O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Zmiany w wyglądzie strony

Ostatnia aktualizacja 15 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Dziś dokonałem klika wizualnych zmian na stronie (pewnie nie ostatnie :) ), jedne są bardziej, drugie mniej widoczne. Mam nadzieje, że przypadną Wam do gustu.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 25-11-2008 08:54, 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Trzeba przyznac, że zmiana czcionki w zielonych prostokątach na forum to dobry pomysł. (tak)
Ta jest zgrabniejsza.
Narazie tyle zauważyłem.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
AndrzejAndrzejFanatyk
Dodano 15 lat temu
Mi podoba się zmiana w oknie "Ostatnio widziani" - tj. wprowadzenie koloru i dynamiczne ONLINE i OFFLINE.
Rower: GIANT Tourer i KTM LIFE DISC Styl jazdy: Turystyka
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Gdy zagląda się na stronę, jest ładna tabelka "Ostatnio poruszane tematy" i tam zobaczyłem, że jest wiadomość od Administratora w temacie "Piekarczyk w koszulce". Wiadomość o treści następującej": Relacje i zdjęcia z wycieczki można obejrzeć po kliknięciu na - Czytaj więcej - umieszczonym pod informacja o wycieczce na stronie głównej - Zapraszam.. Chodzi oczywiście o "koszulkową wycieczkę".
Ta informacja "Czytaj więcej" jest moim zdaniem mało czytelna. Może np. jedno zdjęcie jako zwiastun relacji?
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marek55 napisał/a:
Ta informacja "Czytaj więcej" jest moim zdaniem mało czytelna. Może np. jedno zdjęcie jako zwiastun relacji?


Zgadzam się, nie jest to za najszczęśliwsze rozwiązanie, pomysł ze zdjęciem odpada - pracochłonny w wykonaniu, a nowa strona ma nieść ze sobą prostotę w zarządzaniu, więc trzeba to pogodzić - trzeba śledzić czy do danej informacji pojawiła się relacja. Może z czasem wpadnę na pomyśl jak to udoskonalić.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
M
Marek55Senior
Dodano 15 lat temu
Pod relacją "Piekarczyk w koszulce" można dokonać oceny. Czego? (pytam oczywiście grzecznie). Czy dobrze rozumiem, że chodzi o ocenę konkretnej relacji, zdjęć itd, a nie internetowej strony Grupy Rowerowej STOP, jako całości.
Obejrzeń dużo, a tylko TRZY oddane głosy. Drodzy "oglądacze", czy tak trudno podjąć jakąś decyzję? Śmiało!!!.
Lepsza lub gorsza ocena będzie zawsze wskazówką dla piszącego.
Rower: Unibike Styl jazdy: Turystyka
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Jak sam widzisz Marku trudno stwierdzic czego dotyczy głosowanie, a głosowac tylko aby głosowac, to przypomina mi minioną epokę
"głosujcie, a i tak wiadomo kto wygra".
Wprowadzono na stronie wiele ciekawych zmian, bardzo mi przypadly do gustu.
Natomiast jeżeli chodzi o nieszczesne mało czytelne "czytaj więcej', to może wystarczy tą informację dac większą lub pod nagłówkiem
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marek55 napisał/a:
Pod relacją "Piekarczyk w koszulce" można dokonać oceny. Czego? (pytam oczywiście grzecznie).


Grzecznie odpowiem :) Do każdej napisanej Informacji można dodać opcję oceny i komentarza - są to wartości domyślnie ustawione, które można w każdej chwili wyłączyć. Zastanawialiśmy się z Komendantem czy włączyć czy nie - wyszło jak wyszło.


Cytat

Marian65 napisał/a:
Jak sam widzisz Marku trudno stwierdzic czego dotyczy głosowanie, a głosowac tylko aby głosowac, to przypomina mi minioną epokę
"głosujcie, a i tak wiadomo kto wygra".


Wywnioskowanie p.Markowi do czego może służyć system ocen przy Informacjach chyba nie sprawiło zbyt dużego kłopotu. Opcja oceniania będzie wyłączona.

