w przyszłości.
Buty muszą być solidne, ciepłe i nieprzemakalne. One decydują o komforcie jazdy.
Tak jak pisałem wcześniej, spróbuj czy będzie Ci się podobało, zanim wydasz kasę na nowy sprzęt.
Pozdrawiam
:hejka:
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 14 lat temu
Dzięki za wszelkie informacje. Mam swoje plany i myślę, że je zrealizuję. Zresztą, słowo się rzekło. W określonym wieku do wszystkiego należy podchodzić spokojnie i z rozwagą.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marek55 dnia 28-01-2010 11:57, 14 lat temu
teresteresJunior
Dodano 14 lat temu
W niedzielę niby przypadkiem będę o 10,30 na polanie.:D:boisie::bezradny:
Rower: KROSS na gaz Styl jazdy: Niedzielny
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
A ja wcale nie przypadkiem będę na polanie 0 10 30 w Bażantarni;) Ja będę tam celowo ;)
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kasia dnia 28-01-2010 15:12, 14 lat temu
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu
Cieszy mnie bardzo, taki odzew na zaproszenie do nauki.
Zawiadomcie znajomych, przyjaciół i zabierzecie ich na naukę. Poprawna technika biegania na nartach znakomicie ułatwia jazdę bez dużego wysiłku.
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 14 lat temu
A ma ktos pozyczyc buty NN-75 rozmiar 44 lub 45? Mam caly sprzet z dawnych lat, ale nijak nie moge znalezc butow :D
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
JurekJurekUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Nie martw się Waldku. Buty do wiązań NN75 są w sklepie internetowym www.sorba.pl. Są trzy rodzaje w cenie od 160 do 199 zł.
Są Twoje rozmiary. Przed zakupem zapytaj o długość wkładki dla rozmiaru. Nie można polegać na samych rozmiarach. Poza
internetem chyba nie kupisz.
Na szkolenie chyba nie przybędę. Kupiłem śladówki aż w Czechach. Przywiozą mi je dopiero w poniedziałek. Polecam Andrzeja
Wiśniewskiego. Na następnych spotkaniach będę na pewno.
Rower: ACCENT SHANNON Concept Styl jazdy: Turystyka
WaldicWaldicSenior
Dodano 14 lat temu
to ze nowe buty sa dostepne to ja wiem :) Jakbym chcial kupic nowe to bym kupil i buty i wiazania, ale juz nie n75. Ja tylko chce pojezdzic ze dwa razy w pozyczonych butach, zeby zobaczyc czy mi sie to jeszcze podoba. Jak sie spodoba, to kupie nowy sprzet :)
Rower: 3x sampchamalemam + 2 bidony + 3 dzwonki Styl jazdy: Niedzielny
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 14 lat temu

Cytat

Waldic napisał/a:
to ze nowe buty sa dostepne to ja wiem :) Jakbym chcial kupic nowe to bym kupil i buty i wiazania, ale juz nie n75. Ja tylko chce pojezdzic ze dwa razy w pozyczonych butach, zeby zobaczyc czy mi sie to jeszcze podoba. Jak sie spodoba, to kupie nowy sprzet :)


Spodoba Ci się na pewno.
Uwierz mi
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
W imieniu uczestniczek niedzielnej szkółki narciarskiej chciałabym podziękować naszemu instruktorowi Andrzejowi Wiśniewskiemu za poświęcony nam czas, przekazanie wielu wskazówek dot. techniki narciarskiej, a także za cierpliwość.
Pozdrawiam Kasia
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
K
KasiaUżytkownik
Dodano 14 lat temu
Uczestniczki zdają sobie sprawę co znajduje się na tych zdjęciach, bo wiedzą co przeżyły:). Mają również nadzieję, że pozostaną one w osobistych archiwach instruktora:) Są natomiast chętne na dalsze szkolenia i nie zrażają się napotkanymi trudnościami.
Pozdrawiam
Kasia
Rower: Kellys Saphix Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Kasia dnia 01-02-2010 14:09, 14 lat temu
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.