O nie! Gdzie jest JavaScript?
Twoja przeglądarka internetowa nie ma włączonej obsługi JavaScript lub nie obsługuje JavaScript. Proszę włączyć JavaScript w przeglądarce internetowej, aby poprawnie wyświetlić tę witrynę, lub zaktualizować do przeglądarki internetowej, która obsługuje JavaScript.

Forum dyskusyjne

Rozpocznij nowy wątek
Użytkownicy, którzy uczestniczyli w dyskusji: Tomasz, wladek,

Oznakuj swój rower

Ostatnia aktualizacja 14 lat temu
TomaszTomaszSuper administrator
Dodano 14 lat temu
Od dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Elblągu przy ul. Królewieckiej 106 zostaje wznowiona akcja znakowania rowerów. Znakowanie dobywa się w każdą środę od godziny 14.00 do godziny 15.00.

Zainteresowane oznakowaniem roweru osoby, zarówno dorosłe jak i małoletnie, mogą zgłaszać się wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz dokumentem zakupu roweru, może to być np. karta gwarancyjna.

Źródło:elbląg24

Moim zdaniem, fajnie, że istnieje taka możliwość, choć uważam, że znakowanie chroni jedynie ramę roweru. Ktoś kto buchnie rower, zawsze może rozłożyć go na czynniki pierwsze, części sprzedać a ramę sobie zostawić :(
Rower: Trek X-Caliber 9 29" 2017, Author DEXTER 21" 2009 Styl jazdy: MTB
wladekwladekNowicjusz
Dodano 14 lat temu
Czy ktoś wie jaką metodą znakują rowery?
Chodzi mi o oznakowanie roweru z ramą carbonową. Kiedyś mojemu synowi ukradli rower, oczywiście był oznakowany przez Policje, no i okazało się, że nikt nie prowadził żadnej ewidencji. Ciekaw jestem, czy to już się zmieniło.
możesz przeglądać wszystkie wątki dyskusji na tym forum.
możesz rozpocząć nowy wątek dyskusji na tym forum.
nie możesz odpowiadać na posty w tym wątku dyskusji.
nie możesz rozpocząć ankietę na tym forum.
nie możesz dodawać załączniki w tym forum.
możesz pobierać załączniki na tym forum.