Zmieniłem wygląd - Czytaj więcej - mam nadzieje, że będzie OK
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
Zdjęcia z wypraw w sezonie 2009 będą znajdowały się w foto-galerii, a tam jest taka możliwość (nie wygląda to tak jak wcześniej ale jest możliwość przechodzenia pomiędzy zdjęciami za pomocą dalej/wstecz).
p.s Zdjęcia z rozdania koszulek wylądowały niespodziewanie w Informacjach.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 29-11-2008 11:17, 15 lat temu
SyKSyKJunior
Dodano 15 lat temu
Zwątpiłeś? Tak szybko. Przypomnij sobie: http://www.bikere...ntan04.jpg
Rower: Składany Styl jazdy: Niedzielny
MARECKIMARECKISenior
Dodano 15 lat temu

Cytat

Mirek napisał/a:
Może z tym śniegiem to nie przesadzajmy bo naprawdę trzeba by było odstawić na jakiś czas rowerki(:-


Ktoś tutaj sieje defetyzm.(:-&. Śnieg jest bardzo fajny nie tylko dla narciarzy. Należy tylko sprobować :).Pozdrower.
Rower: Bocas, CUBE Reaction, Trek Domane SL 4 Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu
W ciągu ostatnich dni dokonałem kilka zmian na stronie:

1. Nowy panel - Ostatnio poruszane tematy - bardziej przyjazny, wyposażony w dodatkowe funkcje.
2. Nowy wygląd awatarów.
3. Nowy wygląd miniaturek zdjęć w foto galerii.
4. Nowy sposób przeglądania zdjęć w foto galerii.
5. Automatyczne sklejanie postów na forum (uniemożliwia dublowanie postów) Automatycznie odświeża posta.
6. Zmiana wyglądu Shoutbox 'a.
7. Nowy panel - Ostatnio dodane zdjęcia.

..i to chyba wszystko :) i zapewne nie ostatnie zmiany.


Wszystkie pytania odnośnie tych zmian, błędów proszę zgłaszać.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
Edytowany przez Tomasz dnia 07-02-2009 16:57, 15 lat temu
Marian65Marian65Weteran
Dodano 15 lat temu
Gratuluję wprowadzonych zmian!8--. Panel jest super, a wszystko jest bardzo czytelne.

Mam jedno pytanie. Pojawiła mi się otwarta, czerwona książka, co ona oznacza?.
Rower: Accent Nordkapp, Orbea Sate Styl jazdy: Turystyka
Edytowany przez Marian65 dnia 07-02-2009 21:57, 15 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Marian65 napisał/a:
Mam jedno pytanie. Pojawiła mi się otwarta, czerwona książka, co ona oznacza?.

Oznacza popularny temat na forum, a dokładniej taki na który odpowiedziano więcej niż 20 razy - tzw gorący temat :)
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
J
Jano__007Użytkownik
Dodano 15 lat temu
Słuszne gratulacje. Należy chwalić administratora za to co dla nas robi. Bardzo dopieszcza Grupę i naszą stronę.(tak)
Rower: Unibike Luxor, Unibike Xenon
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Dołączam się do pochwał dla Administratora dbającego o naszą stronę.
Ale. Niektóre strony mają reklamy "domeny.pl" bardzo trudne do zamknięcia i przesuwające się w trakcie przewijania strony.
Wiem, że to obniża koszty utrzymania strony, ale czy musi być? Jak je zamykać. "Oczywiście po przeczytaniu"
Pozdrawiam
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 15 lat temu

Cytat

Kazimierz napisał/a:
Ale. Niektóre strony mają reklamy "domeny.pl" bardzo trudne do zamknięcia i przesuwające się w trakcie przewijania strony.
Pozdrawiam

Ale nie nasza strona. Na starej stronie - owszem, czasem wyświetla się reklama, ale to już inny temat.
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
KazimierzKazimierzSenior
Dodano 15 lat temu
Fakt.
Akurat zwiedzałem archiwum 2008 na stronie wycieczki.
PRZEPRASZAM8--
Rower: UNIBIKE Expedition Styl jazdy: Turystyka
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.